Огледален свят по VOYO ~ тема 1 ~

  • 79 112
  • 740
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 12 719
Привет и от мен.
БТВ погнаха тракерите и там не се качва нищо аз гледам от далимоушън  Peace Peace

# 601
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Може ли две въпросчета ББ
Къде заминават майката на Фериа и братчето й?
И защо нямат първа брачна нощ след като подписват и не живеят заедно след това?

Зехра заминават защото хващат йомер да си купува дрога в училище и решават да заминат за да го спасят от тия работи.
Нямат първа брачна нощ защото Фериха си спомни вечерта когато идваше  при Емир в 40 еп.
Не живеят заедно заради семейството на фериха .Тя искаше да се върне при тях но и поставиха условие да не се вижда с Емир и се закле пред корана че между тях не е имало нищо.Тогава почват целувките по кюшетата на които много съм се смяла.
Дано ме разбра как съм го написала .


Само да поправя Клоди за едно нещо.
Скрит текст:
Юмер не си купуваше дрога , а продаваше. :peace
:

# 602
  • София-Банкя
  • Мнения: 2
Здравейте момичета! Успях да изгледам само до 7-ма серия с българско аудио, след това отсъствах и сега виждам, че в нито един тракер не фигурира филма. Явно БТВ са си потърсили правата. Дали изобщо някъде могат да се намерят следващите серии или ще чакаме да го пуснат официално.
Благодаря предварително!

# 603
  • Мнения: 26
 Здравейте, момичета! И аз изгледах първите няколко епизода на сериала и ми харесаха много, но за съжаление вече няма къде да се гледа Sad
 Не знам бтв какви права си търсят като изтриват интелектуалния труд на други хора, но напоследък съм ужасно разочарована от тази телевизия. Иначе повечето мислещи хора забелязвам, че са спрели да я гледат- включих се и аз.

# 604
  • Мнения: 0
Който желае епизодите до 22 серия да ми пише на ЛС Simple Smile

# 605
# 606
  • Мнения: 6 105
Добро утро на всички ФЕмирки!  Hug

"Най-хубавото се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите."Екзюпери

Заповядайте сутрешна порция закуска:

# 607
  • Мнения: 180
Добро утро Simple Smile
Романтичка Hug

# 608
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Здравейте  Hug

Вани,   bouquet

# 609
  • Мнения: 0
Добро Утро  Hug

# 610
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Здравейте! wavey

Вани,  bouquet  bouquet  bouquet

Лек ден! Hug

# 611
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
За любимата ми тема .... любимата ми закуска...


# 612
  • Мнения: 18
запис и от мен аз успях да гледам до 18 епизод  Wink

# 613
  • Мнения: 351
Аз пак с въпрос, но пусто любопитство ББ
Защо се разделят в 64 епизод и тази русата с татуировката каква е?

# 614
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Аз пак с въпрос, но пусто любопитство ББ
Защо се разделят в 64 епизод и тази русата с татуировката каква е?
Тази русата е бивша на Емир,с която е имал по-дълга връзка,но  го е изоставила за да се лекува, а той си е мислел,че му е изневерила и е заминала с доктора,който я е лекувал.
А се разделят,защото Фериха,го кара да избере или нея,или бара.След като той излиза, го проследява и чува разговор от който разбира,че избира работата,но не остава да чуе целия разговор и не разбира какво всъщност избира...
надявам се да ти се разясни както го написах

Общи условия

Активация на акаунт