Отговори
# 735
  • Мнения: 432
Здравейте!

Смехи, Тия, леко и бързо раждане и чакаме вести  Hug

Мирче, ееех, тия вируси  #2gunfire бързо да се оправя Евка. Но лсед тоя вирус аз бих изчакала поне 10 дни до ясла  Peace

Наде, добре дошла в моята партия  Hug Мая я приеха, но няма да я записвам, реших, че е по-добре мястото да се заеме от дете, което няма кой да го гледа и има нужда да е там. А не да плащам по 30лв да  ми пазят мястото.....

Илка, 5 месеца не са толкоз много, виж ме мене, екстра съм си, никакви психо-отклонения нямам, само глобално затъпяване ме е налегнало  hahaha

Ние вече сме си у шопско. Прибрахме се и Момчил веднага започна да  кашля, прекрасен софийски въздух  #2gunfire направо като ми се изкашля и ми иде да си вдигна куфарите и да бягам надалече, ама не ставаааа  Tired

А, Краси, на Момо тортата за 1 рд беше с пуф-паф и го бяха направили от желе, изрисуван отгоре върху тортата.

За рд на Мая нищо не съм мислила, роднини и приятели у дома и толкоз, ако е хубаво времето сме на двора и така. Тортата май ще е или с Мечо Пух или с цялата компания от Мечо Пух, това е новият хит, като ги види и пищи, та се къса  Joy

# 736
  • Мнения: 2 286
Диде, чудя се дали да е торта - влак или да е кръгла торта с влакче отгоре Thinking . Но има време, гледам сега разни снимки, много красиви неща има.

След обяд ще пусна новата тема, че сега ще излизаме Hug

# 737
  • Мнения: 790
Е браво бе Мир, как така се размина? Като не е за съвет и подкрепа, та нЕма да звъннеш така ли?  Crossing Arms

Илка, на едно дередже сме.  Crazy

Ани, за сега не се очертава Мартин да работи.  Confused

Хейл, на Радо миналата година в СФ взехме от пчелата и беше с влакче. Много я харесахме и на вид и на вкус. Ако искаш снимков матрЯл, свирни.

Дидано, искаш ли като тръгнат децата по детски заведения, аз, ти и Илка групово да посетим Смехи (професионално) да минимализираме щетите?  hahaha

# 738
  • Мнения: 65
Добър ден Simple Smile)

Мирче,думи за отношението в Бг болниците нямам!!!Добро решение сте взели...ако си спомняш и аз прецених да си тръгнем,когато Коко си удари главата и не съжалявам Simple Smile) Не съм звъняла,защото не знам какъв е вашия график,моите деца не са много по графиците,не взимаме кухня и прочее,затова винаги съм на линия Simple Smile)

Дидан,добре че си ти да ме разбираш  Mr. Green Илка,на мен това не ми е първа година сама с децата,та съм свикнала вече  Mr. Green Пък в крайна сметка освен пълна а-социализация,друго не може да стане с мен  Mr. Green

Диди и аз съм на мнение,че трябва да освободим местенце за детенце,което наистина се нуждае от него,аз имам в кърпа вързано място,може би затова и така лесно се разубеждавам Simple Smile) В крайна сметка съм и безработна,та не трябва да съм неотложно на работа .... по-трудничко ще е ,но здраве да е Simple Smile) Ще го избутаме Simple Smile

Оле,аз не съм си и мислила,че няма да боледува Дария в ДГ,но повярвай ми,разликата от 1 година е голямо нещо на тази възраст  Peace Майка ми е учителка от 35 години и казва,че има осезаема разлика при боледуването на ясленските деца и тези,които тръгват директно на градина  PeaceДано не е права де Simple Smile) Пък и тук в Сф-групите са гъчкани с  по 30 деца  .... какво е това чудо неземно, не знам .... Няма ли да бръмчиш насам? Ти и Мартин скарани,това не мога да го повярвам и да го видя .... на мен сте ми супер хармонични Simple Smile) Дано Мони тръгне успешно на градина :*

Цвети,приятно прекарване и дано се съберете повечко хора  Hug  bouquet

Относно тортите-аз ходих,гледах,чудих се и накрая прецених,че не искам да има захарен фондан отгоре,поръчах страхотна торта без фондани,хартии и прочее,с пълнеж от карамел и бананов крем  в еклеров вариянт Simple Smile) Картинката е на Мини Маус и моята госпожица си я избра съвсем самичка Simple Smile) Ще имаме една и за къщното парти,която ще е с Феите,там вече ще е по-доизкусурена,ама още я обмислям Simple Smile)

Още имаше,ама да не ви стане твърде дълго  Mr. Green

# 739
  • Мнения: 6 713
Здравейте!

При нас новото е, че нашата кака си дойде при нас след 1 месец отсъствие при баби из родината. Simple Smile Накрая вече едвам издържах, а пък като си дойде се чудех как съм я пуснала без нас толкова време. Ама е прекарала много добре, глезене, разходки, на село и т.н. Simple Smile

Аз от онези дни не пишех, че имах едни зъбни проблеми и вчера ходих да ми режат венеца, че беше набрало под зъба ми, а и се оказа някакъв гранулом, ли киста ли, чудесии, направо ужас. Сега съм подута от едната страна, но това е положението, ще си търпя, дано да е свършено добре, че от пишман зъболекари си патя сега!!! #Cussing out #2gunfire

Ще разглеждам сега разни сайтове да поръчам подаръка за РД на малкия, а за празнуване идея си нямам още как ще е и къде ще е. Ще ви следя за идеи! Grinning

За боледуване и ясли може би е различно - дъщеря ми е от 9 месечна на ясла, и е боледувала 2 пъти отит, 1 път дрисък и 1 обрив - розеола първата година това, плюс сополи на няколко пъти по седмици.
Малкият повече боледува през първата година, ако живеех в Бг нямаше да си пусна децата най-вероятно преди градина, не знам, но за мен си е мъчение това да отделиш бебе от майка му. Какво да се прави, тука ги пускат на ясли и на 4ри месеца! Sick Извинявам се, ама следния случай в яслата на сина ми - баткото е на 1 година и половина, братчето му на 4 месеца и двамата на ясли! Това е откачено за мен. Crazy

# 740
  • Мнения: 66
Здравейте момичета,
и аз рядко пиша, но ви чета редовно.
Нямам много свободно време, малкия е на ясла , аз започнах работа и така.
Имам един проблем: Габриел отказва да ми яде манджите Sad На яслата казват че яде , но в къщи предпочита сандвичи или попара или кисело мляко .Много рядко да яде нещо  сготвено и не знам какво да правя . Готвя му каквото обича, как ли не го залъгвам ,но като каже "неикам" и това е! Дърпа се стиска си устата  ooooh!  Дали е моментно- проявява характер ли незнам. Иначе се храни не е като да не иска нищо , но предпочита определени неща.Моля ви дайте ми съвет какво да правя?
Благодаря ви предварително ! Поздрави и целувки на малчовците  Hug

# 741
  • Мнения: 432
Наде  Hug нали знаеш, че 111 спира почти пред нас  Wink за боледуването - не знам, Момо тръгна направо 1 група исе разби от болести, та е ходил общо 1 месец в периода септември-май. Но и аз веднага го спирах, защото ме беше страх за Мая. Покрай него тя отнесе предимно сополи, нищо по-сериозно, но с две болни деца си е гадно  Tired

Оле, на драго сърце, но не знам дали Адашът ще има време и за себе си, камо ли и за нас - нали знаеш как е в началото  Peace
но ние бихме могли да се видим на по бира  Hug и никакви караници, ей, ще дърпам уши  Wink

# 742
  • Мнения: 686
  Ох, незнам как се издържа вкъщи с дете, побъркваааа мееее  Crazy Горките ни съседи, направо ми е жал за тях, от 6 часа е панаир у нас.
  Май ще спирам с темичката около рождените дни, тези тортиииииии, ще има да точа лиги, а и от понеделник съм замислила да почвам 90 дневната диета, че не се понасям вече, но като се знам каква съм волева, едва ли...
  Отивам да се оправям, че пак никое време стана  Crazy

# 743

Общи условия

Активация на акаунт