Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 17 300
Мамо Смехи, много ще съм ти благодарна, от сутринта аха-аха да ми текнат сълзите от тая гадория  Sad Тъкмо преглътнах шока с изравнителната сметка за парното и сега ново 20, дорева ми се.

Хейли, не е бил вашият апартамент, не се ядосвайте  Hug Щом така е станало, значи вселената си знае работата и ви предпазва, за да сте свободни като се появи истинския  Hug

Покрай Бобчето се сетих, че май не съм се похвалила, че от това лято и Мая е християнче  Heart Eyes Направихме много приятно кръщене във Велинград, в църквата, където е кръстен и сина ми.

Мая и тя е от отварящите врати и бягащи, но съм съгласна с Мила - единственото решение е очите на 4  Rolling Eyes

Не съм
, в читанката има нов Тери за сваляне Wink

# 691
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аууу, голям съм заплес!  ooooh!

Ани, честито! Лека и безаварийна!   bouquet
Добре дошла и на новата мама, лека и безпроблемна бременност!  Hug

Бърди, мерси, ей сега ще ги преслушам!  Party Peace Оуу и честито християнче и на вас!   bouquet

# 692
  • Мнения: 1 298
Краси, ей това му взехме - http://www.creativekidstuff.com/smartmax-magnetic-discovery-basi … building-set.html   Но по-малкия, стартов пакет. Според мъжа ми, щял да се изкефи много.  Mr. Green 

Бърди и Бобче, честити ви християнчета! Оправяйте се от вирусите...

# 693
  • София
  • Мнения: 167
Milla, със сигурност ще се хареса, дали на Мила или на Нико - все ще намери почитател у дома!
В нашата градина имат това     и всички деца много им се радват.  Peace

# 694
  • Мнения: 1 298
Илка, и това ли е с магнити? Или по друг начин работи?

# 695
  • Мнения: 2 286
Смехи, Бърди Hug Hug
Бърди, честито християнче! Да ти е живо и здраво!
Дано скоро намерите приемливи цени за шините, че това, което пишеш е  Shocked ...

Смехи, доплака ми се като прочетох за пръста Cry Hug Hug

Мила, Илка, нито едното от показаните не съм виждала по нашите магазини, в които съм ходила... Но много ми харесаха, та ще търся повече. Благодаря ви, момичета!

Симеон най-накрая си научи името - Мони (от къв зор newsm78 , като не го наричам така, ама айде от мене да мине Laughing Whistling ) , но отказва да си го казва. Като го питаш как се казваш, отг. Нене (което в превод е Ники Joy ) . Ако му кажеш "Не си Ники" започва да се сърди Laughing . Много рядко е в настроение да каже Мони, а така хубаво го казва Heart Eyes .

И една питанка - Някое друго детенце с плоскостъпие ли е?

# 696
  • Мнения: 433
И една питанка - Някое друго детенце с плоскостъпие ли е?

Аз съм бивш дюстабан. оправих се с ортопедични обувки от горна баня и 9 години художествена гимнастика.
Тези магнитни играчки може би ги има в май тойс  newsm78 това...

Аз съм решила да й /им взема кухнята на Икеа, сега са я намалили на 150лв. и нали са в два последователни месеца, ще ги отстрелям с един подарък Peace

Бобче, Бърди, честито покръстване на щерките!

Последна редакция: пн, 03 сеп 2012, 22:59 от didanka

# 697
  • Мнения: 0
Момичета, пуснах анкета за заглавие за новата тема.

# 698
  • София
  • Мнения: 167
Илка, и това ли е с магнити? Или по друг начин работи?

На магнити са, да. В сайта от линка има видео как се правят фигурки с тях.
В градината ги донесе една жена, американка, която им идва на посещение през няколко месеца.
Децата бяха страшно впечатлени от магнитите и им ги остави.
Не съм ги виждала да се продават тук, а не ми се занимава с поръчка от чужбина. Но си е нещо, което си струва. Аз много харесвам такива хем елементарни, хем креативни играчки.

# 699
  • Мнения: 65
Добро утро!

Зарат, по твоето питане единственото, което ми хрумва е да го обличаш в някакви по-ярки дрехи Митака, за да не го губиш от поглед, някаква ярко оранжева или ярко зелена шапка да речем, тук-таме да пришиеш по връхните дрешки от тези светлоотразителни ленти. Знам че по някои детски центрове имат такива устройства със звуков сигнал, но не знам на какъв принцип работят и сигурно са адски скъпи.
Аз когато съм навън с Йоана винаги съм малко по-дръпната от другите майки с деца, не че не ги харесвам, но гледам да съм винаги нащрек, че белите стават за секунда, а се случва човек да се заприказва и разсее.
Хейли, не се ядосвай за апартамента, може да е за добро, пожелавам ти в най-скоро време да откриете мечтаният дом Hug
Легео, добре дошли, бързо да се оправя Гоги, радвам се за вас, че сте си изкарали добре и сте отпочинали Hug
Бобче, Бърди, честити християнчета Hug
Бобче, браво на Мила, и аз мечтая за лесно и бързо адаптиране в яслата, но като си знам детето...май ще си остана само с мечти Crazy
Смехи, дано с избиването на кътниците Йони да забрави пак за пръстчето baby_neutral

Някои може и да знаят от фейсбук- вчера мама Rosi09( жалко, че скоро не е писала) е родила второ момиченце, Бояна, да й е жива и здрава, а кака Дари много са слуша и помага на мама и тати Heart Eyes

Относно заглавията-  ако някой се е събудил с муза Crazy ще е хубаво да имаме и някое заглавие, свързано с предстоящите рождени дни, все пак след по-малко от седмица се почва Tada

# 700
  • Мнения: 65
Хрумнаха ми някои неща:

ОКТОМВРИйското дете ще има торта с цифричката 2

Торта и празник с подаръци много ще има ОКТОМВРИйчето скоро

Празник наближава- ОКТОМВРИйчето на 2 ще става

# 701
  • Мнения: 2 286
Ами да сложим само празнични заглавия?

# 702
  • Мнения: 129
Мерси майки , със звънчето  ще е ужасно според мен ще го маха постоянно, имаме си светещи обувки и почти винаги е в жълто или червено. За отварянето на очите отваряме ги хахаа все още  си е при нас . Но понякога както си играе  драсва и то бързо, има хора и докато ги изблъскам да го стигна отнема време Simple Smile)  та просто искам да предотвратя риска. Сега съм дала поръчка на един детски магазин във Варна, тои е по - скоро бебешки, не е много голям  но е много креативен, има интересни джаджавки. Сега последно му взех силиконов държач за по -лесно хващане на  моливите, като бебе от там съм вземала държач за чорапите... и така жената обеща да потърси. По детските центрове им слагат системи да писукат като на стоките в магазините.

Смехи Митаче почти не си е лапал ръцете, сега като почнаха кътниците до лакатя имамх чуството ще я налапа... оставих го защото видях , че колкото повече му правя забележка повече лапа, явно го дразни а аз му напомням със забележките, единственното чесало което се задържа е едно на нук като четка за зъби и явно него натиква навътре и има полза. Постепенно отмина мерака , сега отвреме -навареме се досеща. Има нужда явно детто, може да оставиш и после като поотшуми кризата да мажеш.

За играчки, купихме му тротинетка и много се радва, и я кара, но но мен хич не ми харесва защото с нея набира съвсем по-голяма скорост. Представям си какво ще стане с колелото, трябва да си купя и аз кънки. Магничетата които Мила е показала,  съм ги виждала в България но не цветни. Тези с тръгалниците не съм ги съзирала. Ние сме на мания влакчета, така че мисля да му взема дървено влакче с релси. Старая се да  купувам малко играчки но здрави, дървени или метални и малкииии, че нямаме много място. От джъмбото съм купила 5-6 колички от по 2 лв. с които излиза навън, защото ги губи.
 Ние имаме нова мания да носи гривни нашето момче - слагаше си ластиците ми за коса по ръцете, та вчера семейно го заведохме да му купим кожена гривна  с кабзи от един рокерски магазин. Интересно, че явно не сме единственните защото продавача спокоино пита, а искате ли с шипове Simple Smile))

# 703
  • Sofia
  • Мнения: 366
Здравейте,

Зарат аз потърсих из НЕТ-а и предлагат ключодържатели, които вършат тази работа - погледни ако искаш. Едната опция е точно да сигнализира при отдалечаване. http://www.cheaper.bg/previous_offers/8/744 или този http://www.bomba.bg/kljuchodurzhatel-s-alarma-protiv-krazhba-54327.html

Хубав ден на всички!!!

Последна редакция: вт, 04 сеп 2012, 12:37 от Ely-st

# 704
  • Мнения: 129
Simple Smile Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт