Отговори
# 675
  • Мнения: 26
Привет момичета!
Много отдавна не съм писала.Влизам отвреме на време и ви чета, но не остава време да се разпиша.За дърдоренето - Яни говори всичко, дори Р казва в думите. За пишането и акането през деня казва и сяда на гърне, но от време на времесе случва и както си играе да я свърши мократа работа, та подсушаването не ни е непознато и на нас. Laughing Нощем и слагам памперс, понеже спи почти непробудно и или трябва аз да я будя, за да я изпишвам или.... незнам.Та за да не е мокра- памперса на дупето.
Подготвяме вече баткото, който ще ни е първокласник и други трески ни тресат. Незнам само с ученето как ще се справяме...но ще гледаме.
За спането - и нашата принцеса заспива рано - докъм 8 вече е отнесла.Така си е още от новородена- просто през деня спи много малко - един час и е максимума, и вечер рано е изморена и иска да си ляга. Аз не се оплаквам от това и желание де! Laughing Mr. Green

# 676
  • Мнения: 184
На всички празнуващи- честито! С много здраве и късмет да си носите имената!
бобинка, честит рожден ден на патерици!
Облаче, приятно време и много весели емоции ви пожелавам на моренцето.
Не съм, честит ти киндъл! И не една, а мноооооооооооого електронни книжки! Много му се радвам на нашия - хем пести място за десетки книги, хем ми спестява паричките за тях. За очуркването навсякъде - той и Алтай имаше един такъв период, в който чуркаше изпъчен, абсолютно показно и горделиво; и то по възможност на теракота, че да може да седне да плиска ooooh! Ще му омръзне и на Стоян:)

# 677
  • Мнения: 144
Здравейте, девойки хубави! Simple Smile

Аз успявам да ви чета (понякога с едно око, че другото спи), но не ми стигат силиците да пиша.

Честит имен ден на всички празнуващи! Да ви е живо и здраво името и вие - малки и големи, покрай него! Hug

Бобинка, честит рожден ден с големи патерици! Да си жива и здрава!!!!

За чишкането и акането май Николайчо е най-назад. Той просто където свари, там си върши работата. Дори не се усеща в повечето случаи. Питам го дали има ако или пиш и точно след 20 секунди я е свършил (обикновено на килима  Tired) Акането беше ок до скоро време, когато дори сам си носеше гърнето, но от скоро и него го прави, където му скимне.  Crossing Arms ooooh!

Днес трябваше да ходя на курса на БЧК за кандидат шофьори следобед, та до късно вечерта, а баща му е на Ред хот. Извикахме кръстницата да го погледа за 2-3 часа, че иначе някой от нас трябваше да се лиши от ангажимента, а Николай очевидно усети на къде вървят нещата и още от следобед отказа да ми заспи. Оставих го с баща му и се оказало, че не е спал цял следобед, а като дошла кръстницата наддал вик до небесата. Баща му излязъл, а той ревал точно 2 минути и на третата се отрязал на секундата и явно чак утре призори ще стане. Даже не е вечерял, не е къпан, мит - нищо. Да видим. Ще трябва по-често да го оставяме вкъщи с някого, че тия изпълнения не ми харесват хич.  Naughty

И за тези, които не са разбрали, да се поФаля и тук, че приключих с шофьорските курсове успешно (тази сряда). Вече и аз съм шофер. Днес си взех и БЧК-то (което се оказва изключително полезно, защото се съмнявам много от нас да имат тази култура и да знаят как да реагират и какво да правят, ако, не дай Боже, попаднат в ситуация с ранени и др.). Почувствах се обогатена откъм знания, малко по-спокойна, че имам поне някаква представа от първа долекарска помощ. И тъй.

За почивните дни другата седмица планираме да ходим в Пловдив на гости, ама дано успеем да оправим колата до тогава (отново)... Писна ми вече да я водим в сервиза през 1-2 седмици. АМАН!  Crossing Arms

Диданка, дано успеят да открият достатъчно донори за твоя познат! Стискам палци!!!  Peace Praynig

Ааа, да взема и още да ви се похваля. Откакто започнах работа и зумба (около 2 месеца вече) съм на минус 5 кила.  newsm68 Интересното обаче е, че колкото повече отслабвам, толкова повече ме мислят за бременна и чак ми се карат по автобусите що не съм сядала и ме дърпят едва ли не да седна.  ooooh! Вече много ми писна честно казано, а и шкембето вече доста се прибра и не е като за бременни. Пфуууу....

За синята луна да кажа и аз, че Ники е направен точно на синя луна. Simple Smile Тя била за момченца да стават (това разбира се го разбрах мнооооого по-късно). Била много добра възможност за правене на бебета.  Rolling Eyes

Сватя, то никак не останало вече... Лелеее.... Минаха още 9 месеца....  Hug Hug Hug

Ам, хайде, лека и безаварийна ви пожелавам и отивам да гледам какво меню да скалъпя за понеделник, че тогава имаме малка скромна 2-годишнина от бракуването. Simple Smile  Hug

# 678
  • Мнения: 129
Майки аз искам да попитам има ли някакво устройство което да слагам на Митака и ако се отдалечи да пищи, или да мога по някакъв начин да го локализирам. Ние имаме проблем, че се чувства хипер самостоятелен. Вчера сме седнали на кафе с кръстницата на оградено място, по едно време го виждам кака ми маха и дава целувки за чао изнасяйки се през вратата. Понякога изведнъж хуква докато се набера след него се шмугва из хората и се притеснявам да не се изгуби или по-точно аз да го изгуба Simple Smile) В яслата ще сменяме бравите на по-високо, защото единствен тои си решава, че трябва да излезе от двора и хуква, сестрата все пак гледа 20 деца, родителите я заговарят. Обратно на децата които не искат да са оставяни, нашия е  като ударен електрон и си е самодостатъчен.

# 679
  • Мнения: 434
Зарат, закачи му звънче на дрехите, ако е на по тихо място,а за тъмно - светкаща гривна или малък челник на режим "червено" , ама някакси си сложени откъм гърба, че да не може да си ги маха.
това съвсем сериозно  Peace
звънчето и светкащото нещо съм ги изпробвала върху моя куч едно време, и действаха безотказно, защо да не подействат и при дете  newsm78

# 680
  • Мнения: 2 286
И аз искам такова, Зарат, ако намериш - моля те, вземи и за мен едно Praynig Hug

Аз вече се посъвзех от мъката си. Накратко:
В понеделник мъжа ми хареса едно апартаментче, в сряда бяхме на оглед и в четв. решихме, че това е НАШЕТО апартаментче Heart Eyes - цял ден обикаляхме по банките, срещнахме 1260 трудности, на които намерихме решение, вечерта доволни отиваме да си избираме кухненско обзавеждане и ни "зарадваха", че няма как да стане нашата работа, заради съдебно решение при развода на собственика Cry Cry . Говорихме с адвокат - нямаме шанс... А толкова много искам да се изнеса от тук, за това и толкова тежко го преживях(ме).... Crazy

 Hug

# 681
  • Мнения: 686
  Хайли    Hug сигурна съм, че скоро ще намерите нещо по добро и ще си викаш ох, добре, че не се натресохме на онова, винаги така става, не страдай  Hug
  Ани, леко и безавариино  Simple Smile
  Ние сме добре, малката спи, днес много слуша. Видях снимки във фейса, че Бобченка са кръстили Мила, да им е много здрава   bouquet

# 682
  • Мнения: 120
Здравейте, милички Hug
Залипсвахте ми. Hug Hug Hug
Ние вчера се завърнахме благополучно от почивка. Гого е малко сополив, че май по време на пътуването го простудихме малко, иначе всичко мина чудесно. Детето се радваше много на морето, изобщо не го беше страх, въпреки моите очаквания. Аз си починах качествено Grinning
После ще кача снимки от пътуванията ни. А като имам време ще се върна назад да чета.
( Не съм, благодаря за милите думи за моето синче)

# 683
  • Мнения: 1 298
Зарат, не съм чувала за подобно устройство, според мен,
разрешението е - да са ни отворени очите на 4.
Няколко пъти ми се случи с Мила, да я загубя за минути и съм параноична в това отношение.

Това, което ме учудва е, че в ясла 2год. дете може да си отвори вратата.  newsm78
Би трябвало, да е достатъчно обезопасено, за да не се измъкват мъниците.

Хайли, не си го слагай на сърце апартамента,
на нас също ни се случва и то 3 пъти. Избираме нещо, адски ни кефи, но нещата се прецакват в
последния момент поради някакви причини. Малко трудно, но все пак успяхме да си купим
точно такова, каквото искахме.  Peace

В събота отскочихме до Антверпен и ( без да искам) попаднах на супер, ама супер детски магазин,
та готови сме с подаръка за рд на Нико, хехе. Сега ще мисля меню за гостите и забавления за децата, че ще сме вкъщи. Thinking

# 684
  • Мнения: 1 167
Аник,хич не сте само вие така с гърнето и ние пикаме и акаме навсякъде,но сега като се наака и идва да му махам памперса.Вика" топка,топка,мани hahaha"
Не съм,честита ти придобивка,а да питам как ги сваляш книжките,плаща ли се нещо newsm78
Зарат,твоето Митаче е опасно Mr. Green,представям си какво ти е все на тръни да не забегне някъде.Незнам дали има такива устройства,но наистина можеш да пробваш с такова звънче.Преди няколко дена видях детенце на възраст,колкото нашите,със светещи обувки Mr. Green,може и такива да потърсиш Peace
Ели,добре дошли Hug,браво,че си починала,аз нямах този късмет Mr. Green
Хейли  Hug,не се тревожи,сигурно е за добро,ще откриете още по-хубав апартамент Hug

Ние сме добре,Нико най-накрая ми е здрав.Поръчах му подарък за Рожденния ден от "Вегатойс" дано да си заслужава.Ще празнуваме най-вероятно в детски център,макар че много ми се иска вкъщи Crazy,но нямаме място.
Благодаря за пожеланията за Рожденния ден Hug
Честито със закъснение на всички именници Hug

# 685
  • Мнения: 2 286
Мила, Бобинка, моля ви, да споделите за подаръците Praynig Grinning - какво избрахте?

Момичета, благодаря ви за разбирането! И аз с това се успокоявам, че е за добро, но толкова искам да се махна от този ап, където живеем сега Tired - с всеки изминал ден ми става все по-трудно Cry и някакси повярвах, че е дошъл "нашият момент"... Дано скоро си намерим нещо подобно Praynig Praynig Praynig и да се премесим Praynig

Честито християнче на Бобчето. Да им е жива и здрава!

# 686
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Момичета, кокичета, влязох да ви чета и гледам вече сте ни поздравили, още преди да се похваля. Благодаря ви.

Ние се завърнахме преди два дни от България, донесохме си жесток вирус с повръщане и диариа. Само мен и Мила хвана, ама тя такова повръщане направи, че ми изкара акъла. Слава богу, цялата работа продължи само ден и сега сме добре.
Туку що се връщаме от първия ден в градината. Мина повече от добре, просто страхотно. Първите 5 минути стоя до мен като залепена, после се отпусна и не ме потърси повече. Даже си и хапна подобаващо за обяд, много съм доволна. Утре директно се уговорих да я оставя сама, без да съм там, но да съм си в къщи на разположение. Добре е, че на Йована групата е отсреща и ако й стане мъчно, Йована може да я успокои, или да преведе ако немогат да я разберат. Не й се тръгваше, но нямаше как, само два часа са отредени за първия ден.
За кръщенето- мина много добре. Не гъкна това дете, държа се геройски, само дето не й хареса попа и не искаше да му даде да я помаже  Crazy
Ваканцията и тя мина страхотно. Мила се оказа, че не се кефи много на плажа. Не искаше в морето, а пясъка й пречеше на краката и туку ни подканяше да си тръгваме.

Следобед и Йована започва с първия урок по плуване за големи вече и е голямо събитие, да видим. Тя си потренира в морето доста, надявам се да мине добре.

# 687
  • София
  • Мнения: 17 329
Ох, този вирус, голяма гадория  ooooh! Карах го и аз, днес съм за сефте на работа след 4 дни търкаляне и пъшкане - при мен основното се оказа много висока температура, първата нощ и деня след това все по 38.8-39.2 влачех, направо са ми мъгла тези дни.
Мая явно повече закачи от разстройството, защото Т почти изобщо нямаше.
Ама си е гадост голяма, голяма, корема още не мога да си го оправя, боли  ooooh!

Сега пък за баткото май все пак ще се налага да слагаме шина. Облаче, може ли на ЛС къде я правихте вашата, че 200 лева  голяма далавера ми се вижда, на мен ми спрягат суми между 1000 и 2000 и ми се плаче с глас, аз старата си кола не мога да я продам за толкова вече няколко месеца, какви са тия цени  #2gunfire

Извинете за офф-а, ама голямо мрънкане ми се насъбра.

Мая поне е здравичка, батко й и той е добре, почивните дни минаваме да си ги прибираме, че са разквартирувани далеч от болни майки  Laughing

# 688
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Здравейте!  Hug
 Бобче, честито ти християнче! И аз гледах снимки, много си хубава и в страхотна форма, браво!  Hug

 Бърди,  Hug хайде вече всичко да се нареди!  Hug

Хайли и аз като другите да ти кажа, че сигурно е за добро и съвсем скоро ще си имате вашето местенце!  Hug

Бобинка, свалят се книжките от нета, може и да си купиш, ама аз нямам такива намерения, поне за сега.  Mr. Green

Зарат и моят дивак не го е страх сам - хваща си пътя и хайде, ходи го гони!  ooooh! Та ако намериш такова нещоп дето да пиука като се отдалечи - свиркай.  Whistling

А в момента Стоян усилено си разтяга пишката, голямо теглене му удря!  ooooh!

# 689
  • Мнения: 6
Ето ме и мен.
Добре дошла на новата мама, леко и безаварийно бременеене и се надявам тук да ти е комфортно и уютно    bouquet
Краси Hug, щом сте го решили, ще откриете точното жилище, убедена съм! Но явно ще стане по-бавно, отколкото на теб ти се иска.
Бобче - и аз да кажа, че изглеждаш страхотно! А снимките са супер! Стискам палци Мила и занапред да се чувства толкова спокойна с децата и яслата!
Бърди - какви са тези цени  ooooh! На мен брекетите не са ми стрували толкова  Naughty Колкото и да са се дигнали цените за 3 години ми се струват прекалено надути вашите! Ще ти пратя телефона и на моята ортодонтка, тя работи предимно с деца.
И да взема и аз да се оплача - при Смехи започнаха да се обаждат кътниците и познайте - както бе отказала смукането на палеца (близо 2 м.) - сега не успяваме да й го извадим от устата  #Cussing out Лекарството, с което мажехме изобщо не го отразява  Crossing Arms - лапа пръста и това е. Даваме чесалки - играе си с тях за кратко и пак лапа пръста  ooooh! Незнам дали има значение, че новата ни групичка, с която се разхождаме, все още са с биберони, но съм много огорчена от факта - пръст в устата  Tired

Общи условия

Активация на акаунт