появиха ли ви се стрии след раждането?

  • 11 173
  • 146
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 555
Появиха ми се още докато бях бременна а и качих 30 кг   и сега се боря с тях имам само по корема и така като ги гладам май ще се наложи да ходя в клиниката на д-р Сердев там ги махали с лазер ! 

# 46
  • Мнения: 130

По време на бременоста нямах, но сега по краката и гърдите имам нещо като лилави черти мисля че това са стриите!При всеки е различно, според кожата на човека!Майка ми има 2 деца и няма нито една стрия Shocked

# 47
  • Варна
  • Мнения: 389
Появиха се,макар че усърдно се мажех още от 3 месец с крема на Галеник.По корема нямам нито 1,но по дупето и ханша е страшно Sad.Сега почти изчезнаха,но лятото на слънце си личат.Няма оттърване от тях.

# 48
  • Мнения: 1 382
И мене не ме подминаха...и са лилави  Cry

# 49
  • Мнения: 5 577
Да, и там имах, и още си ги имам леко ...  Close

# 50
  • Мнения: 6 390
НЕ нямам

# 51
  • София
  • Мнения: 1 397
Качих 16кг. , гърдите ми станаха ОГРОМНИ и нито една стрия от бременността. С нищо не съм се мазала. А от пубертета ми се появиха на дупето като изведнъж стана закръглено.

# 52
  • непостоянно
  • Мнения: 981
По корема НИТО ЕДНА - въпреки че напълнях с 30 кг. Но си мазах редовно пупата с Дева анти стрии. Но не така стои въпроса за съжаление с бедрата и дупето - не им обърнах достатъчно внимание и сега имам по няколко стрийки там.

Все едно аз съм го писала Laughing

# 53
  • Мнения: 7 640
моите се появиха след раждането, по време на бременността нямах ни една Mr. Green

# 54
  • Мнения: 1 393
 При първата бременност ми се появиха малко по гърдите,но иначе нямам

# 55
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
При първата ми бременност не се мазах с нищо и не ми се появиха стрии, при втората се мазх с Galenic от самото начало на бременността и пак се появиха , предполагам , че е от възрастта
Не смятам,че е от възрастта.Аз родих за пръв път на 30 год. и не ми се появи нито една стрия.Зависи от типа кожа и от степента на разтягане,както и от това дали кожата се разтяга постепенно или по-бързо.
п.п.Друг е въпроса,че преди бременността ми се появиха малко по дупето,но това е друга тема.Все пак е хубаво кожата да се маже с нещо.

# 56
  • Мнения: 3 344
Забелязвам, че при доста от вас стриите са се появили след раждането и се питам дали това е защото сте спрели да се мажете с каквото там сте се мазали по време на бременността... newsm78
Аз засега, Слава Богу, нямам, но мислех след раждането да мина на някакви други кремчета - стягащи и други подобни и да спра тези, които са с действие против стрии. Дали обаче няма да ми се появят именно тогава? Thinking

# 57
# 58
  • софия
  • Мнения: 181
Не ми се появиха стрии и след 2 раждания,въпреки ,че не съм се мазала с кремове.

# 59
  • София
  • Мнения: 2 164
Появиха се в края на деветия месец и то изведнъж. Мажех се много редовно, но според мен е до еластичност на кожата или до наследственост. Още си ги "нося" и като гледам скоро няма да се отърва от тях  Confused

Общи условия

Активация на акаунт