появиха ли ви се стрии след раждането?

  • 11 186
  • 146
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 472
Нито след първата, нито след втората бременност са ми се появили стрии където и да било:) Това не пречи да си ги имам по краката още от бързия разтеж в пубертета Confused

# 61
  • Мнения: 2 529
Не, нито една. Но си имам от преди бременноста  Sad

и аз така. От пубертета имам по бедрата и ханша малко Sad

# 62
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
На корема не ми се появи нито една, но на гърдите се обзаведох с доста Confused.

# 63
  • Мнения: 1 934
На мен ми се появиха в 9 месец ниско долу на корема а при раждането и на венериния хълм.

# 64
за мое щастие и при двете бременностти не ми се появиха стрии по корема,но пък имам малко на гърдите.те бяха моята гордост Cry

# 65
  • София
  • Мнения: 565
Цяла бременност клепах с какво ли не и до края нямах, но мноооого трудно родих та се наложи да ме натискат по корема и се сдобих с доста Confused Та си мисля, че нямаше много смисъл Confused

# 66
  • Мнения: 144
През цялата бременност се мажех с какви ли не мазилца против стрии, но уви в деветия месец станах на решето - горкото ми коремче, бедра и талия  Cry  Cry  Cry. Примирих се, че няма да изчезнат.
Важното е, че резултата си заслужава.

# 67
  • Мнения: 5 103
На мене още от сега ми се появиха Twisted Evil

# 68
  • София
  • Мнения: 44 247
появиха ми се няколко малки по гърдите... то още са червени ивички. ама така е като в началото бях спряла да се мажа. сега малко след дъжд качулка, но мажа. това явно от порастването им при идването на кърмата. като се препълнят едни големи стават, бебо като суче и малко спадат после пак и пак - явно милите не издържаха напрежението Sad

# 69
  • София
  • Мнения: 2 435
Не, нито една. Корема си го мажех от време на врема, а гърдите изобщо. От пубертета обаче имам на дупето, защото рязко напълнях и след това отслабнах. Но някъде бях чела, че на младите маминки се появат по-често отколкото на по-“възрастните”, а аз съм от вторите Laughing

# 70
  • Мнения: 421
На корема-нито една, но на задните части-мани-мани Twisted Evil

# 71
  • Мнения: 252
до последните 2 седмици от бремеността нямах нито една - мажех си се съвестно всяка вечер и последните две седмици  Mr. Green и по корема и по бюста и по краката и по дупето - сега съм като една зебра просто ама какво да се прави

# 72
# 73
  • Мнения: 1 427
Малко по корема-въпреки ,че се мажех!И по краката имам на места,но те са стари.

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
Останах си само със старите-нито една нова,но може би има значение че бебка се роди в началото на деветия и практически не карах девети.В интерес на истината от седмия месец спрях да качвам килограми,може и това да е.

Общи условия

Активация на акаунт