появиха ли ви се стрии след раждането?

  • 11 235
  • 146
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 212
По корема нямам стрии,но ми се появиха малко по гърдите и на ханша(малко си личат)още през първата ми бременност!
Според мен всичко е до кожа,а не до мазане!Моите две сестри имат доста стрии,както и майка ми.И двете ми сестри се мажеха доста по-сериозно от мен,но...
Мисля,че аз имам кожата на баща си и по корема ми не си личи,че съм раждала две деца! Simple Smile

# 76
  • Мнения: 213
Само по гърдите но вече изчезват .

# 77
  • Мнения: 449
При първата ми бременност не ми се появиха стрии. За сега пак нямам, но не се знае след като родя дали няма да се появат.

# 78
  • Мнения: 2 255
НЕ - нямам нито една, нито от първата, нито от втората бременност  Laughing

# 79
  • Мнения: 3 760
Преди и след раждането-Не. По време на раждането-Да под корема ниско се появиха 20-на къси дебели гадове. Добре, че се падат под бикините. Иначе се мажех с масло на Икаров и Дефламол. Ама точно там не ми е хрумнало. Бях качила около 25кг.

# 80
  • София
  • Мнения: 154
А имам само покорема - появиха ми се в деветия месец, въпреки всички грижи, които полагах. И са толкова много.... smile3514

# 81
  • София
  • Мнения: 2 968
На мен ми се появих 2-3 стрии от бързо прибиране на корема веднага след раждането. Не че ми се е прибрал напълно, но да последно нямах нито една стрия.

# 82
Аз не съм се мазала с кой знае какво освен с някакъв обикновен крем, но нямам нито една стрия от бременността...късмет и явно тип кожа...

# 83
  • Мнения: 2 237

 Слава Богу не ми се появи нито едничка,а се мажех толкова рядко.Вероятно е до ген.

# 84
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Имам малко Close Close

# 85
  • Мнения: 208
Мажех се с какво ли не сутрин и вечер и пак ми излязаха стрии. Това си е  до еластичност на кожата . Confused

# 86
  • Мнения: 1 416
Няколко се появиха дни преди да родя, а след секциото корема ми се сви изведнъж и се нацепи ужасно  ooooh!
Горе долу изчезнаха, но вече почти година и половина се мажа с кремове против стрии  ooooh!
Абсолютно същото е и при мен!!!  Shocked Имах няколко резки, при да ме оперират. И след секциото - бързо свиване на корема и нацепване...  Sad
Като бременна се мажех с "Дева", но после пък не съм.  Rolling Eyes
Никол, при теб има ли особен ефект при мазането пост фактум? При мен почти се скриха вече, де - то си минаха година и 2 месеца...

Последна редакция: пт, 10 фев 2006, 01:42 от Лора

# 87
  • Мнения: 43
Никъде , но през цялото време се мажех с лосион за тяло. Не съм използвала специален крем.

# 88
  • Мнения: 1 464
Само на дупето но са гадни и още не са се заличили Cry

# 89

Общи условия

Активация на акаунт