ЮЛИ 2007- лятно-празнична!

  • 50 292
  • 732
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 984
Бубе честито! Удобство си е
Winx звучи много хубаво.
Иначе ние сме добре. Утре стават 10 години откакто живеем заедно с баща им. Как си минава времето  ooooh! Особено покрай децата.

# 376
  • Мнения: 329
Здравейте,ние се завърнехме днес от Гърция.Беше много приятна почивка и чак не ми се вярва колко послушни бяха децата Mr. GreenТази седмица ще пусна Ева на градина в сборна група за ден ,два ,за да няма дълъг период ,в който не е била и да нес е налага да пускам изследвания след 15 дена.След това ще ходим малко на Кюстендил.Замислила съм едно ходене с Тони до нашето Черноморие ,но незнам дали свекърва ми ще може да гледа децата Rolling Eyes
Уинкс, чудесно звучи всичко Hug
Някой води ли децата на филма Храбро сърце?Дали е хубав Thinking

# 377
  • Мнения: 984
kami27 аз ходих с Косьо, но е малко страшен. Тъмен е и има бой с мечки и разни страшни шумове. Косьо се развика нещо. Взех го да седне в мен и така гледахме. Друг път не се е случвало.
После баща му взе билети да го гледа и той и Косьо като видял кой е филма след рекламите поискал да излезе от залата.

# 378
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ
Ками къде бяхте в гРъчко?
Ние ходихме на филма хареса им,след сцената с мечките питам кой сънува мечки?Ники ми отговори Аз сънувах мамо,но не ме дъвкаха а направо ме глътнаха Laughing не мисля че ще има проблем Ками с гледането

# 379
  • Мнения: 329
От рекламите ми се стори малко страшничък филма и затова реших да питам Simple SmileМая,Иве мерси Hug
Иве бяхме на Халкидики, Калитея, в хотел Палини PeaceАко искаш подробности звънни ми Hug

# 380
  • Мнения: 1 098
Уинкс, станциите са страхотни Всяка различна. Писаха, че това метро било най- луксозното в Европа.
Аз нямам търпение вече за нашето море. Гледах времето, засега тогава го дават хубаво. Каквото и да е, важното е, че ще си починем.
Тези дни съм се разготвила. Дели ме кара да му правя макарони на фурна, супи, кексове. Напоследък все гледа да ми избяга при някоя баба, аз ревнувам и го печеля с вкуснотийки Laughing

# 381
  • София
  • Мнения: 17 597
Хей-здравейте,
то ясно, че току се затривам, ама... все нещо има. уви. бляк.

А сега пък съвет търся - някой дали може да ме светне как, по ... , се борави с новия фасон на фб и къде могат да се намерят групите, в които участва човек?
Мерси предварително...

# 382
  • Мнения: 1 098
Кати, групите са ти отляво, когато си на мястото, където ти тече цялата информация за всички. Не, в твоя дневник. Не знам дали го обясних добре.

# 383
  • София
  • Мнения: 17 597
Ами ти хубаво го обясняваш, ама аз съм изтъпяла и не вдявам - как, по ..., илиза човек от пустия дневник?

# 384
  • USA
  • Мнения: 559
Кати, отиваш на Home, а не на профила си (името си), вляво има една лента, на която най-отгоре ти е снимката, надолу има Favorites и Groups.

# 385
  • София
  • Мнения: 17 597
Ааа-ха. И тогава си става нормално.
Много, много, ама дори още повече благодаря!!!!!

# 386
  • USA
  • Мнения: 559
Ками, ето обещаните снимки от Хавай.

# 387
  • Мнения: 1 098
Страхотни са снимките, Уинкс!
Ние сме си тук, във вторник заминаваме за Лозенец, а на 21 на Орешака нашия кум ще си празнува рождения ден и сме наели къща, отново без деца.
Нямам търпение Дели да тръгва на градина, защото вече му е доста скучно. Не знам къде да го водя вече. Юли е станал мнооооого щур. 2 дни с тях и не знам къде съм. Дели по- може да си гледа детски и да не ме занимава, но Юли си е нон стоп в ръцете ми. Иначе е супер сладък. Говори смешно, почти нищо не му се разбира, но това е готиното.

# 388
  • Мнения: 329
Уинкс,много красиви снимки Simple Smile
Ние сме на Кюстендил и утре ще правим с Тони стена за катерене на децата Heart EyesИмаме намерение да ги оставим малко тук, но много зависи как ще се чувства свекърва ми Praynig
Щях да пускам Ева на градина за да избегна изследвания,но след морето два дена я боля корема и си остана вкъщи.В този ред на мисли,някой знае ли цената на паразитните изследвания без направление каква е?
Бубе много хубави планове си имате Hug
Днес видях Мимозка и двете й момчета,много са пораснали и двамата,а Пепи дърдори много сладко Heart EyesМоят Виктор само ъ- ка и е цар на нямото кино  Laughing

# 389
  • Мнения: 384
Здравейте!
Велинче,разкошни снимки!  Peace
Аз съм се юрнала да подготвям Надина за 1 ви клас,вчера двете по женски бяхме по магазините.Но най-голям проблем излязоха обувките,31 номер са й малки 32 големи,пробвахме пробвахме и нищо.То няма и много нови обувки пуснати на пазара,незнам защо така,рано ли е още какво,а на мен за след седмица ми трябват.И с дрехите вече минаваме на голяма номерация за 9-10 год. са й по мярка,излезе че няма много избор за тези размери,освен това не са хубави толкова колкото дрешките са под 7 годишните.И така още сме до никъде с пазара.
Инъче сме си в София,никъде не мърдаме за съжаление,но каквото такова.

Общи условия

Активация на акаунт