ЮЛИ 2007- лятно-празнична!

  • 50 228
  • 732
  •   1
Отговори
# 390
  • Sofia
  • Мнения: 523
Яна, а няма ли номерация с половинки? Мисля "марковите" имаха такава междинна, но може и да се бъркам.
Ние заминаваме за Добринище за 2-3 дни ... Малко почивка и за нас Simple Smile

# 391
  • Мнения: 43
Честит рожден ден, Там-там. Бъди здрава, щастлива и спокойна. Веасел празник!   bouquet
При нас нищо интересно, ще пускам Мариян на градина другата седмица. Малко ми е притеснено как ще приеме новото място  Confused Чудя се първите 2-3 дена дали да не го пускам до обяд   Thinking

# 392
  • sf
  • Мнения: 10 207
Опс
ние още сме на море, утре вечерта се прибираме. вече нямам търпение,че направо ми писна.
толкова мързел, ядене, не се живее  Joy
на 17ти с бодра стъпка и двамата на училище. Роки ще е 1ва смяна за мое съжаление и трябва да ставаме в 6:30, Вико как ще свикне на новия режим, не ми се мисли  ooooh!

Ще спретнем ли среща преди учебната година или по-натам?

# 393
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Честит рожден ден , Веси ! Бъди много щастлива   bouquet!
Мимозе , новото място нова детска градина ли е , или за жилището говориш ?
Утре влизам в болница за амниоцентеза. Да , и аз  Mr. Green. Стискайте ми палци да мине добре , сега не мога да мисля за резултата , само за процедурата мисля , плацентата ми е предна и иглата ще мине през нея.Малко съм в ступор , не мисля и не чувствам , просто чакам да мине.Разчитам на вашите положителни мисли  Hug.

# 394
  • Мнения: 984
billie всичко ще е наред  Hug
Там-там - честит празник и от мен   bouquet Много хубава година те очаква  Heart Eyes
Успех на учениците  Peace Косьо не е прекъсвал цяло лято. Само за 2 седмици като бяхме във Варна. Стана ми гузно и пак ще отидем за още 10тина дни.
Друго... взехме им легло на два етажа. Голям кеф е. Косьо е горе и си има тунелче над леглото и лампа само за него  Sunglasses

# 395
  • Мнения: 766



Да се почерпите, че "помъдрявам" или по-точно остарявам  Mr. Green
Благодаря ви  Hug Hug Hug
Били  Hug Hug Hug всичко ще бъде наред, убедена съм  Hug Hug
Иначе тортата ще ми я доставят утре Sad А Ина така се  е настроила да яде довечера торта
Издразних се , ама ............ здраве да е  Wink

# 396
  • София
  • Мнения: 254
Честит рожден ден, Там-там!!!   bouquet Много здраве, любови наистина изпълнена с щастие година ти пожелавам!

Взехте ли барбарон? Ще купувам за подарък на едно детенце и почвам да проучвам.

Били, сигурна съм, че всичко ще е наред, кураж! Hug Твърдо съм решена един ден ако съм пак бременна пак да пропусна биохимичния скрининг.

Ками, видях какво си пуснала във ФБ за художествнеата гимнастика - ще водите ли Ева? Пиши, подробности ако ходите.

Ние изкарахме добре в Боровец, много разходки, децата яздиха коне, бяха на басейн, много са доволни. Хотел Рила иначе ме върна в соц времената и такова струпване на хора в един хотел не ми беше по вкуса определено, но за друг път ще знам.

# 397
  • София
  • Мнения: 17 592

billieееее! Честито!!! Аз, както обикновено, със закъснение научавам нещата - ама само аз съм си виновна за това, де. Толкова много ти се радвам!!!!
Всичко ще е наред, сигурна съм, Тедо ще си има малка пухкава играчка, хахаха...

Там-там, честит рожден ден, мила, да порастваш само на акъл и само по малко! Щото то и малко щуравост е полезна...

 Hug Hug Hug Hug Hug

# 398
  • Мнения: 43
Били, стискам палци, знам, че всичко ще е наред  Peace Hug
 Иначе говоря за новата детска градина. В новото жилище подкарахме вече трета седмица  Mr. Green На Мариян по-му харесвало тук  Grinning Пускаме го сам на улицата да кара колело, ходи си вика другарчета(вече се запозна), обикаля съседите  Mr. Green За сега е добре, ще видим зимата  Mr. Green
Уинкс, снимките са жестоки !

Последна редакция: пн, 10 сеп 2012, 23:25 от mimoza-pm

# 399
  • Мнения: 384
Били  Hug
Моля споделете какви пантофи купихте момчешки,на КК не ми харесват и незнам откъде да взема,купувах едни полски но тази година са закрили и двата детски магазина в квартала които ги продаваха,обикалях и по центъра не харесах.И кецове с лепки не намирам читави,такива от типа на Ла редутските едно време издирвам.

# 400
  • Sofia
  • Мнения: 559
Вчера се сетих за вас и минавам на проверка и отчет. Мати започна училище миналата седмица  Twisted Evil , Макс от вчера е на градина, днес отиде с първата буболечка от новата колекция за събиране, ще плаши децата в градината  Mr. Green
Били всичко е наред, повтаряй си го и го вярвай.  Peace

Инфо за пантофи и на мен ще ми е полезно.

Хайде да се срещаме де ....  Mr. Green

Веси хубаво е пожеланието на Кати, присъединявам се! ЧРД на патерица и от мен!   bouquet

# 401
  • Мнения: 984
Яна аз вземам на КК гуменки с две лепки. Не намирам картинка... платнени, черни бяха, с бяла гума отпред на пръстите. Вземах допълнително стелка.

# 402
  • София
  • Мнения: 254
Яна, разгледай Stilmen.eu. Аз от години само такива пантофи купувам, много съм доволна. имат по-отворени модели, от естествени платове, много гъвкави подметки. Вчера пак купих един модел с корково ходило вътре, 18 лв. Имат магазин на бул. "Дондуков", на кръстовището с "Раковска", виждала съм техни модели и в други магазини.

# 403
  • Sofia
  • Мнения: 523
Аз на Сашо от както е тръгнал на ДГ купувам тези, които е показала Ayka. Те мисля шият за износ. На Дидка също от тях купувам за яслата. В момента цената им на нашия пазар е около 16лв. Гледахме в Дайхман - нещо не ми се понравиха ... Миналата година бях купила на Диди едни полски за вкъщи - zetpol - ами нон-стоп и бяха мокри крачетата.

# 404
  • Мнения: 766
 Hug
Благодаря ви на всички  Hug Hug
katiABV, ще гледам да се придържам към твоето пожелание   bouquet
И аз вече 2 години само на Stilmen.eu пантофи купувам  Peace Имат магазин в центъра на Гладстон или Узунджовска /м/у Витошка и Цар Асен/, но ще ви излъжа точно на коя пресечка е  Embarassed  И обувки затворени на Ина съм купувала от тях и съм много доволна от качеството и материалите  Peace
ayka не съм взела барбарон Sad Наложиха ми вето на покупките докато не се свърши с ремонта /остава пребоядисване на хола и спалнята/ Изпокарахме се вкъщи за едно шалте, което исках да взема за леглото на Ина Crazy
аз се чудя дали да не поръчам да ми направят барбарон по поръчка  newsm78 Че хич не харесах кожените   Rolling Eyes
Яна, имаш ли идея какво строят срещу Скайлайна на мястото на паркинга?
Гледах в редута да понапазарувам за Ина, нищо няма като за  нея Sad А и трябват дрехи за ДГ.....
И аз туй вика хайде да се срещаме Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт