ЮЛИ 2007- лятно-празнична!

  • 50 283
  • 732
  •   1
Отговори
# 435
  • Sofia
  • Мнения: 523
Ами цели 4ма май сме на линия Simple Smile
Ама ако кажете - да е по-натам - за мен няма проблем

Вико, ама сготви им нещо - как може да мъчиш децата.

# 436
  • София
  • Мнения: 254
Аз не разбрах дали Бубето ще може да дойде, ама тя май днес пътува.

Вики, ти нали ще дойдеш? С теб и Ива ставаме 5. Деси знае ли? Ако трябва да й звъннем. Аз ще звънна на Зайчето. Марти май не са тук.

А Яна май нищо не каза?

Аз съм ок за където кажете. Само да се чуваме като си говорим.

P.P. и Зайчето ще дойде. Сега ще пиша във ФБ, ако някой не е видял тук.

Последна редакция: пт, 14 сеп 2012, 11:24 от ayka

# 437
  • Мнения: 766
ха така де
значи се посъбрахме Wink
до 14 часа съпружеското тяло ми е дал срок  да уведомя  за час и място, ако има среща  Laughing
че да можем да направим логистиката за довечера /кой да взема Инa, кой кога да тръгва от работа и т.н./  ooooh! Laughing
Вики, спирката на метрото в Младост е до пазара / близко до кръстовището на Йерусалим и Андрей Сахаров/, а бл.  43 е първи успореден на Ал. Малинов
Та от спирката на метрото до бл. 43  е около 500 метра пеша
Най-добре  виж в БГ мапс за ориентир  Peace


# 438
  • София
  • Мнения: 3 414
Аз не съм сигурна просто ако мога ще дойда по късно.Като последен ден преди отпуска е тичане и неуредени неща в контакт с дете на работното място,мъж с болен зъб Sick Sick идва ми да убия някой.

# 439
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Здравейте ,
тъкмо се връщам от болницата.Амниоцентезата мина според лекарката като по учебник.Аз съм добре , бебето е добре , резултатите след 3 седмици , но няма да ги мисля.Ще мисля , че всичко е наред и просто ще очаквам потвърждение.Дадоха ми дълъг болничен и мисля добре да помързелувам , защото ми дойде в повече натоварването в работата.Започнах да усещам бебето , до сега не го усещах изобщо.Затъжих се за Тедо , чакам го да дойде от градина да си го нагушкам.

# 440
  • София
  • Мнения: 254
Там-там, аз предлагам да е от осем, ако съпружеското тяло още чака детайли. Ако искате, може във Фенси, с/у Руската църква или Виктория до военния клуб, или давайте други идеи.

# 441
  • Мнения: 766
billie  Hug Hug Лежи и почивай   Hug
Аз принципно вече го уведомих, че ще е около 8 някъде в центъра  Mr. Green
за място - аз лично нямам претенции  Peace
Та часа го фиксирахме давайте сега място  Laughing

# 442
  • Sofia
  • Мнения: 523
Айка, може ли да ти пратя телефона си на лични да ми пратиш смс къде точно ще е срещата, че след около 2 часа излизам да прибирам Диди от ясла.

# 443
  • София
  • Мнения: 254
Може, аркси. Аз сега влизам в една среща за около час и нещо и исках да ви помоля някой да звънне на Яна, че се оказа, че й нямам номера.

# 444
  • Мнения: 766
И аз няма тел на Яна Sad
ayka моля да ми звъннеш и на мен, че отивам към вкъщи, а още не са ни пуснали нета там  Tired
  bouquet

# 445
  • София
  • Мнения: 254
Направих резервация за 20 ч. във Fancy на "Цар Освободител", на мое име. До скоро!

# 446
  • Бургас
  • Мнения: 1 243
Да се наприказвате добре  Hug
 Били, да почиваш сега.  Hug
Добре сме, още сме на макс., до неделя. След това пей сърце.  Whistling На Кривчо вече му дотежа да става всеки ден за градина, обмислям варианта да го поспра малко като приключим на 30ти. На ученика му дадох 1** лв за учебници и още не се е прибрал  Joy Ще взема да пия една студена вода  Joy

# 447
  • София
  • Мнения: 254
Били, радвам се, че си добре!  Hug

# 448
  • София,
  • Мнения: 4 267
Били и аз се радвам че си добре.
Айка ти не си ли на срещата?
Някой да знае случайно дали в събота има дежурна лаборатория на Цибалаб? Пуснах онзи ден изследвания на Вероника, и днес трябваше да проверя резултатите, но не се сетих по рано, ми чак сега, отварям и немога да вляза  - пише че имало неплатена сметка, т.е. единият от резултатите е излязъл положителен на нещо си, и има и антибиограма, която трябва да си  я доплатим, като го направим можем да видим резултатите.  newsm78 Аз пуснах чревните и един контролен гърлен секрет по съвет на хомеопатката, защото нали се разболя минатала неделя и тя каза че симтомите и приличат като на стрептококова инфекция, явно има нещо и то в гърления секрет? ПОсле обаче странно но я удари в стомаха и червата, три дни се борим с някакво разстройство, което е нехарактерно за нея, но явно  не е застрахована и тя, че няма да кара такива вируси Mr. Green, за първи път изкарва такъв ентеровирус. Днес вече тя е добре, но мен ме тръшна и то нещо странно, втриса ме, гърло ме наболява и съм с едно свиркащо дишане и суха кашлица ooooh!, а още не е почнал сезонът на болестите, не ми се мисли!!!
Исках и друго да питам, някой случайно дали разучи процедурата по преместване на дете в ДГ. Тук при нас сега ще отварят една чисто нова ДГ от основите до покрива, и има свободни места за 3 група, но така и неможах да разбера как става процедурата по преместването в сайта но ИСОДГ нищо конкретно не пише, още повече за деца с ТЕЛК. Аз нали отдавна обмислям да я месят от старата ДГ, нещо не и понася въздухът в нея, търсих училище в района с полудневна предучилищна група, обаче уви не намерих, в нашия район няма такова училище Sick и сега се замислям дали пък да не опитам да я преместя, знам ли нова градина, нови мебели, всичко ново, няма още развити микроби и акараи, може пък да се задържи и да ни потръгне и на нас ходенето на ДГ Crossing Arms.

# 449
  • Мнения: 43
Дани, аз местих Мариян тази година. Всичко става през системата. Като влезеш в нейния профил, даваш на кандидатури и добавяш градината, която искаш. Все едно наново си кандидатства. Щом има място може да я приемат. За ТЕЛК-а не мога да ти помогна  Hug
Били  Hug

Общи условия

Активация на акаунт