ЮЛИ 2007- лятно-празнична!

  • 50 228
  • 732
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 254
1. arksi_
2. Там-там
3. ayka

# 421
  • София
  • Мнения: 3 414
ЕХооооооо
Аз купувам беко пантофи доволна съм.
В къщи съм с двамата в опит да ги опазя,оказа се че едно от децата в двора е с повръщане,натъпках ги с въглен линекс и лимони #Crazy
За среща мога след 22,така че приятно изкарване може да се включа он лайн на срещата ако имате мобилен нет Joy
Да знаете липсвате ми и ви чета но е трудно че имаме едни задължения до 10-15октомври.
Бубе и моя ли тел загуби Wink

# 422
  • sf
  • Мнения: 10 206
Иве, какво стана с почивката?

Аз за петък съм на линия , ако Д не реши да ходим някъде,че се оказа,че нямаме работа.

# 423
  • София
  • Мнения: 3 414
Ще стане почивката,стискайте палци.Аз ще си отнеса на шезлогите защо съм в мц но съм съгласна аз да поема гадоста.стискайте палци .

# 424
  • София
  • Мнения: 254
Иве, защо пък да не дойдеш в десет часа? Все ще има време за по едно... Hug

# 425
  • Sofia
  • Мнения: 523
Иве, защо пък да не дойдеш в десет часа? Все ще има време за по едно... Hug

Как ми взе буквите от клавиатурата !
Иве, ела след 10 наистина.

# 426
  • София
  • Мнения: 3 414
Утре ще съм на работа,нма кога да приготвям,ама се пак може ....

# 427
  • Мнения: 766
ами не се приготвяй ние и неприготвена ще те приемем  Simple Smile
вземай чантата и идвай .........................къде между   другото трябва да дойдем утре 

# 428
  • София
  • Мнения: 254
И неприготвена ще те приемем Simple Smile

# 429
  • Мнения: 329
Яд ме е за утре,ама мъжа ми не отстъпва Mr. Green
Искре ,в Орбел ли бяхте?
Бубе, приятно изкарване HugАз се надявам утре да успея да занеса материал за изследване на Ева,та по живо по здраво в средата на другата седмица да посети ДГ GrinningТя очаква с нетърпение.А като питам малкият дали иска да ходи на градина,крещи с кеф да,да,да LaughingМай хич не вдява за какво му говоря Grinning
Велина как сте?

# 430
  • Sofia
  • Мнения: 523
Ками, бяхме във Валентино 2 - то е на края на града - ама в буквалния смисъл. Но при положение, че за 20 мин пеша с Диди (т.е. спира се на всяка втора крачка) се стига до центъра при кметството май няма голямо значение.
За петък къде ще се видим?

# 431
  • USA
  • Мнения: 559
Ками, добре сме! Не ми остава много време, но чета редовно. С бебето засега всичко е наред, да чукам на дърво. Приготвяме си къщата и сме се отдали на ремонти и чистене. Аз съм си запланувала 1000 проекта из къщи и съм непрекъснато заета, което е добре Simple Smile).

На Криси му харесва на училище, има приятели и ходи с желание. Аз ходя от време на време да помагам на учителката - тук е много разпространено родителите да помагат в училище. Той много се радва като съм там Simple Smile, само идва да ме прегръща. Още му е трудно да свикне с домашните, но предполагам, че е нормално.
Записахме го да ходи на футбол към една местна лига и са големи емоции. Има тренировки веднъж седмично и всеки уикенд играят срещу друг отбор. Отначалото беше много резервиран, но сега му харесва.

Приятелките ми ще ми правят бейби шауър (не знам как е на БГ?) този уикенд и чакам с нетърпение да се съберем по женски и да се видим на спокойствие.  Mr. Green Много ми се иска и аз да дойда на среща с вас, ама ще е друг път. Пишете повече да знам как сте. Гледам, че има оживление в темата, дано да продължи.

Били, сигурна съм, че всичко ще е наред! Много те прегръщам! Hug

# 432
  • София
  • Мнения: 254
Уинксче, прати една снимка да те видим с голям корем Simple Smile

# 433
  • Sofia
  • Мнения: 523
За довечера имаме ли място и час?

# 434
  • sf
  • Мнения: 10 206
То хора няма, ти за дата и час питаш  Joy

днес съм почивка, ще се отдам на кухнята, че от три дена свеки се напъва да готви и все гладни стоим  Joy децата ми се молят да им сготвя " каквото и да е, но да се яде"  hahaha

Има ли живеещи в Младост, да ме ориентират за пътя на метрото? Трябва ми за блок 43 в Младост 1а, мисля  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт