ЮЛИ 2007- лятно-празнична!

  • 50 239
  • 732
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 384
Аз и утре съм тук,в сряда сутрин заминаваме.Ще дойда ако се решите,ако не като си дойде на 28 и пак ще съм на линия.

# 91
  • Мнения: 329
Честит рожден ден на Кати!Да е много здрава и щастлива  bouquet

# 92
  • Мнения: 43
Честит рожден ден на Кати! Много щастие и здраве й пожелавам   bouquet
Много съм доволна от срещата  Party Пепи не заспа в автобуса  Grinning
Били, мерси, ще ги погледна  Hug

# 93
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Добро утро ,
Честит рожден ден на Ивчо  newsm59 , да расте здрав , щастлив и игрив ! Весел празник , Шуше !

# 94
  • Мнения: 329
Честити 5 годинки на Ивчо!Да е жив и здрав!Шуши весел празник  Hug

# 95
  • Мнения: 43
Честит рожден ден на Ивчо! Да е здрав, силен и щастлив!И да хапва повече! Шуши, весел празник!  Hug

# 96
  • Мнения: 1 098
Честити 5 годинки на малкото зайче!
Честит празник и на Ивчо! Да са живи и здрави!
И на мен ми беше много приятна срещата. Малко станах разногледа с децата, но няма начин. Като се видим на вечерна ще е различно.
Ние вчера бяхме на гости и изкарахме до 1 часа на един двор. Децата спаха при майка. Почувствах се свободна, все едно децата вече са пораснали Laughing
При нас направиха страхотна детска площадка с фитнес. Днес като се наспят мисля там да ги водя.

# 97
  • Мнения: 766
 Hug Hug Hug Hug
Честити рождени дни на всички вече пораснали калпазани и калпазанки   bouquet  bouquet
Стискайте палци утре всичко да мине добре  Praynig
Сестра ми се прибира днес от ИТ и решили да се женят  и то в събота най-вероятно и ха познайте кой искат да им кумува - ние с мъжа ми ooooh!
Разногледа станах 2 дни - тичам да им оправям документите, тичам по лаборатории и болници за моите изследвания,  ужас направо. А не ми се говори, че нямам какво да облека, а и няма да имам време да пазарувам
Но поне ме ангажират и не мисля много за проблеми  Wink
 Hug

# 98
  • София,
  • Мнения: 4 267
Честит Рожден Ден на Ивчо! Да е здрав, весел и много да слуша и радвавсички в къщи, Шуше весел празник!
Честити Рождени Дни и на Кати и Тедо, а и всички юлчета които сме пропуснали!
Честит нов дом и на Мимозка!
Нашата морска почивка уви свърши, ама не беше никаква почивка, голямо препускане беше, сега съм по изморена отколкото като тръгнахме Embarassed
Сега реанимираме в провинцията, скоро нямам и намерение да се прибирам в София, то жеги, земетресения, кошмар! Tired

# 99
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Ще стискаме и всичко ще е наред  Hug.

# 100
  • Мнения: 984
Честит празник на Ивчо и Катето   bouquet Весели и щастливи да са.. и много здравички
Там-там виж какви хубави неща  Heart Eyes Весело изкарване на събитието  Hug И да се похвалиш с хубави новини утре  Peace
Половината приятелчета на Косьо са заминали на някъде и не могат да дойдат на РД.  Confused

# 101
  • USA
  • Мнения: 559
Честит рожден ден на Ивчо! Много да е здрав и да радва мама с добър апетит!   bouquet

Веси, стискам палци и съм сигурна че всичко ще е наред!  Hug И да се самопотупам по гърба за познала пола  Mr. Green

Последна редакция: вт, 17 юли 2012, 17:20 от Winx

# 102
  • София
  • Мнения: 3 414
Ивчо да си жив и здрав!Шуше  bouquet
Веси стискам силно палци,аз такова не съм правила защото при двуплодна винаги давало грешка,така че и при теб ще е така,аз казвам!!!!
Аз заминавам на 27 ще опитам да се видя с Аериканската бременна Laughing
Яна приятно изкарване,от къде взехте оферта за влас,от Ели?
Бубе завиждам ти,аз от 13.7.2007 не съм била без деца.
ЧИД на Мариян!!!и на всички празнуващи.

# 103
  • София
  • Мнения: 254
Чест и щастливит рожден ден на Ивчо!!! Да расте здрав и щастлив!

За среща мога на 27-ми и евентуално на 28-ми в по-късен час. На 29-ти мисля да си празнувам рд и няма да мога. Уинкс, ти като си за 3 дни в София само, ще имаш ли наистина време за нас?

Там-там, чудесно е това за сватбата и кумуването, да си изкарате хубаво!

# 104
  • Мнения: 984
къде пише за пола?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт