Слънце весело припича и АВГУСТинчето босo тича

  • 52 208
  • 739
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 3 900
Лу, ами или учителката не знае или за нашата градина това не важи (миналата година в ДГ на Дани, в ПГ също отсъствията бяха 1 месец), тъй като в четвъртък следобед майката на едно дете от групата на Ани попита госпожата дали може детето й да отсъства другата седмица, защото ще пътуват и учителката каза: "Може, нали имат 1 месец за такива работи."

# 541
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 930
Марти, допреди 2-3 дни всички имахме по един месец на разположение. Това, за което говорим е съвсем, съвсем прясно. Явно още учителката ви не е разбрала. Peace

# 542
  • Ирландия
  • Мнения: 231
Здравейте!  bouquet
Прелитам набързо да ви поздравя!
Днес беше първата тренировка по танци Хип Хоп.Беше много забавно.Пуснаха ни да гледаме.

# 543
# 544
# 545
  • София
  • Мнения: 5 749
Хелоуу.. Simple Smile
Кви са тия бомби?  Mr. Green
Как сте всички?
Ние сме добре ...Райън е на градина с малктие се гледаме у дома и е много весело Sunglasses
Говорят толкова много,че чак главата ме боли...всичко разбират водим си диалог перфектен с Райън не беше така  Winkама и Райън ми беше кротъъъъъъъъък ,а тея по две решат ли да са бесни гледай кво става! Най-важното обаче е,че поне на вън за сега са кротушки но не и в нас  ooooh!

# 546
  • Мнения: 287
Хелоуу.. Simple Smile
Ние сме добре ...Райън е на градина с малктие се гледаме у дома и е много весело Sunglasses
Говорят толкова много,че чак главата ме боли...всичко разбират водим си диалог перфектен с Райън не беше така  Winkама и Райън ми беше кротъъъъъъъъък ,а тея по две решат ли да са бесни гледай кво става! Най-важното обаче е,че поне на вън за сега са кротушки но не и в нас  ooooh!
Hug Heart Eyes   Flutter

# 547
  • Мнения: 22 496
Здравейте и от мен. )))

Аз бях за няколко дни в болница за серклаж, в понеделник ме изписаха и във вторник се юрнах на работа. ) Мислех си, че съм ок, ама не било баш така, все пак си има известен дискомфорт. )
Сега си работя от в къщи, но другата седмица започвам едно обучение, а после и по-сериозно да ходя на работа. )
Утре съм на преглед, надявам се да видим пола най-накрая, че колкото нямам аз търпение, ами и всички около мен и те само ме питат. )))
Калина и тя е много ентусиазирана, постоянно иска да се купува нещо за бебето, разпитва ме колко е голямо, и какво ли още не. )

# 548
  • Мнения: 338
Димяни, пълна къща- весела къща
Мирама, стискам палци дискомфорта да отмине и до края всичко да е по мед и масло

# 549
  • Мнения: 1 554
Крокич,похвали се нещо? Flutter

Димяни Heart Eyes

# 550
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 930
Оооо, Кроки... Heart Eyes Що така безмълвно?
Димяни, весело е при теб.  Grinning
Мирама, не се притеснявай - ще отмине. Моята братовчедка беше със серклаж заради разни анатомични особености. В началото усещаще лек дискомфорт, но бързо отмина. Айде, и да видите най-после пола. Hug

# 551
  • Мнения: 22 496
Да видим, да видим, ама не можахме. ) Беше се обърнало с гръб, а заради серклажа ползвахме само коремен ехограф.
Но пък мерки и теглилки направихме. ) Та тежи 231гр. )

# 552
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 930
Нищо, другият път. Важното е, че всичко е наред.  Hug
Аз пък забравих да се похваля - братовчед ми също чака бебе. То е инвитро и е дълго чакано, така че им стискам много, много силно палци. Praynig

# 553
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 930
Valeske, още веднъж честит рожден ден! От любов, късмет, здраве и щастие да не се отървеш!

# 554
  • Мнения: 338
Оооо имаме рожденничка.
Валеске, честит рожден ден. Бъди щастлива и обичана
Аз днес капитулирах след двумесечното настояване на Деян да правим коледни сладки. Сега и тримата ръбаме. А после пак ще ревем, че сме напълняли

Общи условия

Активация на акаунт