Слънце весело припича и АВГУСТинчето босo тича

  • 52 225
  • 739
  •   1
Отговори
# 600
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Кроки, а дано.  Praynig
Тази вечер беше една идея по-добре и лекарката засега спря най-силното лекарство - то беше двойна доза някакво на кортизонова основа и то много силно. Даде го, защото иначе има опасност пак да му спре дишането като през нощта. Та сега е малко по-добре. Другите са разни капки - пак силни, но поне не така вредни, сиропи, хапове, абе цяла аптека.  Confused Иначе е жизнен, по-малко се закашля, почти не хрипти. Гласът му е пресипнал, но поне може вече да говори. До края на седмицата ще стои вкъщи обаче. Абе важното е да се оправи, другото са бели кахъри. Praynig
Димяни, не се притеснявай за зъбчето. Теди така си разби единия преден зъб почти наполовина като беше на 2 годинки. Падна на стълбите пред блока и буквално захапа едното стъпало. За около година обаче зъбчето израстна и после даже не личеше, че е било чупено. Така че не се притеснявай. А е и млечно, така или иначе ще се сменя.  Hug

# 601
  • Мнения: 1 554
Лулу,дано се оправи бързо Сашко,звучи ми страшничко...

Тедката излиза в 4 дневна ваканция,нали ми е ученик Mr. Green

# 602
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Морска, е хайде, честита ви първа официална ваканция. Heart Eyes
Сашундера днес е още малко по-добре. Кашля още, но поне не хрипти и не се дави. И гласът му е по-изчистен от вчера. Вилнее вкъщи и си прави сметки довечара да хелоуинства с кака си и котарака.  Crazy Лекарката спря силните хапове засега, но остават под ръка при евентуална нужда. Дай Боже да няма вече такав. Praynig

# 603
  • Мнения: 338
Леле Лу, направо се уплаших. Как е възможно от няма нищо такива проблеми? Добре, че се оправя
Мариета, и аз искам от варицелата. Време им е вече. Дори един приятел на Деян, с когото се прегращат и целуват редовно я изкара, а той не прихваща.
Кроки, хайде да се пренасяте вече и да пратиш малко баница и насам

# 604
  • Мнения: 530
Лулу горкото Саше ,бързо да се оправя. Hug Hug Hug Hug
Нашите мерки са 116 см и 19кг.
Нашата кака участва в танцова спартакиада в Търново.И аз ходих с нея изкарахме си страхотно имахме и щастието да видим шоуто "Звук и светлина" на Царевец .Невероятно е .
Ето малко снимчици https://www.facebook.com/media/set/?set=a.114942365188859.18734. … ype=3&theater
Ицата е добре и бележи голове на поразия във футбола от което е много щастлив.

# 605
  • Мнения: 1 554
Добро утро Grinning

Яна,Ицата е талант Sunglasses

Да ни е честит денят на Народните Будители  bouquet

# 606
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
ЧЕСТИТ ДЕН НА НАРОДНИТЕ БУДИТЕЛИ!

# 607
  • София
  • Мнения: 3 910
Честит празник и от мен!
Яна, много е чаровна Габи Flutter. Браво на Ицко, все така да продължава Peace.
И моите днес и утре са ваканция и покрай тях и аз Laughing. То не, че ще си отпочина кой знае колко, но поне ще свърша забатачената дом. работа, че откакто тръгнах на работа почти нищо не съм пипвала вкъщи ooooh!.

# 608
  • София
  • Мнения: 5 752
Ох... ми айде дано да израсне зъбчето... но това да и е кусура Rolling Eyes

Честит празник и от мен на всички!  bowuu  bouquet Hug

Янче,много е готина Габи!  Heart Eyes

При нас няма ваканции  Mr. Green

# 609
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честит празник  bouquet!

Е как така ще израстне счупено зъбче?

Нищо, нали е млечно, още 3-4 години и ще се замени с ново Peace.

# 610
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Яна, прекрасна Габи  Hug И браво на малкия футболист. Peace
Мариетка, расте, расте. И аз се чудех как е възможно, но зъболекарката ни обясни, че било нормално при малките деца, защото като цяло им растяла костната система, оттам и големината на зъбите прогресира. Не че става идеално, но буквално не личи след година, че е било счупвано.  Simple Smile Де да можеше така да е и с постоянните зъби, ама там не става. Thinking

# 611
  • Видин
  • Мнения: 685
Здравете и от нас Hug
Нямам почти никакво време за компа. Когато имам време седя пред Тв и правя масажи на Ивайло на едното краче всеки свооден миг, защото док каза, че ако не съм настоятелна ще прави операция и на двата крака, а не само на левия. Другата седмица слагаме 5тия гипс и края на ноември ще е операцията.
Пожелавам бързо оздравяване на болните.
Аз отивам да се изкъпя, че Ивайло ще се събуди всеки момент и няма да мога.
И Марти много ми порасна тази година. Едни маратонки, които купих май месец, сега са му малки. На 26.08 беше 119см. и 21кг. Ще взема и аз да го измеря тези дни да видим до къде сме стигнали Heart Eyes Гледам вечер като Ивайло заспи да лягам с Марти и да се гушим, а и през деня ако малкия спи, защото се чувствам виновна, все едно го пренебрегвам. Знам, че не е така и че в момента Ивайло има нужда да съм с него, а и заради проблема с краката му обръщам повече внимание.
Айде наистина ставам.

# 612
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ех, Ния, трудно ти е...стискам палци скоро всичко да е зад гърба ви Praynig!

# 613
  • Мнения: 243
Ния, не се обвинявай! Дано успеете да избегнете операцията на едното краче  Praynig
Много сила и прегръдки от нас  Hug

# 614
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Ния,  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт