"С ЮНСКИ бебета благословени вече и ние сме в родени!"

  • 36 821
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 176
Йееее, направо не е за вярване, не мислех, че ще успея да се запиша в предната тема до нейния край. А ето ме тук в Родени  Hug Безпроблемни месеци на всички юнски юнаци и техните майки.   ylinfant newsm07 smile3504

# 16
  • Мнения: 3
Деалема да ти кажа и ние сме така кърмим се на 2часа най вече , нощем денем все тая когато пойска и стой на гърдата колкото иска, вечер по 2-3 часа няма заспиване измуцва ги и двете, заспива и секунди след като я оставим тя е будна и отваря уста и мята ръчички все едно е гладна но тя не е аз съм сирурна,като я взема лапва и заспива и така от 7.30до 22.30 Flutter купон...но според мен за АМ не може да става въпрос изобщо!Аз я кърмя по 100 пъти и сестра ми беше така първите месеци и май всички които кърмят успешно дълго минават през това.Така че кураж изхвърли това мляко и давай гърдата постоянно HugНали на това се казва на пойскване!
Много се радвам за бебките на Хейли, извинявам се за пропуска но какво става с нани?Прибраха ли се?

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 176
И моята Далия днес я оставих сама да си определя режима - ядем на 5 часа. Ако педито разбере сигурно ще се кара, ама иначе става много крива, минават 20-30 мин в разбуждане и после рев. Та днес реших да я видя дали сама ще огладнее. Най-новото при нас е, че след няколкодневен запек днес след всяко кърмене имаме аки  Party , та се поуспокоих малко. Притеснява ме този голям интервал , ама ще видим.  Thinking

# 18
  • Мнения: 1
още не съм проучила, как се разгъва количката, чакам таткото да си дойде да даде инструкции, надявам се тази вечер да изляза с малкия, на 17 дни сме и въпреки че се мием всеки път при смяна на памперса, сменям го като го наака, имаме обрив, вчера  педиатърката ни каза да редуваме Дефламол с крем Здраве, а вечер да го мажа с хума и чак на сутринта да сменя памперса, дано се пооправи. иначе за това време е наддал 600 гр., цоца си само кърма:)дано се пооравим с дупето:)

# 19
  • Мнения: 22
Здравейте влизам и тук да се отчета:
днес бяхме на консултация и да се похваля че за 1 месец и 3 дни Марио е наддал 1460кг. и е пораснал с цели 5см.И сме само на кърма. newsm44 newsm44 newsm44 Биха ни и ваксината поревахме  малко но беше за кратко изписани Деавит против рахит и за фонтанелата.
Момичета да питам аз един въпрос деликатен  най вече към родилите нормално как сте вече със секса  Embarassed luvbed Аз родих нормално без шевове бързо се възстанових отдолу но нещо ме е страх все още на гинеколог не съм ходила.Доки. ми каза като ми дойде първият цикъл след него да ходя.Незнам мъжо докога ще издържа вече милия. Embarassed Embarassed Embarassed

# 20
  • София, България
  • Мнения: 18
Да се запиша и аз набързо  Simple Smile

Наденце, специални благодарности  Hug  bouquet

# 21
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Да ни е честита новата темичка и се надявам да намирам повече време поне да чета:)
Тези дни имахме доста колики и нямах никакво свободно време. На всичкото отгоре се наложи да пътуваме до Бургас с малката. Малко се притеснявах в началото как ще и се отрази пътуването, но всичко мина много гладко и на отиване и на връщане. Роднините и се порадваха, но честно казано аз малко се изтощих и въпреки, че я гледам сама днес, съм много по-отпочинала. Аз да ви попитам за бебешкото акне.. сигурно няма лек за него и трябва да си мине, но все пак има ли нещо, с което да помогна? Горката цялото и личице се покри с едни малки пъпчици с бял връх.

Краси, недей да се депресираш..май наистина трябва да излизаш навън повече. Нашата педиатърка разправяше на мъжа ми първия път, как жените трябва да излизат навън и някой да ги подканва да го правят, за да не изпадат в такива размисли като теб. Така, че разгъвай количката и направи една дълга разходка с малкия човек Simple Smile

# 22
  • Мнения: 0
Да се запиша и аз в новата темичка! Нека да ни е пълна само с хубави моменти  Hug baby_neutral

И аз бях изпаднала в следродилна депресия, много беше гадно, държа ме близо две седмици. Явно наистина по-честото излизане е лекарството за това състояние.

Лека вечер   bouquet

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Здравейте и от мен.Днес ни изписаха и бързам и аз да се запиша- на 30.06 се роди и моето бебе Атанас и съм много щастлива.

# 24
  • Мнения: 30
Темичката ни е много хубава   bouquet
Да са ни живи и здрави бебоците и много да ни радват Simple Smile
Момичета чували ли сте за чай от резене, помагал за колики, една позната ми каза. Аз не съм чувала въобще за резене, идея нямам що за билка е, някой ползвал е?
Колкото до  luvbed на мен доктора ми каза да изчакам два месеца, но аз имам доста шевове.

# 25
  • Мнения: 50
Да ни е честита темичката!
Наденце,  Hug  bouquet

Ние имаме млечница  Sad днес мазах 2 пъти с Дектарин, но имаме много налепи, които се появиха изведнъж за един ден
Въпрос към ЛЛЛ:
От вчера имаме млечница и малката не иска да суче. До тогава кърмех и дохранвах с АМ. Не искам да ми спре кърмата, опитвам се да изцеждам на ръка (пробвала съм с помпа, но не ми е удобно), но успявам да изцедя много малко(да си призная в един момент ме домързява). По принцип гърдите ми са меки, не ги усещам тежки. Какво мога да направя, за да не ми спре кърмата?

Хубава вечер, мамчета   bouquet

# 26
  • Мнения: 3 385
Чак сега намирам време да "ударя" един запис в новата темичка - да ни е честита!  Hug

# 27
  • Мнения: 300

Наденце, какъв секс, бе мила? На мен тия дни ми паднаха конците,а хемороидите още ги чакам да се приберат  ooooh!, но като цяло положението е доста по-добре. Не смея обаче още да се видя каква картинка съм там отдолу  Crazy Мъжът ми пък откакто сме се прибрали със Самуил спи в хола на дивана, че бебчо се буди поне 3 пъти нощем и да не му нарушава съня!

# 28
  • Мнения: 1
резенето е нещо като копъра, съдържа се в Бебезан ( някакъв чай за колики беше). Аз също съм натирила мъжа ми с кучето да спят в другата стая, че все някой трябва да ходи с бистра глава на работа. А за секс знам, че трябва да спрат лохиите, защото вътре е като отворена рана, лесно се поддава на инфекции, аз също нямам шевове и родих нормално без упойка, но нямам никакво желание за нищо, дано ме изтраят вкъщи:) ooooh!

# 29
  • Мнения: 2
Наденце страхотна тема !!!   bouquet  bouquet  bouquet
И аз да се запиша в нея !
Нека новата тема да е само с хубави новини    newsm32 .Минавам на бързо да ви прочета и в леглото ,че бебка не знам кога ще се събуди   Misc Baby BottleДавам и и през нощта защото май си е гладна .Иначе си ни мъчат тези колики ,но да минава време .
Лека и спокойна вечер !

Общи условия

Активация на акаунт