Влязох в СМГ и дим да ме нямааааа

  • 51 447
  • 262
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 154
Дъщеря ми е приета, но има лек проблем Simple Smile
Ние писахме като желание руски, а е записана в паралелките с английски.
Надявам се, че утре когато ида да я записвам, ще направят корекция.
При нас също руския ще започне от нула, до сега е учила английски.
Синът ми също ще бъде в руската паралелка. Надявам се, че следващите 3 години тя ще конкурира прословутия "А" клас, още повече, че най-вероятно И.Цветкова ще им води математиката.

Marion, предполагам, че няма да имате проблем с преместването. Със сигурност някое от децата, приети в руската паралелка /не по първо желание/ ще се съгласи на разместването.

# 16
  • София
  • Мнения: 140
Кое е твоето детенце?
Знам, че са приети Ирен, Харут, Мартин Теохаров, както и, разбира се, Борислав Любенов...
Вие за кои знаете?

Иво Костов. Той беше в трети клас с Харут, но в четвърти Стоянов направи втора паралелка в петък и ни беше по-удобно - от там има също две деца приети  - Аделина и още едно на което не помня името.

# 17
  • sofia
  • Мнения: 125
И два въпроса : за записването на 5-ти и 6-ти , какви документи се искат , освен удостоверението и в колко часа започва ? newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 1 154

Много се радвам за всички вас и поздравления.

Има обаче отделна тема за СМГ - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=623565.0. Ако не искате да има тема само за петокласници-СМГ-ейци, може да използвате нея.


Мисля, че Obsolete е права и трябва да пишем в другата тема. Най-вероятно и тази ще я преместят в общия отчетен.

# 19
  • Мнения: 539
И два въпроса : за записването на 5-ти и 6-ти , какви документи се искат , освен удостоверението и в колко часа започва ? newsm78

Нищо друго не искат, освен удостоверението за завършен 4-ти клас.
Започва в 9 сутринта:


Последна редакция: ср, 04 юли 2012, 18:13 от Az i ti

# 20
  • sofia
  • Мнения: 125
Благодаря   bouquet Това съобщение съм го пропуснала в суматохата  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 539
Мисля, че Obsolete е права и трябва да пишем в другата тема. Най-вероятно и тази ще я преместят в общия отчетен.
- и да я преместят, ние можем пак да си пишем в нея, какво като е в "отчетни"... От друга страна, много сме тук родителите на петокласници (пък и още сме много нахъсени), защо да занимаваме цялата тема на училището с това кога започва записването и с какви документи? Предполагам постепенно, през учебната година тази тема плавно ще се прелее в голямата... Но сега ни е още рано за там, а и вълненията са ни повечко...

# 22
  • Мнения: 1 355
Записвам се и аз Simple Smile Дъщеря ми е приета в "руската" паралелка. Не е учила до сега руски и тъкмо за това го предпочете.
На добър час на всички новоприети дечица!!!

# 23
  • Мнения: 539
Записвам се и аз Simple Smile Дъщеря ми е приета в "руската" паралелка. Не е учила до сега руски и тъкмо за това го предпочете.
На добър час на всички новоприети дечица!!!

А немски учила ли е?

# 24
  • Мнения: 0
Здравейте, някой знае ли английските паралелки как ги съставят? По случаен принцип или по ред?

# 25
  • Мнения: 539
Здравейте, някой знае ли английските паралелки как ги съставят? По случаен принцип или по ред?

Днес питахме И. Симеонов. Увери ни, че става на съвсем случаен принцип.
Питам се тогава, от къде е славата на "прословутия "А" клас" Thinking

Някой знае ли повече?

# 26
  • Мнения: 819
Чувала съм,че първите 28 влизат в "А" паралелка,но мисля,че от миналата година вече не е така.Затова пък за набор 2000,тоест бъдещите шестокласници в СМГ най-силната паралелка е вече руската.

# 27
  • Мнения: 7 159
Тази тема е оцеляла почти пет часа... Shocked Не мога да повярвам. В най-скоро време ще има: Иииии дим да я няма! Laughing

Честито на приетите! Добра група се заформя.  bouquet


Чувала съм,че първите 28 влизат в "А" паралелка,но мисля,че от миналата година вече не е така.
Градски легенди и митове.

Последна редакция: ср, 04 юли 2012, 20:51 от Фран Джонсън

# 28
  • Мнения: 1 355
Записвам се и аз Simple Smile Дъщеря ми е приета в "руската" паралелка. Не е учила до сега руски и тъкмо за това го предпочете.
На добър час на всички новоприети дечица!!!

А немски учила ли е?
Не, английски и френски.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
 На приетите - честито   bouquet. На останалите - горе главата ,животът продължава  Hug. Истинските математици няма да се загубят  Laughing.
Питам се тогава, от къде е славата на "прословутия "А" клас" Thinking
Някой знае ли повече?

 Прословутият "А" клас се сформира след 7 клас. Там влизат най-изявените състезатели и темпото е най-бързо.

Общи условия

Активация на акаунт