Ваканцията на Седми за осми

  • 58 026
  • 765
  •   1
Отговори
# 15
  • гр. София
  • Мнения: 4 815
Варненските мами също се бяха изброили, открих ги и вече са на алеята Hug
Моля и другите мами по градове да се представят и постепенно ще попълваме  bouquet

Освен всеки да си каже къде е и да допълваме списъка  Grinning Имаше още дечица в НПМГ, но не помня кои бяха  newsm78

# 16
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
Благодаря за новата тема!

Дали имаше някаква уговорка за среща тази неделя, че не съм дочела миналата тема, или се отказахме?

Връщам се да чета...

# 17
  • Мнения: 2 274
 Еххххххх, най-после ваканционна тема  Laughing!
 Голямо благодаря на liebesbaer още веднъж, че цяла година така самоотвержено се грижеше за оформлението на всички теми   bouquet! Благодаря и за "Алеята на славата"  Laughing!
  На нас ни остана само месец до голямото пътуване и вече нямаме търпение. Морето ще ни е там, така че не се очертава някакво друго пътуване извън София преди август. В този ред на мисли - какво правят децата ви тук в София през лятото? Моят откакто е свършила учебната година не се е вдигнал от компа и вече полудявам. Прочел е само един разказ от задължителната литература и веднъж излезе с приятели и това е  Crazy. Явно се опитва да навакса почти цяла година без компютър  Crazy.
  Вярно, нали щяхме да се събираме да отпразнуваме класирането на децата? Какво стана с тази идея?

# 18
  • София
  • Мнения: 1 395
Еххххххх, най-после ваканционна тема  Laughing!
 Голямо благодаря на liebesbaer още веднъж, че цяла година така самоотвержено се грижеше за оформлението на всички теми   bouquet! Благодаря и за "Алеята на славата"  Laughing!
  На нас ни остана само месец до голямото пътуване и вече нямаме търпение. Морето ще ни е там, така че не се очертава някакво друго пътуване извън София преди август. В този ред на мисли - какво правят децата ви тук в София през лятото? Моят откакто е свършила учебната година не се е вдигнал от компа и вече полудявам. Прочел е само един разказ от задължителната литература и веднъж излезе с приятели и това е  Crazy. Явно се опитва да навакса почти цяла година без компютър  Crazy.
  Вярно, нали щяхме да се събираме да отпразнуваме класирането на децата? Какво стана с тази идея?

Ами ти много добре си описала какво правят - абсолютно същото! С изключение на разказа - ние си останахме на "Бабата, която храни котките". Абе направо легнахме върху него.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 482
Записвам се и аз в тази хубава тема за ваканцията на бъдещите осмокласници. Моят син си продължава в МГ специалност математика с  немски език. Оновното, с което си запълва времето освен компютъра е тренировки по лека атлетика и плуване.  Simple Smile

# 20
  • Попово
  • Мнения: 329
Нова тема. Ваканционно настроение. Еййй, най-после.  smile3521. Скоро потегляме за морето, макар и за кратко.   А то детето нали от септември ще бъде на морето за постоянно, така че ще мога най-сетне да отида в планината.
Весела ваканция на всички!  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 615
"Алеята на славата"  Laughing Това си беше екипна борба.  Joy А сега синьо лято   car003   help     newsm41 Чак не мога да повярвам, че всичко свърши засега.
Предложили са от ФЕГ чрез смс на мъжа ми езикова ваканция от 02.09. Знае ли някой нещо повече? newsm78

Последна редакция: ср, 04 юли 2012, 23:52 от Neda

# 22
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
liebesbaer  Hug Hug Hug
Весело лято на всички!  Hug

# 23
  • Мнения: 150
Цвети,
както винаги темата е страхотна, а това с алеята на славата просто е невероятно.
Както всяка година, така и тази се потвърди констатацията, че форумските дечица са най-умните.
Мисля, че никой няма да оспорва този факт. То при такива родители /като нас/, се получава такъв качествен материал.
Успех и весело лято на всички нас - деца и родетели. Мисля, че напълно си го заслужихме.

# 24
  • Мнения: 51
Варненските мами също се бяха изброили, открих ги и вече са на алеята Hug
Моля и другите мами по градове да се представят и постепенно ще попълваме  bouquet



Е дай и някой татко де не става само с мами  Laughing Laughing ние сме в 5ЕГ   bouquet

# 25
# 26
  • Мнения: 133
Страхотна ваканционна тема. Пожелавам на всички дечица весело и безгрижно лято. Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 1 655
liebesbaer, просто си златна, толкова настроение има във всяка нова тема   bouquet

Моята девойка спи (до 12 ч. в някои дни  Shocked), чете каквото й падне,
играе/кара се с брат си, излиза от време на време навън с приятели,
за съжаление най-близките приятели почти цяло лято не са в София.
Този уикенд съм ги записала с брат й на двудневна екскурзия с Атмосфера спорт,
дано им хареса.

# 28
  • София
  • Мнения: 62 595
Друго си е да прочете човек "Записан в еди-коя-си гимназия"! Мед ми капе на сърцето катоси го спомня.

Не съм съгласна, че момчетата не хабят усилия за неважни неща, влючително за оценки. Момчетата, или поне доста от тях, не са малоумни, наясно са също колкото момичетата, че оценките точно в седми клас и на изпитите са важни. И не е като да не полагат усилия, полагат, нещата не идват даром в ничия глава. Неприятно ми е, че пак момичетата биват подценявани и излиза, че те всъщност не са толкова умни като момчетата, но компенсират с прилежност, и на момчетата едва ли не им е простено, че са мързеливи, защото са умни.

# 29
  • Мнения: 150

  Вярно, нали щяхме да се събираме да отпразнуваме класирането на децата? Какво стана с тази идея?
[/quote]
Просто някой трябва да грабне тази идея и да организира нещата.
Ако искате да се преброим за тази събота или неделя, защото после ще стане още по-трудно, когато ще се разпръснем по морета и океани.
Мисля, че вече мястото ни е известно.
Аз нямам проблем нито със съботата, нито с неделята. Да видим вие какво ще кажете.
НЕКА ПРЕБРОЯВАНЕТО ЗА СРЕЩАТА ДА ЗАПОЧНЕ СЕГА
1.Anita71

Общи условия

Активация на акаунт