Ваканцията на Седми за осми

  • 57 992
  • 765
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
Записвам се и в новата тема с въпрос към Пловдивските осмокласници ,които ще пътуват.  Картите за транспорт какви точно документи трябват и кога подавате?   

# 46
  • Мнения: 13
Да се запишем  и ние - синът ми е приет на първо класиране в Първа езикова гимназия  - Варна с английски език.

# 47
  • Мнения: 224
Благодаря за пореден път за прекрасната тема!!!
Искам да благодаря на всички ви за ценната информация, която получих тук, за възможността да споделя и проблемите и въпросите и голямата си радост.
Някой беше нарекъл форума "групова терапия" и действително е така. Вече просто не мога без вас.

Пожелавам на децата и на всички ви едно прекрасно лято!!!!

Моят син  е записан в 1 AEГ АЕ ФЕ,....няма страшно, ако вече е късно за Алеята, но да се знаем и да продължим терапията.....

# 48
  • гр. София
  • Мнения: 4 791
Някой знае ли кога ще обявят свободните места за трето класиране?

След като приключи записването след второ класиране, а това е 6.07. Вероятно на 9.07. ще обявят свободните места.

Нищо не прочетох за 35 СОУ.Няма ли детенце записано там?
Моля ако имате отзиви за училището да споделите!Сина ми от 133-то отиде в 35-то, а на мен ми е свито сърцето.В главата ми е само случката с пребитото дете.Чудя се сега дали да не участваме в 3 класиране с цел връщане в предното училище.

Ами аз от двете бих избрала 133-то , но нека и другите да кажат!

И аз.  Peace Дъщеря ми има познати деца приети на първо класиране в 35 СОУ, но незнам дали  са останали там.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 1 389
И аз да се запиша в новата ваканционна тема.
Весело лято на всички дечица и техните родители! След толкова много труд през изминалата учебна година сега всички заслужаваме хубава почивка.  family

Записвам се и в новата тема с въпрос към Пловдивските осмокласници ,които ще пътуват.  Картите за транспорт какви точно документи трябват и кога подавате?  

Този въпрос вълнува и нас. Някой ако има информация, моля да сподели. До септември има време, така че все ще разберем.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 059
Запис и от мен. За Алеята на славата - момък в ТУЕС. На Jord и ВР синчетата също са там.

# 51
  • Мнения: 52
И аз да се цопна тук, че до морето има още 15 дена  Joy
За протокола ГЧЕ "Екзарх Йосиф I" НЕ - Ловеч.
Благодаря на всички които пишат тук, благодарение на вас всичко около кандидатстването след 7 клас ми беше ясно и всичко си мина по "мед и масло"   bouquet
Весело лято, заслужена почивка и успех през идващата учебна година на всички дечица!

# 52
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
Само да споделя, преди да е късно да се направи поправка, че и ние сме приети в І АЕГ.  Peace
И моята дъщеря е приета там Simple Smile

# 53
  • София
  • Мнения: 1 426
Запис в новата темичка и весела заслужена ваканция на всички! За протокола - записан надлежно още на първо класиране младеж в ПГ по КТС (УКТЦ) в Правец Simple Smile

# 54
  • Мнения: 72
а дали има приети деца в темата в Попов
ние сме там и вече сме записани Simple Smile

# 55
  • Мнения: 82
Предложили са от ФЕГ чрез смс на мъжа ми езикова ваканция от 02.09. Знае ли някой нещо повече? newsm78

На нас нищо не са ни предложили.   Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 204
Предложили са от ФЕГ чрез смс на мъжа ми езикова ваканция от 02.09. Знае ли някой нещо повече? newsm78

На нас нищо не са ни предложили.   Rolling Eyes


На нас също не са! Tired

# 57
  • София
  • Мнения: 403
Приемате ли още попълнения  Grinning. Синът е записан в НТБГ - търговия с ФЕ.

# 58
  • Мнения: 204
Предложили са от ФЕГ чрез смс на мъжа ми езикова ваканция от 02.09. Знае ли някой нещо повече? newsm78

На нас нищо не са ни предложили.   Rolling Eyes


На нас също не са! Tired

Току що получих sms! 9 ФЕГ и Виа Орбита организират езиков лагер от 2 до 08.09.2012
0897 425105 0888 359928

# 59
  • гр. София
  • Мнения: 4 791
Drenski, за лагер школата на НПМГ при вас как стоят нещата. При нас детенце е на 90%, че ще ходи. Само незнае коя смяна. Вие някакви предпочитания?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт