ФДТ и бази за грим и перфектен тен - 15

  • 66 098
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 989
Аз ползвам такъв в момента и съм доволна, но нямам база за сравнение, защото ми е първият подобен продукт.

# 46
  • Мнения: 145
Момичета, искам да ви попитам дали някоя от вас е виждала някъде да се продава базата за грим на Bourjois от серията Flower Perfection? Simple SmileМного ми трябва, а никъде не я намирам. ooooh!

# 47
  • Мнения: 3
Можете ли да ми помогнете при избора на ф.д.т.-ен newsm78 Колебая се м/у Max Factor Xperience Weightless Foundation, Rimmel Match Perfection Foundation и Rimmel Stay Matte Oil Free Foundation newsm78 newsm78 Трябва ми понеже съм в пубертета и имам много пъпки и черни точки Sad

# 48
  • Мнения: 2
Аз използвам от няколко години този на Виши, много е добър не ми влошава състоянието на кожата, не я замурсява, не лъщи (на края на деня разбира се, започва да лъщи, о и без фдт е същото). Не покрива плътно и не стои изкуствено, но може би при по-сериозни петна няма да бъде особено ефективен. Моята кожа е проблемна и имам петна, но за мен не е проблем да се виждат, не държа да изглежда равна и с плътен слой грим.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 968
Някой има ли вече преки впечатления от новите ФДТ  и пудри на Мейбълин?

Пробвах на ръката този за по-зряла кожа с гъбичката-хареса ми,но ми идва малко по-тъмен.
Иначе много добре се нанася.Консултантката обясни,че бил с крем,но въпреки това ми се стори доста покривен.

Нека ако някой е ползвал нещо да сподели.

# 50
  • Мнения: 4 428
Момичета, някоя има ли наблюдения върху ФДТ-те и пудрите на YVES ROCHER  Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 1
Момичета, някоя има ли наблюдения върху ФДТ-те и пудрите на YVES ROCHER  Rolling Eyes

Аз съм ползвала тези:

1. Matte Fluid Foundation: http://www.yvesrocherusa.com/control/makeup/foundations/matte-fl … n/?cmSrc=Category

-No.200- като цвят ми беше доста тъмен(аз съм Revlon Colorstay No. 180 по принцип).

- Също така беше доста течен като консистенция, и след около 30 мин лъсвах с него, въпреки че се води матиращ(но може би, моята кожа е прекалено мазна)

2. Flawless Finish Fluid Foundation: http://www.yvesrocherusa.com/control/makeup/foundations/flawless … n/?cmSrc=Category

- за този мога да кажа, почти същото както горния-много тъмен, не матиращ, и не-резистентен на трансфер. Единствената разлика е, че не беше толкова рядък като консистенция.

3. Matte Comfort Powder: http://www.yvesrocherusa.com/control/makeup/powders/matte-comfor … r/?cmSrc=Category

-Пудрата е ОК- нищо особено, фина текстура, но при тази цена, не бих я купила отново. Тази на Катрис, е по-добра, и много по-евтина.

Имам и един тестер на Replumping Serum Foundation, но не съм го пробвала- подозирам че ще е твърде тежък за моята мазна кожа.

Надявам се да съм била полезна Simple Smile

# 52
  • Мнения: 4 428
Мерси  Grinning И аз четох из нета не особено добри отзиви за техните ФДТ-ни  Rolling Eyes Май ще ги пропусна. Само, че по другите мнения чета, че били много евтини, а тук май не е точно така...

# 53
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Момичета, какво е мнението Ви за този ф.д.т.-ен ? Много е хвален из youtube. Става ли за нормална към суха кожа и има ли светли цветове ? Видях, че го има в ДМ вече.


Предварително благодаря!   bouquet

# 54
  • Мнения: 46
Аз съм много доволна от този на Ив Роше - http://www.yvesrocherusa.com/control/makeup/foundations/comfort- … n/?cmSrc=Category. Много е покривен и траен. Simple Smile

# 55
  • Мнения: 38
Привет дами   bouquet
Чат пат поглеждам темата, но не я следя стриктно, тъй като лично за себе си и за момента съм избрала продукти и не търся нови, но пък съм и набелязала някои от тези от които вие сте доволни. Включвам се за да покажа някои от продуктите, от които аз съм доволна.
Като цяло случая е такъв...подреждайки шкафа си с бельо онзи ден, реших , че сушилката с дрехите ми пречи и когато реших да я подбутна лееекичко тя се върна към мен и за мое "щастие" рикушира точно в кокълчето на сантиметър от дясното ми око (как се случи и аз не разбрах, но явно дрехите от към мен са натежали в повече) ..таааа...след точно 2 минути Ви е ясно какъв беше резултата tooth След двучасово налагане на ледени компреси успях да овладея отока, но събуждайки се сутринта видях, че синините на са ми се разминали..и то изооообщоо  Whistling
Предвидливо още предната вечер си купих коректор и не сгреших. Взех на Манхатън, като основната причина да избера него беше цвета, след това покривността. Всички останали ми бяха бели и розови (възможно е и да не съм гледала добре). Да вметна само, че обикновено не използвам коректор или поне не бях осъзнала нуждата от него...до този момент  Laughing
Ето и снимките:
Скрит текст:

На първата снимка съм дебидюс с прясно синьо-лилаво симпатично оче  Laughing Laughing Laughing
На втората съм използвала коректор Манхатън, този :
Скрит текст:
цвета е 75- beige
На третата съм вече с ФДТ Лореал True match (N7 Amber)
На 4-тата снимка вече завърших с минералната пудра на Маc (Medium dark)
Това са продуктите от които съм доволна  Heart Eyes
Абсолютно никой в офиса не ме погледна по оня начин  Mr. Green Питах и няколко човека дали намират нещо ново/странно/различно във излъчването ми - никой нищо  Mr. Green
Е как да не съм доволна  Heart Eyes
На тези снимни съм до фдт и пудра. Като сложих руж и малко спирала бях нузнаваема   Laughing
Грима е голямо нещо !!!

# 56
  • Мнения: 94
Някой има ли отзиви за матиращата пудра на Rimmel?

# 57
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
chocolate-girl ,това се казва замаскиране-перефектно Peace Съжалявам за случката,наистина изглежда болезнено и неприятно,но ти се справила отлично Peace Аз досега ползвах коректор на Лореал,но изобщо не е покривен Confused,ще разгледам този на Манхатън Peace
Хубав ден  bouquet

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Здравейте!
Какво Ви е мнението за ето този продукт на Виши?

Благодаря!

# 59
  • Мнения: 46
Привет на всички, относно последното питане за Виши- не се колебай, много е добър. Има невероятна покривност и е изключително траен. Успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт