Какво ще направите, ако спечелите от тотото?!

  • 7 231
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 365
Ще си взема кон и ще се науча да ловувам.

Роял.

Диплома от някой Карл Юнг институт в Цюрих.

Но ако имам първите две, може и без третото.

# 16
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Големи теми се заформят тудей.

Ако спечеля от джакпота ще го изпия на коктейли лежейки на някой екзотичен остров ppp/подсрекателството ти го даде с другата тема/.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Аре стига с това тото бре  Mr. Green

Какво ще направя ли  Thinking Първо - аз милиони не искам, стига ми и доста по-скромна сума.

Второ - най-напред ще дам пари на някой, който наистина има нужда от тях и ще ги употреби по предназначение.

Трето - ще си покрия нужди, за които иначе все не остава ред.

# 18
  • Мнения: 8 961
Ако спечеля от джакпота ще го изпия на коктейли лежейки на някой екзотичен остров ppp/подсрекателството ти го даде с другата тема/.

Ахам. Чудесна идея, нали?! И на мен в тоз момент само коктейли са ми пред очите!!!

# 19
  • Мнения: 6 998
Бая пиене ми се види, ще получите цироза  Crazy Laughing

# 20
  • Мнения: 1 446
Ще напусна на минутата. После заминавам за месец в Гърция. Не ми се ходи на екзотични места, искам на спокойствие. Ще изплатя ипотеката, ще си купя по-нов Мерцедес  Mr. Green и ще си ги харча с кеф.
Ще пътувам много.

# 21
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Бая пиене ми се види, ще получите цироза  Crazy Laughing
Е хайде де ,ще отделим малко от печалбата и за масажи. Laughing

# 22
  • Мнения: 581
Като спечеля довечера шестте милиона, четири веднага отиват за дарения. Останалите ги харча за пътувания и за имоти, които да ми носят постоянни доходи в бъдеще.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Лично за мен скромно - ще си купя още едно Субару , но този път ще е поръчково  Heart Eyes
А на мъжа си  няма ли да вземеш един Рендж Роувър? имам някъкъв спомен, че ги харесваше и той като мен . Grinning

 Честно казано не знам точно какво ще направя.
Ако парите са много, като 5-те мил. ще си купя много неща. Ще обиколя Европа, ще отида в Югоизточна Азия, Америка. В Рио, Ню Йорк, Буенос Айрес.

# 24
  • Мнения: 4 668
Лично за мен скромно - ще си купя още едно Субару , но този път ще е поръчково  Heart Eyes
А на мъжа си  няма ли да вземеш един Рендж Роувър? имам някъкъв спомен, че ги харесваше и той като мен . Grinning
 
Ще му купя и два , ако каже . Но той сега кара един джип Субару и се кълне , че на друго вече нямало да се качи , та може и да откаже  Laughing

# 25
  • Мнения: 24
https://www.google.bg/search?q=volkswagen+touareg&hl=bg& … =1680&bih=906


Ще си ги купя всичките ей тия от първата страница и ще си джиткам  Laughing

# 26
  • Мнения: 654
Обикновено с такива пари се получава следното:от където дошли,там и отишли.

# 27
  • Мнения: 448
Има два варианта, защото всеки бизнес може да фалира, залагам на сигурно и без ядове. Със лихвите може да се живее като цар, без да мислиш за нищо, никога. На 5 милиона колко са идея нямам, но дори и 5% годишно са 250 000 или по 20 000 на месец грубо. Та с 20 000 какво да му мисля, милионите няма да мръднат, а аз ще живея като цар с 5 деца и къща която ще купя с 1то милионче и остават 4 или малко по малко пари но пак ще живея като цар. Ако искам повече и купя имоти за 5 милиона и или хотел или под наем, пак нищо не се губи, ама с наем на 50 апартамента по 100 000 не е пак толкова колкото лихвите. Хотела е единствения бизнес който бих започнал, защото няма как да фалира. И по 1 клиент да има на ден, пак ще има какво да ям. А хотелите лятото са пълни.

# 28
  • Мнения: 6 998
 Joy Joy Joy Joy
Голям смях. А поддръжката на хотела, персонала, заплати, данъци?
Персоналът няма да яде явно, важното е, че шефът ще яде  Laughing

# 29
  • Мнения: 60
Интересно ми стана, че познатите ми решиха, всичките, че ще дадат част от парите за благотворителност, само аз си признавам, че и стотинка няма да дам, а знам, че и те няма да го направят, явно правят някакви заклинания с тия обещания newsm78

Общи условия

Активация на акаунт