МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 99 259
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 323
Хъм... имаме ли бебенце вече? Леле как ми замириса.... Laughing

Моля за адреса и часа на празника... пак!
Не знам дали ще се спретна да пратя паричките, щото много ни натиснаха в работата, а близка банка - йок! Ние дължим 50 лева - два членски вноса и такса за празника - можете да разчитате на тях. Peace

Ехехей ехе! И замириса на бебета newsm68 newsm44 1stroller

# 676
  • София
  • Мнения: 3 114
Ние окончателно отпадаме от празника- лелята има ангажимент в неделя сутринта и няма как да доведе децата. Използвайте паричките за каквото намерите за добре! Hug Ще се радвам, ако запазите някое подаръче за нас. Wink

Цветенце, стискаме палци! Heart Eyes

# 677
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Мястото на празника е:
ул. Ген. Йосиф В. Гурко №4
http://www.bgmaps.com/link/74AF8D93507CBCDC71F58CD9E93C26BC
Залата е Виваком АртХол, това е в сградата на бившата телефонна палата, за който си я спомня като такава, сега там са Виваком (дано не бъркам нещо), до Централна поща.
Начален час: 11:00. Който има ангажименти по украса, подреждане, маси и др. трябва да дойде малко по-рано. Мисля, че ще е отключено от 10ч., Кабо Алма знае повече. Аз ще гледам да съм там към 10.  Peace

ЦветенцеHug

Сладка мама, много жалко, че са те сложиха да работиш точно тогава.  Sad Ще ни липсваш много.  Hug  И кажи на Косьо, че ние чужди тинейджъри не ядем, имаме си наши да си ги дъвчем.  Mr. Green

Ванче, голям удар ни нанасяш, да знаеш.  Cry Ако можем да помогнем с нещо, казвай.  Hug

# 678
  • Мнения: 3 323
Предателки такива - къде сега се покрихте? Ванчето и Суит - тъмночерни сте ми!

Последна редакция: пн, 03 дек 2012, 20:40 от Дива ирландска пешеходка (LSD)

# 679
  • София
  • Мнения: 1 272
Аз също ще гледам да дойда към 10  Peace Ванче , Миленка ще ни липсвате!  Hug

# 680
  • София
  • Мнения: 3 114
И на мен ще ми липсвате! Sad


Кога ще опаковате подаръците? В момента се уговарям с Клевър бук за талончетата и те предпочитат да се видим в петък, че сега им тече подготовка за панаира на книгата. Според мен петък е късно. Thinking

# 681
  • Мнения: 3 740
Аз утре ще прибера нещата от Чипита, може би и от Егмонт и Еми ще ги вземе от офиса за опаковането. Само не знам кога ще стигна до офиса в снега, че днес едва се прибрах, даже пропаднах с колата в една канавка, но веднага се притекоха добри хора и ме извадиха.

Сладка, Ванче, ужасно ме е яд, че няма да се видим на празника! Подаръците ще ви запазим, ама купонът няма да е същият!

Който не си е превел парите по банка, може да ги носи на място, няма проблем.

Цветенце, продължаваме със стискането на палци.

# 682
  • София
  • Мнения: 1 677
Ех, Ванче, пак ли няма да се видим  Sad Много съжалявам, че ще пропуснете празника  Hug

Сладка, и за вас съжалявам. Лека работа и не се ядосвайте много  Hug Разбира се, че ще ви запазим подаръците и на двете семейства  Wink А за талончетата, да видим кога ще ти ги дадат и ще го измислим. Попитай  ги дали не могат да ги донесат на панаира и някой от там да ги вземе, за да не е чак в петък.

Цветенце, леко раждане  Praynig

Ще има ли подаръци за кулинарния конкурс? А за художествения грамоти ли?

# 683
  • София
  • Мнения: 3 114
Очертава се да взема кроасаните в четвъртък. Ще помоля най-късно тогава да взема и талончетата.  Peace

П.П. Уговорено е- талончетата от Клевър бук в четвъртък. Peace

Последна редакция: вт, 04 дек 2012, 12:28 от sweetkids_mama

# 684
  • София
  • Мнения: 324
Да се отчета и аз.

За неделята, най-вероятно ще се наложи да закъснеем малко и няма да можем да сме на стартовата линия на време. Една добра Снежанка (Танче  Hug) ще донесе в 10 костюмчето на Дядото и нещицата, които съм приготвила за базара.

Сладка, Вначе, искам да се реванширате с присъствие на друго време и място  Hug

За паричките, ще съм от тези платили на място.

Цветенце стискаме палци и дано всичко да е наред  Peace

# 685
  • Мнения: 229
И аз ще дам парите на място  Wink.

# 686
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Аз да попитам - ще имаме ли среща в петък сутрин? Че най-малкото ми е болно и трябва да се организираме за гледането.

# 687
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 260
И аз щях да попитам за среща на доброволците,кога?
За съжаление Данон отпадат тази година  Sad . Днес обаче ми докараха 4 кашона шоколадови рулца.Не мога да обещая,че ще остана за почистването.Малката сръдла не си ли легне в 13-13.30 часа( а тогава ще е и по рано предвид по ранното и ставане сутринта) е огън и жупел,та ние ще сме на бързо на партито,а то както гледам се очертава да е по до късно  Rolling Eyes. Щях да кажа още нещо,ама  напоследък много забравям  Embarassed
Цветенце  fingerscrossed  Flowers Four Leaf Clover  Hug
Аааа да имам си комшийка в съседен блок,която на скоро роди четвъртото си дете.Толкова малка разлика има между дечицата  Crazy,жалко че няма да могат да дойдат и те ,ама много е малък бебока още Simple Smile. Ще дойде обаче  главната редакторка на списание Моето дете и най-вероятно в мартенския брой ще има статия за нас.

# 688
  • Мнения: 2 022
Ако не ме лъже паметта, днес едно Дивно момиче на една още по-див(н)а Пешеходка пораства с още една година.  Hug
Пеши, да ти е жива и здрава Дивна, да расте усмихната и добричка и да се радва на много приятели и весели игри.


# 689
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Приятно изкарване на празника момичета!!!!!!!!! Peace PeaceНе съм писала отдавна ,но при мен всичко е едно и също.Дебелеем,и се клатим вече като пингвин Rolling Eyes(както казва нашият татко),а едва влязохме в 7 месец.Тази седмица сме на преглед и дано най-сетне видим какво ще е бебето.
След 15 дни бъдещата кака става на 6г. и сега това е най-важното и обсъждано събитие в семейството-каква торта да си избере за градината и за в къщи Whistling
Цветенце ,стискам палци за лесно и безпроблемно раждане. Praynig
Тук все още нямаме сняг,но пък е много ветровито и студено.

Общи условия

Активация на акаунт