Хайде на море с ЯНУАРСКОТО дете! (40)

  • 30 109
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 420
Ха и аз да се включа  Simple Smile

А ми липсвахте да не ви казвам колко много...

Така след малка черна серия надявам се всичко вече да е наред и да не се налага нито аз, нито Ел да лежим по болници  ooooh! Нашата програма за лятото се промени и пропуснахме Будапеща, ама здраве да е.

Агентче, как ме е яд че съм пропуснала срещата с теб, а исках да те видя, да ми разкажеш малко за моята мечта, презокеанския живот  Heart Eyes Но догодина ще съм на линия.

Зън, тия от ВиК ми се струва че нещо са ти вдигнали мерника, насред лято да спират водата толкова често ...


# 706
  • Мнения: 119
На всички болни да оздравяват.... ами то с тези жеги и климатици - и тук е така.
Ние двечките бухаме яко. През 5 мин. се давим чак до повръщане. Не знам какво да и давам - тук не дават нищо на деца до две години за гърло и за кашляне. Аз не мога да пия лекарства... Cry
Моето дете пък плаче за всички останали хора, освен за майка си. Като видим някой различен и се разделим и 10 мин ми трябва да я уговарям и успокоявам. Но напоследък е станала много любвеобвилна и само ме гали и целува. Ако знае какво я чака  Wink

# 707
  • София
  • Мнения: 172
Добро утро! Хубав и слънчев ден!



# 708
  • Мнения: 1 687
жоржи, важното е, че вече и двете сте ок, нали?

ние се завърнахме от вилата и вчера мигрената ми удари един от големите си пикове. ама как няма, то не може да се диша! особено след като си прекарал 4 дни на свеж въздух...
иначе видях, че дара и бебе е супер. по цял ден се въртеше около него и се опитваше да го захрани преждевременно с глутен, давайки му хляб и солети Simple Smile и стриктно се грижеше той да си има биба. само да видеше, че му е паднала от устата и тичаше от другия край на терасата, за да му я даде. но като цяло не им чухме гласовете и на двамата, бяха толкова запленени един от друг Simple Smile

# 709
  • Мнения: 16
Добър ден!

Камче Hug

Да се оплача - днес си отиваме от планината и слизаме долу в адската жега. Притеснена съм как ще се аклиматизираме от хладничкото на 40-градусовия пек.

Пепинка ами какво правят лекарите - чакат да мине от самосебе си ли?

# 710
  • Мнения: 1 687
димара, при нас беше с адско главоболие при мен и цяла нощ рев при дара.
но от утре дават дъжд и спадане на температурите, така че ще дишаме.

абе къде сте всички?
буби, бубе, бебеш, тути?
споменавам най-редовните и ги уведомявам, че съм нанесла отсъствията в дневника Wink

# 711
  • Мнения: 81
Вярно голямо затишие в темата. Аз точно се наканих да съм от редовните, докато я няма Вики пък то....... никой няма.
Вчера да ви кажа голям рев му дръпнах. Но днес съм супер. Малката я чух че се разпищя като я оставих, но към 10 беше спокойна. Реших да не звъня. Ако има нещо ще се обадят.

# 712
  • Мнения: 493
Бебш тук  Mr. Green воайорствам нон стоп аз Simple Smile

# 713
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Тук сме бе Laughing ама то никой като не пише....
Аз щях нещо да Ви питам сутринта, ама забравих какво беше ooooh!

# 714
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Елч тук съм мила,но нещо време не ми остава да пиша.Днес трябваше да ми е последния изпит от курса и гледах да чета,че последните теми ми бяха доста трудни.Ама като си правя сметки без кръчмар,  сутринта ми се обади преподавателя и ми отмини изпита за другата седмица,така ми се щеше да свършва вече,още повече ,че в четвъртък пак ще имам гости от Англия и искам да съм свободна и да разполагам с времето си.А и съм си взела една книга ,която се каня да прочета от доста време и все не стигам до нея-"Шогун"на Джеймс Клавел

Да се похваля,вчера мм ми купи колело,че до сега карах едно на моята приятелка и съм много щастлива newsm44 голяма изненада,не го очаквах.

Бебо стискам палци малкия бонбон бързо да свикне с яслата,голямо  Hug от нас

# 715
  • Мнения: 1 420
Ей много топло, не се вирее.

Елч, добре сме вече  Simple Smile на мен ми махнаха апендицита и сега виря краци по цял ден, а майка ми търчи след малката.

Бебо,   action032 те децата бързо свикват не се тревожи толкова,  каква е тая ясла по сред лято или е частна?

Тути, много ми е на мен Шогун, предпочитам Цар плъх  Peace

В цялата суматоха забравих да споделя, че най-после след 3г. мотане си защитих Дипломната работа с отличен и вече съм магистър, то не че има кяр от тая работа но на мен ми беше втръснало от университети и учене. Та  пийте по едно от мен, че съм на антибиотик и не мога.

# 716
  • Мнения: 81
Жоржи - държавна е. Трябваше да е от септември, но имаше места и от август.
Преди 45 минути ми звъннаха да ми кажат че била дремнала 10 минути и ако съм можела да отида да я взема. Е не отидох. Казах че след 15,30 ще мога чак Embarassed
Вчера пак по същото време -дремнала и що да се мъчата да я приспат или забавляват
Макар че ми е мъчнооооооо, но...........

# 717
  • Мнения: 471
Жоржи,браво!
Аз срам не срам още се влача и нзм кога ще имам време да завърша  Embarassed
Калина започна да проявява апетит,акото вече не е водичка,а стана на каша.Само където вече нзм какво да й давам да яде  Tired
Обаче майка й нещо здава багажа-и аз сутринта с едно ходене до ВЦ-то,ама... Sick Гадене,само като видя храна и ме избива на позивни да повръщам.Лошо ми е дори и като пия вода. Close
Скрит текст:
някой наясно ли е с цветната бременност?чета из нета,ама друго си е ако има да сподели някой препатил

# 718
  • София
  • Мнения: 172
Ох, и нас ни мори тая жега. Искам прохлада. Не мога да повярвам, че го казвам. По принцип обожавам лятото, но тази година ни дойдоха в повече жегите.

Жоржи, почивай си. Сега ти се е паднало  Simple Smile И честита диплома!

Бонболина, аз не мога да се изкажа компетентно. Стискам палци нещата да се развият, както ти искаш  Praynig

Димара, завидях Ви за планината. В Хасково е ад направо. Не че в София не е, но в Хасково беше още по- топло. Добре, че се криехме под климатика.  Laughing

Тути, честито колело! Браво за изненадата на ТМ!

Елч, браво на Дара! Грижовна кака ще е тя, ще има кой да ти помага  Simple Smile  Hug

Аз имам въпрос- някой знае ли да се предлага услуга бебефон под наем? Искам да взема за морето да ползвам за 1 седмица. Ние така и не купихме досега, за което съжалявам, но вече ми се струва късно да вземаме след като досега сме карали без.

Не ми се чете за болнички дечица и мами, така че бързо да оздравяват всички  Hug Пепинка , и аз да попитам след като не дават лекарства, чакат просто да мине само ли?  newsm78

Ми май не се сещам друго, лек ден засега от нас!

# 719
  • Мнения: 1 687
ето, че можело и да драснете. така де, умряхме от скука тук Simple Smile

камче, нямаш ли от кого да вземеш един бебефон?
ние така правим лятото - взимаме от някой верен приятел. не виждам смисъл да купувам, да не говорим, че и като съм взимала не съм го ползвала, но мм всеки път настоява да имаме. Simple Smile

жоржи
, хем си с един проблем по-малко, хем си почиваш. използвай намалението...макар и по този кофти случай. шегата настрана, радвам се, че не е нещо сериозно.

бонболина, а дано е бременност! Wink

тути, честито колело! да си джиткаш с него с кеф! Simple Smile
а за изпита ще стискаме палци!

аз днес бях на гинеколог. оказа се, че хормоните ми не са ок (както и очаквах) и оттам кървенето, объркания цикъл...и липсата на бременност Sad предложи ми да си бия прегнил, та сега се образовам по темата...

Общи условия

Активация на акаунт