Кюретаж и забременяване след това - 37

  • 29 594
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 177
Хоооп... и аз тука  Grinning Тони,   bouquet
Тедд, хич не им трепери на лекарите и болниците. Няма да се усетиш и вече ще си видяла бебка ,... а след това, повярвай ми, няма да искаш да ти я вземат, за приспиване изобщо не говорим  Heart Eyes Това е любов!
Зу, радвам се , че се откри проблема, по-лесно ще се пребориш с този враг, след като е вече видим. Сподели ли това с хомеопата си?/ако не греша, посешаваш класически хомеопат/ Какво е неговото мнение?
Златенце,  Hug много се радвам, че всичко с бебчо върви по план. А от цистита, вярвам,  скоро няма да остане и следа.
Светле, по-лекинко с местенето  Naughty! А най-добре в твое отсъствие да се случва, че да не се изкушаваш да участваш пряко сили. Откакто прочетох за това ваше грандиозно преместване, много те мисля.
Аз ще съм на БХС отново в сряда  Thinking нещо не се получи миналата седмица и трябва да повторя. Притеснявам се , та чак притрепервам и все гледам да се държа заета, за да не мисля сценарии.

Последна редакция: пн, 09 юли 2012, 20:37 от lili 7

# 16
  • Мнения: 1 263
tedy_e, малко останало. Two Hearts Много разчувствена снимка, дано всички от темата един ден имаме такива коремчета-мечта! Kissing Heart
Zlatence, браво за хубавите новини!  thumbsup
lili 7,  fingerscrossed за изследването!  
zuzi_79, честита годишнина на патерица!  Heart Eyes
Shyny, много съжалявам. Дано откриете причината и слдващият път да стигнете до успешен финал. Flowers Four Leaf Clover Two Hearts
toni_St, мерси за темата!   bouquet
Lyne, Flower Fairy, много хубави снимки! Браво, че сте се престрашили да си направите албумче!  Дано да ви е на късмет!  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover newsm76

# 17
  • Мнения: 9 095
Бейсис, внимавай какво си пожелаваш, щото коремчето обилно е покрито със стрии чак до коленете Laughing вече даже не искам да се мажа, щото хем ми е трудно и тежко, хем гледам файда няма...


Лили, мерси за съветите, тя док ми вкарва оферти, нали ме знае какво съм нетърпимо лигаве Laughing


Лин, хайде да ни зарадваш с 2 чертички, а то стрес винаги има....под една или друга форма...тъй че фокусирай се върху това, че хубав фоликул се произвежда със спокойствие и то ще стане Mr. Green Hug

# 18
  • Мнения: 343
Идвам да събирам прашец Laughing Wink

# 19
  • Мнения: 30
Привет и от мен сладурки! Цоп и от мен и веднага под прашеца!
С началото на новата тема, бих искала да Ви се извиня, че не съм много активна:(
Причината е една на работа, ни е забранен достъпа до бгмама:( Чета Ви гледам да е редовно вечер, но не вина ги се включвам адекватно:( Знам, че ще ме разберете:) реших да Ви споделя, тъй като имаме едно ново начало с темичката:)

Теди, леко раждане и успех!
Зузи, честит празник на патерица:)

Прашец за всички!

# 20
  • София
  • Мнения: 17 592
в сряда ще раждам, някой ме питаше...един ден преди термина


Кати, аз знам че смисъл от страх няма, но просто неможеш да го преодолееш, както обичам да казвам- един го е страх от тъмно, друг от високо- мен от игли и болници Laughing ма ще мине и ще замине, просто трябва да го преживея психически Laughing


пускам и аз малко прашец babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

дано да ни е много на късмет Hug

Обещавам, че няма да е страшно!
Иглите няма дори и да ги усетиш, не плаши бебочето!  Hug

# 21
  • Мнения: 427
Теди,ама то не останало! HugКак се развълнувах заради теб... Simple SmileНяма страшно,мила!Докато отидеш в болницата е зора,после всичко ще ти минава като на филм и няма да се усетиш кога ще гушкаш бебка!!!
Я албумчето ни се напълнило с красавици!Айде скоро всички в албума с бебета! Hug
Златенце,много хубави новини около теб,само тоя цистит да го гониш бързо! Hug

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Тед, всичко ще е наред  newsm10 Следващия понеделник вече ще е различен Simple Smile

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Теди, сладка сииии  Hug Ама наистина коремът ти е огромен за твоята структура!  Crazy Моят направо мини беше в 9-я месец   Crossing Arms Иначе кой каквото и да ти говори страхът си го има и докато не видиш с очите си, и не усетиш със сетивата си, че е неоснователен, няма как да го избегнеш  Naughty Най-много ме изнерви когато по пътя до операционната поне 3 сестри и доктори ми казаха "Спокойно!"  Laughing

Златенце, стискай зъби и трай, че тепърва ще се натоварва организмът!

Светле, радвам се, че са намаляли контракциите - 4-5 са нищо на ден  Peace

Flower Fairy, браво за добрия резултат  Peace

Кати
, радвам се че си тук Hug Как си ти?

# 24
  • Мнения: 7 118
Хелоу!  Mr. Green

идвам да почерпя, че днес сватбата ни става на 3 годинки  Mr. Green И понеже беше оцветена в най-слънчевите цветове: жълто и оранжево, поднасям една жълта тортичка, която беше модел за изработка на нашата  Laughing



И по едно розе, което беше уелкъм дринк за гостите на нашето прекрасно събитие Mr. Green

# 25
  • Мнения: 835
Бързо да се запиша и аз че не съм от най-активните сега ,пък камо ли като започна работа.Да се отчета -резултатите от гениа за Токсоплазмоза,Цитомегало и Епщайнбар са отрицателни.Днес смятам да се срещна с имуноложката да взима кръв и за НК клетки и т.н докато е прясно!Надявам се да ми препоръча и още изследвания за предполагаема причина.Колкото и да струва ще се мобилизирам и ще ги направя.Аз даже много съжалявам че не могат да ми вземат секрет отново ,независимо че правих преди две седмици-още кървя пък и бях на антибиотик до днес.После ще пиша да споделя.Зузи пожелавам ви най-голямото щастие,и най-накрая и вие да сбъднете мечтата си  bouquet

# 26
  • Мнения: 736
zuzi_79 честита годишнина , пожелавам ти на следващата да гушкаш най пухкавото бебче

Тед много се вълнувам за вас, дано утре всичко да мине по вода.

# 27
  • Мнения: X
Теди, мила пожелавам ти утре всичко да мине леко, бързо и супер успешно, а срещата с малката да е най-незабравимия момент  Hug  bouquet
Зузи, хайде да илядите Wink Все така да се обичате и уважавате и скоро да се сбъдне и мечатата ви Hug

# 28
  • Мнения: 7 118
Благодаря ви, момичета!

Шайни, миличка, за имунологията е добре да се изчакат около 2 цикъла да минат, за да са коректни резултатите.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 966
Зузи, честита годишнина   bouquet Още мнооого години да сте заедно и да се обичате, а скоро да сте и още по-голямо семейство  Hug

Теди, още веднъж, всичко утре да мине възможно най-леко и те чакаме с най-хубавите новини  Hug

Shyny, по-добре, че са отрицателни. Ако си пускала ДНК тест на цервикален секрет за разните там микоплазми и хламидии, няма смисъл да пускаш пак, но ако си пускала обикновен културен или на вагинален, а не цервикален секрет, може след известно време да пуснеш един ДНК тест.

Лили, успех на БХС-то  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Обещавам, че нищо тежко няма да пипна при местенето, само с малко чистене и подреждане ще се включа и то ако съм добре, другата седмица взимаме отпуските и започваме официално да местим, досега само поизчистихме разни свинщинки в стария апартамент, които ме е срам да оставя така  Mr. Green, ама под наем така е.

Общи условия

Активация на акаунт