Кюретаж и забременяване след това - 37

  • 29 593
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 7 118
Мимче, ти направо ме уби, душа  Joy Joy Joy Joy Ти си изпозасякла половината град  hahaha Може и нас някъде да си видяла, помисли си  Mr. Green Mr. Green Mr. Green  Hug

# 736
  • Мнения: 9 095
Мименце, не те ли е срам да не се обадиш Crossing Arms ние сме, няма кой друг права си Joy, аз обикновено кибича сама, мъжа ми минава само да ни види и тръгва да пазари и да гласи вечерята Embarassed че не е фен на разходките по принцип, та утре ако ме видиш с книга на пейката- пак съм аз hahaha тъй че свиркай да бистрим политиката нали знаеш Hug


Дони, Светле, аз въобще незнам колко е било преди това ТСХ, мислех да пускам ма се отказах..тъй че другата седмица сефте ще се сблъскам Rolling Eyes

# 737
  • NE
  • Мнения: 10 999
ПП: Флауърче, пък в началото на седмицата май видях твоя половинчо преди обяд, пак от колата го мернах , като минавах по крайезерния път... хаха То това само от снимките де, ако не е бил той, значи двойника му засяках Simple Smile))
Мименце Ако сте били в непосредствена близост до Албена, той е  Mr. Green Иначе вчера само бяхме във Варна, но много на бързо и мен щеше да забележиш.
Много обичам такива случайности. Сладурски са щом видиш хубави хора. Heart Eyes

# 738
  • Варна
  • Мнения: 4 108
И аз съм в Албенааа, къде се виждате така случайно  Hug

# 739
  • Мнения: 881
Светле,браво за перфектното ви състояние,всичко ще е наред и до края Hug

Аз да ви се похваля/оплача дойде ми днес поредния 6ти цикъл,но този път без никакви симптоми,даже имах вчера леко гадене и си викам"А,добре сме се справили тоя месец" но като направих теста EFN и съответно се скофтих,но поне не ме боли корем,айде и аз ви се оплаках,но......така ще е Силни Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Теди,каква ти е количката,като прочетох оранжево и ми светнаха очичките Heart Eyes

# 740
  • Мнения: 9 095
Боби, тя количката я купих съвсем случайно, щото от много мислене и умуване и ходене и избиране накрая седнах да ровя по сайтове и като харесам модел проверявам в продавалника как се движи, та тази изскочи съвсем случайно, 2-3 пъти ползвана, щото дечко не я искал, а пък на половин цена и на всичкото отгоре оранжевото е любимия цвят на мъжа ми- дет се вика спрях да търся и намерих далаверка Embarassed иначе е ето този модел http://okbabystrollers.com/img/galery/kolyaska_bertoni_carrera_(2_v_1)_4.jpg горещо препоръчвам Heart Eyes Hug изпращай го този цикъл и да почваш и ти да избираш вече Hug Hug

# 741
  • Мнения: 881
Оооооо,страхотна е,цвета е уникален и аз убожавам оранжево,розово и лилаво Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
От твойта уста в Божиите уши,и аз искам да е така,гледам като невидяла тея колички по улиците,чак се обръщам и кой знае кога ще ме помислят за луда жените,но.......то си е отвътре,и това време ще дойде сигурна съм Hug Hug  bouquet Hug  bouquet Hug Hug Hug Hug Hug

# 742
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Светле, браво за добрите новини!!!  Hug Друго си е всичко да ти е наред  Crazy

Мименце,
ти голямо КГБ се извъди - само обикаляш с колата да изловяваш хорицата в крачка  Joy

# 743
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Момичета заповядайте в новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=674544.new#new

Общи условия

Активация на акаунт