Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 140

  • 69 300
  • 735
  •   1
Отговори
# 210
  • Разград
  • Мнения: 8 243
ENGİN AKYÜREK HAYRAN SAYFASI KARADIR KAŞLARIN

# 211
  • Мнения: 23 319
Хайде да й дам един пас на Марта и да я чакам да отвърне!

В единството се ражда любовта
и малките жестове ни показват това
Обичам когато нежно скланяш глава на моето рамо
обичам когато ме гледаш с големи,искрящи очи
обичам да чувам първо твоят глас сутринта
обичам всеки миг със теб
мои ангеле,понеси ме на своите крила...



Тони - за стиховете !
Отговарям, но днес съм по-бавна, защото има и "домашна" разновидност на тръстиката.


Обедини ги вярата и надеждата


Знаейки как Керим намери и пази това плетено цветенце и какво означаваше за него -  му го изпрати "подпечатано" с целувка - за да бъде неговата  опора
    

Когато тя склони глава - имаше  първо изненада, после щастие в погледа му. Просто чак не вярваше, че това се случва
  а дали в най-смелите си мечти виждаше това



Разговор без думи - със жест, с поглед  - но казващи страшно много
  
  

Да се огледаш сутрин във нечии влюбени очи и да чуеш едно добро утро
    
  

Тони благодаря отново !
И ти подавам това - не можах да се стърпя

     

Последна редакция: ср, 11 юли 2012, 16:39 от Марта_49

# 212
  • Мнения: 23 319


Извинявам се за дублирането - но нета ми е ужасно бавен, да не потретя, докъде трия втория пост.

Последна редакция: ср, 11 юли 2012, 16:21 от Марта_49

# 213
  • Мнения: 13 301
Често съм на първа страница. Гледам епизодите на КВФ, Облака и любезно предоставените игрални филми. И все едни домати са ми пред очите.



Ако mariana51 и разбира се всички други са съгласни предлагам да си ги кръстим "нашите домати". Ние си знаем защо.  Peace

# 214
  • На изток от рая...
  • Мнения: 635
Енгин стана първи и в анкетата "Кой е най-добрият актьор за сезона?" с 58,1 %
http://www.oyuncularsitesi.com/index.php?topic=41940.0
от бг фен страницата на Енгин във фейса

Ако наистина е свършила анкетата, да му е честита поредната награда на Енгин.

Кой каквото ще да говори - той наистина е номер 1 във фенските сърца. Погледнете само разликата между него и втория.
А журналистите нека си лансират когото искат и да си пишат каквото им е угодно...

# 215
  • Мнения: 13 301
Марта_49, както винаги прецизна в детайлите!   Текст и визия!  Hug  bouquet

# 216
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Яшарана и той с нов проект заедно с Мелиса Сьозен по ТRT 1.

# 217
  • Мнения: 1
След като изгледах клипчето качено от Хрис с кадри от снимките на сцената ,когато бяха на кино си дадох сметка ,колко дубли са необходими ,за да се получат нещата.Една на пръв поглед обикновена сцена /слизане по стълби ,или пък сядане на столчетата в киното/,имаше 2-3 дубъла/това видяхме/,а за стотиците   драматични сцени  даже нямам и  идея  за какво повтаряне и изчистване на детайли става дума, а резултатът е толкова реалистичен и все едно наистина сега пред нас се развиват нещата.Ох стана дълго и объркано,но исках да споделя ,че наистина страхотна игра от всички и затова сме още във филма.
Дано ме разбрахте  Wink

# 218
  • Мнения: 1
Мелиса Сьозен ,не е ли Нарин от Облака?
Ама Яшаран каква визия вади  Wink

# 219
  • Мнения: 4 133
Разказ на фенове от снимачната площадка на 02.06.2012 година

FB EnginAkyurekUniversalFansClub

Our dear friend, Ismi Lazim Degil, visited the set on June 2, and was very lucky to see Engin Akyurek and Beren Saat, as well as the other actors. She said that she went to see them in their new house, and was told by the set crew that she could not take any pictures. However, she and her friend waited for Engin and Beren to come in their cars. When she saw Engin, she went to him immediately, asked to shake his hand, then to hug him and kiss him. She said that he was very polite, very friendly, and said yes, as long as she did not put the pictures of up; he shook hands, allowed her to kiss him on his cheek, and have his picture taken with her. She said that he has a fantastic smell, exotic and innocent at the same time, and he is very friendly. She asked about the scar on his lip, and he told her that it was due to a childhood accident. Her friend also caught up with Beren and took some pictures of BS. They were allowed to go on the set and watch the filming. She said that Engin looked over at them at least 25-30 times and was always smiling, his eyes sparkling. He seemed to be very friendly with everyone and was somewhat of a jokester. She also said that Hilal Saral likes Engin very much; Hilal came behind him and gave him a tight hug.

Ismi Lazim Degil and her friend were allowed to eat with the set crew and they said everyone was really nice. Also, Engin came and prepared his own plate and just seemed a normal part of the crew, with no airs or arrogance about him. He went upstairs to eat, and she and her friend remained with the crew. She said that she observed him for a long time and he always seemed to be smiling or laughing, and there was an air of camaraderie.

He and Beren got along well, also, they were joking and kidding around, Engin pretended to be boxing with Beren.

She also said that prior to makeup, he was Engin; once he went into the make-up room, he emerged as Kerim, a complete transformation, which was amazing to see.

She essentially said that he is very nice, wonderful to be around, was polite and courteous, as all the people on the set were, and she was excited and happy to see him.

Кратък превод.

-    Момичето е успяло да се снима с Енгин, да го прегърне и да го целуне по бузата.  Имал много хубав, екзотичен аромат и бил много приятелски настроен, 
-   Попитала го откъде му е белега на устната и той отговорил , че е инцидент от детството
-   Снимали  са и с Берен
-   Били са допуснати до снимките на сериала , Енгин само им се усмихвал, бил много мил с целия екип и бил един вид шегаджия. Хилял много харесвала Енгин( Ооо, каква изненада), приближила се зад него и силно  го прегърнала през кръста.
-   Феновете са останали на снимачната площадка, наблюдавали Енгин, който през цялото време се усмихвал и смеел.
-   Енгин бил себе си, но след като отишул да го гримират и подготвят за снимки, станал Керим, разликата била огромна в поведението му и излъчваането.
-   Енгин и Берен се разбирали страхотно , те непрекъснато се шегували. Енгин се преструвал, че се боксира с Берен.

# 220
  • Мнения: 2 645
Здравейте,момичета!Всички сте прекрасни

Кики,ние винаги те разбираме Hug
Деляна,те доматите ,че са си наши,наши са,но не трябва ли да ги заменим с рози например newsm78 или пък с лимоновите курабийки на Мукадес  hahaha



# 221
  • Мнения: 4 133
Много ми харесва, че досега доста хора присъствали на снимначната площадка потвърждават, че Енгин се разбира страхотно с екипа, представят го като мил, усмихнат  и весел човек, а сега чухме, че бил и шегаджия.  Mr. Green Mr. Green

Харесва ми, че очевидно с Берен се разбират страхотно и това, че се познават от много години им помага да се отпуснат в ролите си. Очевидно наоистина са в добри отношения , колкото на пресата да не им се иска.
 Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 222
  • Мнения: 4 133
Харесва ми как момичето е акцентирало колко много Хилял харесва Енгин и виждаме, че използва всеки подходящ момент да го прегръща , и на снимки е все до него.  Халал да й е на жената, да им още  нови проекти с Енгин и поводи за още прегръдки.  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Също ми стана забавно сцената как Енгин и Берен се боксират, сетих се за онова клипче от снимките от сватбата, когато Енгин се правеше, че налита на бой на Фахретин(актьора) и всикчи фенове се чудеха какво се скучва. Явно Енгин има навика да се прави на побойник.  Joy Joy  Да му дадат някоя екшън роля, може да му хареса да се бие поне пред камера.  Mr. Green Mr. Green

# 223
  • Мнения: 326
Марта,аз пристигам с гръм и трясък! Май си питала за мен? newsm78

Протегни своята ръка и ме хвани
задръж ме в твоите длани,любима
не си отивай,остани в денят ми
да бъдем заедно в дните и нощите
остави ме да те понеса към светлото ни бъдеще
една надежда дай ми,да се стопи като сълза на  рамото ти
във нощите по теб аз гасна,
угаси пожарът пламнал в мен!
Остави ме да те нося в своите обятия
остави ме изтрия болката в твоите очи
надеждата само да ни остава
да ни носи на своите криле!

# 224
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
daizy_g newsm51, благодаря за превода. Голяма изненада бе за мен, че Хилял харесва Енгин  Grinning Чак зяпнах.

KIKI 75, аз чудесно те разбрах. Представям си колко труд са вложили в заснемането. Особено на драматичните сцени, където се налагаше да плачат. Надявам се епизода със скубането на Мука да не е сниман с много дубли, тъй като Есра ми е много симпатична.
 
Dimony  Hug, много интересна идея. И вместо да казваме, "Не ме замеряйте с домати", примерно "Отивам да си взема една курабийка"  Joy  Joy

Общи условия

Активация на акаунт