Къде в Пловдив??? - 34

  • 87 226
  • 776
  •   1
Отговори
# 600
  • Пловдив
  • Мнения: 14 105
Какво събитието  има днес около Акваленд
има толкова много коли в района там-същински митинг
с преобладаващи автомобили Хонда , добре че изчезнаха  Laughing

Някъде днес имало събор на Хонда и снощи хотелът на Акваленд бил препълнен с нощуващи собственици  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 601
  • Мнения: 62
Mомичета  да знаете къде в Пловдив мога да намеря магазин за мъжка мода на приемливи цени?

# 602
  • Мнения: 115
На ул. Христо Г. Данов има доста магазини за мъжка мода. Правят и намаления на сезонните колекции. Все ще се намери нещо с поносима цена.  Peace

# 603
  • Пловдив
  • Мнения: 652
За мъжки костюми, панталони и ризи проверете и в магазина до пешеходния мост. Фирмата шие основно на ишлеме за разни европейски марки, качеството е много добро, а цените на фона на псевдо италианските костюми на Хр. Г. Данов са смешни.

# 604
  • Мнения: 137

[/quote]

кой т маркет, по-точно?
[/quote]

Този в Тракия, до Детски свят.

# 605
  • Мнения: 19
За мъжки костюми, панталони и ризи проверете и в магазина до пешеходния мост. Фирмата шие основно на ишлеме за разни европейски марки, качеството е много добро, а цените на фона на псевдо италианските костюми на Хр. Г. Данов са смешни.

Да, нормални цени за полиестери от дясно на пешеходния мост-" Мерелин". Ефтини материи - ниски цени. Това дето шиеха за европейски марки беше преди години.
  На ул."хр, Г Данов" къде има италиански костюми, макар и "псевдо"?  newsm78

# 606
  • Пловдив
  • Мнения: 14 105
Като търсехме абитуриентски костюм за синът ми ходихме в Гранда, на Заимов и накрая той си хареса в Халите. На Заимов имаше магазини на Лазарини и Парушев. Лазарини имаха магазин и в Гранда и там цените бяха по-високи от тези на Заимов с около 20-30 лева, което доста ме учуди. Мислех, че там трябва да са по-ниски.

# 607
  • Мнения: 19
Като търсехме абитуриентски костюм за синът ми ходихме в Гранда, на Заимов и накрая той си хареса в Халите. На Заимов имаше магазини на Лазарини и Парушев. Лазарини имаха магазин и в Гранда и там цените бяха по-високи от тези на Заимов с около 20-30 лева, което доста ме учуди. Мислех, че там трябва да са по-ниски.

Ааааааааа, нещо сигурно е станала грешка. Цените на "Лазарини" са едни и същи за моделите им във всичките магазини. Да не сте гледали друг артикул? Не ми се вярва да е финт на продавачката, защото са под непрекъснат контрол.  В "Гранда" вкарваха новите модели, за да си разработят магазиана.
 И "Лазарини" и "Парушев" се шият в Б-я.

# 608
  • Пловдив
  • Мнения: 14 105
Ами то не беше много скоро, може да са сменили политиката. Едни и същи бяха костюмите.
Знам, че се шият в България. Просто дадох за пример магазини, още са си на същите места Simple Smile

# 609
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Костюмът, който купихме ние е от студена вълна или както там се води плата и позната шивачка, при която отидохме да скъси панталона го похвали, че е много качествен плата, с много добра кройка, добре ушит. Баба ми цял живот работеше като шивачка, за времето си модистка, водеше курсове по шев и кройка, майка ми също шие, израснала съм с платове, конци и кройки и не е като да не мога да позная качествен плат. Не твърдя, че всичките им костюми в магазина са такива, но този който купихме, е хубав и се заслужава да се погледне и там.  Peace
На Хр. Г. Данов за италиански ни бяха представени костюми в магазин VIP man или нещо такова беше, ВИП  Wink Не, че бяха лоши, ама един и същ модел и размер, но различни цветове - едното сако стиска в раменете, второто виси, третото се посуква в ръкавите, явно нещо бяха объркАли стандарта "италианците"  Rolling Eyes

# 610
  • Мнения: 6 206
мандаринка, и аз ползвах снимкитеви, качеството освен последния път, който някаква

и Ерин ли беше собственика на тон-бонбон- да се намрънкам,нямаше балон за 70-годишнината на баба ми  Naughty Sad  за 50-то на майка имаше,както и другите ми идеи в главата все имаше някакъв подобен балон, но за дъртите така да се каже няма ...поне 1бр да заредите,то е ясно, че по-рядко се купува, но все се случва на някого...скоро и 60,75, 80 и т.н но не съм питала за тях. взехме с честит р.д няколко и украса отдолу да ги държи, развълнува се бабата  Mr. Green

имам, разбира се, имам и 70 ми залежават най-много, но си отлежават в склада
човешкия фактор, няма как да се избегне за съжаление - балоните са над 500 вида, не може да има код за всеки
съжалявам наистина, другият път се обади лично на мен, винаги ще намеря начин

# 611
  • Мнения: 425
Някой знае ли дали важи промоцията на Акваленд за събота и неделя. Тази която първите 50 влизат на 4 лв. ?

Не важи. Единственото намаление за събота и неделя е с ваучер.
ПРОМОЦИЯ ДОБРО УТРО: Първете 50 посетителя заплащат 4 лв. входна такса вече важи и СЪБОТА И НЕДЕЛЯ Simple Smile
ДО КРАЯ НА СЕЗОНА !!!
Това от вчера Peace

# 612
  • Мнения: 266
Здравейте момичета, и аз да попитам къде мога да си поръчам мебели за баня от PVC ? Трябва ми фирма или майстор в Пловдив , а не големи магазини като Баумакса и др.

# 613
  • Пловдив
  • Мнения: 14 105
Някой знае ли дали важи промоцията на Акваленд за събота и неделя. Тази която първите 50 влизат на 4 лв. ?

Не важи. Единственото намаление за събота и неделя е с ваучер.
ПРОМОЦИЯ ДОБРО УТРО: Първете 50 посетителя заплащат 4 лв. входна такса вече важи и СЪБОТА И НЕДЕЛЯ Simple Smile
ДО КРАЯ НА СЕЗОНА !!!
Това от вчера Peace

От днес било така, сега звъних на синът ми да му се скарам за подвеждащата информация. Вчера по обяд го решили, забравил да ми каже. А не забрави да ми вземе 20 лева да обиколи другите басейни  да види как била конкуренцията  Mr. Green

# 614
  • Мнения: 6 206
За мъжки костюми, панталони и ризи проверете и в магазина до пешеходния мост. Фирмата шие основно на ишлеме за разни европейски марки, качеството е много добро, а цените на фона на псевдо италианските костюми на Хр. Г. Данов са смешни.

Да, нормални цени за полиестери от дясно на пешеходния мост-" Мерелин". Ефтини материи - ниски цени. Това дето шиеха за европейски марки беше преди години.
  

шият разбира се за европейси марки точно както си говорим сега, и то едни от най-големите
изключително качество на готовата продукция, преди дни го видях с очите си в цеховете им
дали обаче това в магазина е същото качество и материи, не мога да твърдя, защото не съм специалист

искам да попитам за качествено пране на тапицерия на кола, съвсем скоро се говори
изключвам автомивката в мол галерия, познавайки собственика

Общи условия

Активация на акаунт