Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 100-тнa тема

  • 196 109
  • 750
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 7 418
  Почерпка за Бонго  Grinning  (той знае защо  Wink  Hug ) с кроасаните на Роца.
   Много са хубави!Препоръчвам!   bouquet

 

# 256
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Леле, събрах много идеи за вечерята! Благодаря ви! Страхотни сте!

# 257
  • DE
  • Мнения: 971
Здравейте!
От снощи мариновани и повити пилешки филета



Лека вечер!

# 258
  • Мнения: 7 779
  Почерпка за Бонго  Grinning  (той знае защо  Wink  Hug ) с кроасаните на Роца.
   Много са хубави!Препоръчвам!   bouquet
с кроасаните на Роца да почерпя бат`Бонго - благодарско  Laughing
някой да се сети за моята скромна личност   bouquet

# 259
  • Варна
  • Мнения: 202
Мат прекрасни филенца
Селма...и аз ще се почерпя с едно от вкусните кроасанчета
Хулиганка вземам си сладоледено парченце
Лабрех и от тиганчето и кексчето са ми любими
Симка,Алмед хубави меденки
За вечеря сандвичи с айрян,месце с картофки и салатка,баничка с масло и студена диня




 

# 260
  • Мнения: 571
Здравейте.Исках да попитам нещо относно домашния чипс,кйто видях сред страниците ви.Пържен ли е?Понеже преди време попаднах на тема тук за домашен чипс в МВ.Опитвам,но залепва за хартията за печене и това си е.Някоя от вас ако може да съдейства.Благодаря предварително
п.с. Страхотни неща готвите,показвате.За 10000 път ви се възхищавам  bouquet

# 261
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Леле, Меган, тази баница ще я сънувам цяла нощ Blush
Маце, повече подробности за филенцата може ли Simple Smile
И сладоледи, сладоледи, само ме изкушавате Crossing Arms Всичките ми се иска да ги пробвам Crazy
Моето включване:
Снощи бяхме на гости, десертът беше от мен:

А тази вечер направих само едни скромни картофки, но страшно вкусни Peace
- Цък
За децата имаше пица, но не стигна до снимка Mr. Green
Приятна вечер Hug

# 262
  • Мнения: 2 708
Йоркширски пудинг, от Джейми Оливър.

От има няма 2 мес му се каня, ама пусти жеги, не ми дават да пусна фурната (жегите де, не че някой друг ме спира Simple Smile и заради тях, аз не разрешавам на никого в къщи да пуска фурна Simple Smile). Нооооо днес вече не издържах, пък и след поройният дъжд, нямаше как да не се възползвам от прохладата и да ги направя. В първия момент, аха да се откажа, защото и като го гледах по 24кухня, имах чувството, че няма да ми се получи, а и като прочетох коментари на една жена в нета, със заглавие Хелп, че кво ли не пробвала, и вече се е уморила от опитване и не става и не става. Ами на мен ми стана Simple Smile и няма как да не се похваля, защото аз почти не пиша, но тоз успех в "подуването" няма как да не бъде отбелязан Simple Smile
Ето и в процес на подуване Simple Smile


Ако някой се интересува от рецептата ето Тук примерно я има, но аз от тук ползвах съставките, иначе самия Джейми го направи по тв без грамажи  и супер лесно, ако някой се интересува (ако не го е гледал) ще драсна какво си спомням, но не можах да намеря клипче в нета.

# 263
  • Мнения: 341
А може ли рецептата за пудинга на Оливър ?На външен вид ми приличат на "Палачинкови мъфини " от Селма и ако са същите са мн.вкусни

# 264
  • Мнения: 74
От мен -дъхава супичка, рецептата - тук:

Крем-супа от червена леща / KIRMIZI MERCİMEK ÇORBASI /

# 265
  • Мнения: 699
 Здравейте! Скоро не бях се включвала , но тази седмица докога готвех и снимах Simple Smile Сега чак намерих време да се присъединя и аз към всички ваши вкусотии и да споделя и моите . След това почвам да разглеждам толкова много пропуснати страници Simple Smile   chef
 Ето ги и моите "творения" : сандвичи с кайма и с пушен св. врат , супа топчета, салатка, мариновани люти чушлета,  ориз със свинско, мусака с картофи и патладжан, печена свинска пържола с картофи и чушки , бисквити с мед и овесени ядки

 Хубав ден от мен!

Последна редакция: пт, 27 юли 2012, 10:37 от Krasima84

# 266
  • Мнения: 158
Привет, момичета!
Колкото и да не ми се включва фурна в жегата, понакога се налага!  Mr. Green

Здравословни крекери с розмарин и черен сусам



Пожелавам на всички хубав, слънчев и спокоен уикенд!

# 267
  • Мнения: 92
Ама че вкусно! Simple Smile

Аз най-после се наканих да направя мини-флановете на Елексир, преди да е минал сезонът на боровинките Simple Smile Моята вариация е с пресни боровинки, камембер и моцарела:


# 268
  • Мнения: 1 418
Katerina R. чудесни са ти се получили!
vanillla чудесна идея!
А аз имах реална среща с Габи, за която приготвих ето тези
Винтидж бисквитки



Хубави и вкусни почивни дни!

# 269
  • Мнения: 1 418
vanillla, по някаква причина, не мога да пиша коментар в блога ти!

Общи условия

Активация на акаунт