Цитросепт - отровен?

  • 58 618
  • 246
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 5
Проблемните партиди ги имаше цитирани в началните репортажи на БНТ, мисля че и по-напред в темата също се коментират.

# 181
  • Мнения: 17
http://www.blitz.bg/article/31115 Нека не се стресираме излишно, все пак само едно шишенце е било проблемното.  Peace И никъде не се казва от коя партида е то.

# 182
  • Мнения: 142
Аз си продължаваям смело с цитросепта.. само така мога да задържа малката здрава  Peace

Я ми кажете друго нещо моля ви, колко време давате цитросепт без прекъсване? - аз действам едно голямо шишенце до дъно и после 1,5м почивка.. ? дали не прекалявам с продължителността? как мислите?  как процедирате вие?

# 183
  • Варна
  • Мнения: 18 129
Аз си продължаваям смело с цитросепта.. само така мога да задържа малката здрава  Peace

Я ми кажете друго нещо моля ви, колко време давате цитросепт без прекъсване? - аз действам едно голямо шишенце до дъно и после 1,5м почивка.. ? дали не прекалявам с продължителността? как мислите?  как процедирате вие?

Аз  давах само при появил се проблем, не профилактично.
Ако има хрема, ако чуя че кашли, почти винаги с успех.

# 184
  • 1st floor
  • Мнения: 9 158
Аз профилактично давам само сутрин по пет капки. Понякога забравям ... ако усетя нещо да се разболяват дребните давам по десет сутрин, обед и вечер, но пак не много стриктно, защото забравям или не съм си у нас..Въпреки това действа!!! Peace Пу-пу!!! Laughing

# 185
  • Мнения: 943
Да разбирам ли, че се продава "Цитросепт"?

# 186
  • Мнения: 31
и аз го търся, защото много ми помага, но навсякъде ми казват, че не го продават вече.

# 187
  • Мнения: 142
Продава се, в оранжева опаковка. Досега не съм намерила аптека където да го нямат  Peace (в София)

# 188
  • Мнения: 943
Мерси много!  Peace
Така и така писах...
Не разбрах в крайна сметка, отровно ли е? Тия семки от грейпфрут какви са?
Най-общо казано да го купувам ли?  Crazy

# 189
  • Мнения: 142
купувай, всичко е наред.
Възможно е да е имало крива партида или криво шишенце.. но според мен е било борба за пазар между две фирми  Peace

# 190
  • Мнения: 10
Хранителните добавки трябва да са естествени, иначе почти не се усвояват от организма.

# 191
  • Мнения: 5 825
Кога пиете цитросепта:преди ядене,по време на ядене или след?

И изобщо всички хранителни добавки кога се взимат, има ли значение?Има ли значение за тяхното по-правилното усвояване или за да не вредят на стомаха?

# 192
  • Мнения: 10
Различно е за всяка. Цинка например се пие вечер, микроводораслите сутрин на гладно, различно е.

# 193
  • Мнения: 5 825
Аз пия калмацин,на опаковката пише по 1-2 таблетки дневно,но не е упоменато кога.
За това се интересувам дали има някакво значение кога се пият.

# 194
  • Мнения: 10
Аз пия нанокалций, 1 сутрин и 1 вечер.

Общи условия

Активация на акаунт