Хваща ме паниката

  • 1 100
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 313
В ЮАР и нашия КТ не действа много там Wink

Иначе и аз съм се замисляла, колко привилегии имаме тук с това майчинство и тези 2 часа дето се полагат на кърмещите до края на 8-я месец. На много места по света няма такива удобства.
Леле, много далече....е, наистина нямам идея как се живее там. За Бг КТ наистина все още е доста социален....е ,нали има демографски срив, да има все пак някаква защита от страна на закона Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 313
В ЮАР и нашия КТ не действа много там Wink

Иначе и аз съм се замисляла, колко привилегии имаме тук с това майчинство и тези 2 часа дето се полагат на кърмещите до края на 8-я месец. На много места по света няма такива удобства.

Да бе, питай ме как цедя в кухнята на офиса и два телефона ми звънят...Ако ме види някой как давам данъчно-счетоводни консултации с помпа в ръка и гола гръд ще си падне от ужас...

Деска, честото бебче, да ви е жив и здрав и много да ви радва. Сигурна съм че ще се справиш, щом аз успях, всеки ще може ( на работа бях на 11-тия ден след раждане със секцио, на 10-тия ни изписаха от болницата).
Миличка, не знам да плача или да се смея.....браво на теб. Е, на това му се вика героизъм в мирно време.
И все пак, ЕВАЛА за смелостта, куража и.....работливостта, разбира се Laughing

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Хихи, Мира, напрово си представих каква картинка си Simple Smile

Чудесно е, че се справяш въпреки всичко, само така!

Общи условия

Активация на акаунт