Какво безалкохолно пиете в къщи най-често?

  • 7 582
  • 116
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 996
Извън темата, да питам, попадали ли сте на концентрирани сокове, течни, които се разреждат с вода? Едно време се правеха домашни от вишни на подобен принцип. Бях купувала от чужбина, уж еко, но тук не намирам.

Последно бях виждала такива в люлинския ХИТ. Ако не ме лъже паметта, бяха в сектора с диетичните храни и тези за диабетно болни.

По темата: напоследък избягвам газираното, натурални сокове - също. Гледам да правя фрешове, лимонада или да пасирам нещо като боровинки/касис във вода.

# 16
  • Мнения: 3 634
Детето пие вода, айрян и когато не ме мързи фреш. Майка ми му прави веднъж седмично компот, който му давам охладен. Всичко друго съм забранила да му се купува и предлага.

Аз пия предимно вода, по-рядко кока-кола и нат. сок от касис.

# 17
  • Мнения: 46 543

Последно бях виждала такива в люлинския ХИТ. Ако не ме лъже паметта, бяха в сектора с диетичните храни и тези за диабетно болни.

Това ми е съвсем под носа, ще потърся  Hug

# 18
  • Мнения: 6 995
като си разреждам водката по баровете  Mr. Green Аз, де, за октоподка не знам, сетих се просто  Blush

# 19
  • София
  • Мнения: 221
 Вода, чай, айрян. Кока-кола пием първите дни, когато отидем на почивка, защото дейсва добре срещу стомашно-чревни вируси. Когато излизаме навън, винаги нося вода. Понякога купувам натурални сокчета на децата.

# 20
  • русе
  • Мнения: 1 317
на морето масово пият мляко с мента,незнам дали е хубаво,още не съм опитвала newsm78

# 21
  • Мнения: 60
Кафе и боза.

# 22
  • Мнения: 3 634
като си разреждам водката по баровете  Mr. Green Аз, де, за октоподка не знам, сетих се просто  Blush

Аз го пия по оздравителни причини, а ти по опознавателни.  Mr. Green

Касисът е най-богат на витамини измежду всички останали плодове. Той е 4—5 пъти по-богат на витамини от лимона и ягодата, 10 пъти — от ябълката, 20 пъти — от вишната, 100 пъти — от гроздето. Съдържа най-много витамин С, който улеснява храносмилането.

# 23
  • Мнения: 6 995
Гледай ти. А сега някой да ми каже колко е вреден алкохолът Twisted Evil  Joy
И по "запознавателни" причини може  Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 1 176
Вода, сок от ягода, студен чай най-често пием. Кола, фанта и производни пие той, на мен не знам какво ми стана, но не ми се пие газирано от месеци.

# 25
  • Мнения: 4 965
Защо масово пишете и бира? Crossing Arms
С изключение на безалкохолната и слабоалкохолната с плодов сок, нали говорим за безалкохолни?
Иначе и аз тогава да допиша - бира - това безалкохолно е на почит у дома. И този алкохол също. Mr. Green

# 26
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 249
Фанта Лимон с джин през лятото. През зимата греянка с каквото има.

Азаф, аз посочвам притурката към безалкохолното. Да не би да съм кърмаче Peace

# 27
  • Berlin
  • Мнения: 11 270
И аз мислех да допиша - и малко бира, ама реших, че все пак наблягаме на безалкохолното в темата. Simple Smile

# 28
  • Мнения: 4 841
В най-големи количества - вода, айрян, студено прясно мляко
В по-малки количества - прясно изцедени сокове, бира, газирана вода

Други газирани напитки или оцветени сокове у нас не се внасят.
Алкохол също.

# 29
  • сф
  • Мнения: 394
от няколко години не пия нищо друго, освен вода и айрян и се чувствам супер. смятам, че газираните и захаросани неща са вредни за мен и се чувствам много по-добре, откакто не ги консумирам. хубавото е, че мъжа лека-полека започва и той като мен. бирата е изключение, според мен тя е полезна, но пък аз не обичам...

Общи условия

Активация на акаунт