Истанбул на К.о.т.к.и.т.е. - 12

  • 56 971
  • 738
  •   1
Отговори
# 660
  • Варна
  • Мнения: 12 918
Шебече,огромни благодарности и прегръдки Hug
Как да си увелича картата и ако я увелича ще мога ли да видя пътя до хотела от магистралата newsm78като вляза в града коя посока да хвана,извинявам се за нахалството Embarassed Hug

# 661
  • София
  • Мнения: 16 369
Шебече,огромни благодарности и прегръдки Hug
Как да си увелича картата и ако я увелича ще мога ли да видя пътя до хотела от магистралата newsm78като вляза в града коя посока да хвана,извинявам се за нахалството Embarassed Hug

Предполагам, че нямаш GPS и затова питаш. Ако имаш той ще те заведе  Wink. Ако нямаш, пусни Google Earth, напиши адреса на хотела и поискай да ти напише маршрут. За начална точка можеш да му зададеш не твоя адрес, а нещо друго, по-близко ( и твоя адрес да напишеш няма страшно - ще те упъти и как да излезеш от Варна  Laughing). Разпечатваш инструкциите и си готова. Обясненията са точно като GPS - на първата пресечка в ляво, после в дясно и т.н. Така сме си намирали хотела в центраните части на Атина. Спазваха се еднопосочността на улиците и всичко, което се сещаш. Всичко беше много точно. Единствен недостатък е, че ако някъде сбъркаш, няма как да се направи нов маршрут, както е при GPS-то.

# 662
  • Варна
  • Мнения: 12 918
Шебече,огромни благодарности и прегръдки Hug
Как да си увелича картата и ако я увелича ще мога ли да видя пътя до хотела от магистралата newsm78като вляза в града коя посока да хвана,извинявам се за нахалството Embarassed Hug

Предполагам, че нямаш GPS и затова питаш. Ако имаш той ще те заведе  Wink. Ако нямаш, пусни Google Earth, напиши адреса на хотела и поискай да ти напише маршрут. За начална точка можеш да му зададеш не твоя адрес, а нещо друго, по-близко ( и твоя адрес да напишеш няма страшно - ще те упъти и как да излезеш от Варна  Laughing). Разпечатваш инструкциите и си готова. Обясненията са точно като GPS - на първата пресечка в ляво, после в дясно и т.н. Така сме си намирали хотела в центраните части на Атина. Спазваха се еднопосочността на улиците и всичко, което се сещаш. Всичко беше много точно. Единствен недостатък е, че ако някъде сбъркаш, няма как да се направи нов маршрут, както е при GPS-то.
Танче,златна си,ще се възползвам от твоите познания по-късно,но за друго така красиво и магнетично място,благодаря и на теб Hug

# 663
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 659
Както Танчето е написала няма проблем да ти начертае маршрута:

https://maps.google.com/maps?hl=bg

Намираш от къде тръгваш - натискаш десен бутон и Упътване от тук, после отиваш на хотела и Упътване до тук и си готова  Hug

Получава се нещо ала това:
https://maps.google.com/maps?saddr=%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B … p;mra=ltm&z=7

Котки, много приятно изкарване ви пожелавам  Hug Hug Hug Hug далече сем, ава ви мислим     bouquet  bouquet  bouquet И да разкажете после  Hug

# 664
  • Варна
  • Мнения: 12 918
Направих го,Шебече,а ако ползвам джипиесче,казвате ще стане по лесно,само да кача адресите и сме там,оооооф нямам търпение вече,не мога да се наспя щото зяпам по цели нощи компа,белким ми влезе нещо в главата,ама пусто вълнение,след това ще имам още една непозната дестинация и там ровичкам,много е вълнуващо,особенно,когато е за 1-ви път  Hands Clap  Hands Clap smile3529 smile3530
Благодаря ви,Момичета,безценни сте Hug  bouquet

# 665
  • Мнения: 6 031
Давам отчет - първото Софийско мяукане беше осъществено успешно. Присъстващи котки 6.
Много приятно изкарахме. Набърборихме се 2-3 часа.
Беше изключително удоволствие за мен да се запозная с останалите 5 котки на живо.  Heart Eyes

# 666
  • София
  • Мнения: 5
Да се включа и аз с отчета!
Чудесно си изкарахме Party
Не може ли всеки месец по една такава сбирка ли поне на два месеца?!
Хубаво заведение,приятна компания,вкусни ястия....София може да не е Истанбул,но пак е хубаво и приятно!
Благодаря ви ,момичета!Беше ми много приятно  bouquet

# 667
  • Мнения: 16 176
 
Давам отчет - първото Софийско мяукане беше осъществено успешно. Присъстващи котки 6.
Много приятно изкарахме. Набърборихме се 2-3 часа.
Беше изключително удоволствие за мен да се запозная с останалите 5 котки на живо.  Heart Eyes


 smile3501
Бравос на Вас!Аз съм още нова и срамежлива и оставам за следващия път. newsm53

# 668
  • Мнения: 366
Уф, обещах, но папарашкото напира в мене. Тази снимка е достатъчно дискретна и мисля, че няма да ям бой като я пусна.
 


Мацкииии, хайде фейсбуците щяхме да си менкаме. Моят е Форум Аспиринъ Аспиринъ. Малко аптекарски е, но това е положението.

Последна редакция: чт, 09 авг 2012, 21:57 от ASSAMARIS

# 669
  • София
  • Мнения: 5
https://www.facebook.com/helenadevil
Ето го моя Simple Smile Парола - Истанбул Laughing

# 670
  • България, София
  • Мнения: 1 945
Ето ме и мен  Hug Наистина беше изключително приятно да се видим на живо  Simple Smile То набърборване няма  Mr. Green, но пък няма лошо да си правим по - честичко такива срещи. С хубави хора на приятно място времето не го усетих просто как мина и имах чувстото, че сме били заедно само 5 минути и още толкова много можехме да си бърборим ...  Hug Те нашите срещи може да станат като ходенето до Истанбул - все да не ни стига и да има поводи за още  Simple Smile
Още веднъж, благодаря момичета   bouquet

# 671
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 659
Браво, браво  smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 672
  • София
  • Мнения: 2 622
  bouquet Браво на вас   bouquet
Живи и здрави, следващия път ще се присъединя.
Ние вчера не карахме заради бурята, но пък имах
скъпа гостенка от Щатите  Heart Eyes

# 673
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Ассамарис.Душо. Може ли на някоя снимка да не зея или да не ръкомахам? А?

Много добра среща беше, дружина! Следващия път - в Истанбул!  Hug

# 674
  • Мнения: 11 743
Само напомням идеята на Шебек някой да скрие листче с текст някъде из Истанбул, ако ходя задължително искам да го потърся и да допълня нещо и така за следващия! Текста според мен трябва да е на български, на кирилица, да се разбира, че е от К.о.т.к.и.-те.

Общи условия

Активация на акаунт