Всичко живо да се пази, февруарчетата вече ходят. - Тема 3

  • 59 700
  • 502
  •   2
Отговори
# 300
  • Мнения: 86
Да от Варна е, аз затова отговорих  Heart Eyes
www.photovideovarna.com 0898/ 376-122 Юри, Студиото е в центъра на Варна.  Peace

# 301
  • Варна
  • Мнения: 171
Благодаря много Simple Smile

# 302
  • Варна
  • Мнения: 171
Моята лакомия като видя лъжицата с кисел зяпна и с едно движение си я напъха доста навътре в устичка и я заболя Embarassed До преди малко плачкаше и заспа от изтощение  newsm45 Честно вече не знам какво да правя  Embarassed

# 303
  • Мнения: 19
хеййй хайде малко да побутна темата с февруарчетата.. и да попитам Има ли някой друг все още без зъбче като нас? До преди 10-тина дни беше едно голямо лигавене, търсене все да чеше с нещо венчетата..през нощта се събуждаше по 2-3 пъти за бибката.. тъкмо бях решила, че скоро ще има зъбче и .... от седмица вече е абсолютно спокоен, не се лигави и спи непробудно цяла нощ... майй няма да е скоро  newsm78

# 304
  • Варна
  • Мнения: 171
Ние нямаме зъбче, нямаме и признаци да имаме...

# 305
  • Мнения: 19
ааа значи не сме единствените Simple Smile

# 306
  • Мнения: 3
И аз станах мама  Февруари за втори път. Датата на термина беше на 29ти Февруари , но моето момче се роди на 21ви (планово секцио) Казва се Алекс.

# 307
  • Мнения: 449
Ей,момичета,февруарчетата ви отдавна май пролазиха,може би скоро дори ще проходят Grinning.Извинявам се,че нахлувам в темата така,но само искам да ви се похваля-бях във вашата групичка,но отпаднах от нея в четвъртия месец,за съжаление;сега за сметка на това съм в ноемврийската тема и си имам един малък 8-дневен Ивелинчо до мен Grinning.През цялото време тайничко си ви четях и ви се радвах,и продължавам от време на време да хвърлям по едно око Party. Желая ви всичко най-хубаво и все по-прекрасни мигове с вашите съкровища!

# 308
  • Варна
  • Мнения: 320
честита ти радост, луничка  bouquet

# 309
  • София
  • Мнения: 6 261
честита ти радост, луничка  bouquet

  bouquet

# 310
  • Варна
  • Мнения: 171
 Честито 1stroller

# 311
  • Varna
  • Мнения: 81
Луничка  ТОЛКОВА  Hug МНООГО СЕ РАДВАМ ЗА ТЕБ!   love001 smile3525

Последна редакция: сб, 17 ное 2012, 23:45 от Tamina

# 312
  • Мнения: 782
Честито! Да ти е жив и здрав  Simple Smile

# 313
  • София
  • Мнения: 158
Това е страхотни! Да ти е жив и здрав и да радва мама и тате Simple Smile

# 314
  • Мнения: 86
честито   bouquet  и много да те радва.

Общи условия

Активация на акаунт