Всичко живо да се пази, февруарчетата вече ходят. - Тема 3

  • 59 664
  • 502
  •   1
Отговори
# 285
# 286
  • София
  • Мнения: 6 261
По едно време момичета направиха втора ФБ група и сложиха модератори, да знаете, че само те могат да ви добавят  Peace

# 287
# 288
# 289
  • Варна
  • Мнения: 170
Моята бебка трудно заспива вечер напоследък... Тази вечер по време на големия рев, който мислех, че е от умора ѝ дадах бутилка с АМ към 60-70мл бяха изпити... Дали трябва да дохранвам, преди 10-тина дни бяхме на консултация и наддаваме добре. Каша лека нощ бях пробвала да дам ,но ѝ стана тежко...

# 290
  • София
  • Мнения: 154
Ако сте на кърма и давай гърдите докато сама не вземе да се дърпа и да не иска да суче. Аз я мъча моята калпазанка дори и като започне да се дърпа, защото понякога просто не иска да стои легнала. Докато съвсем не вземе да ме блъска и тикам зърното в устата, за да знам, че се е нахранила добре.

# 291
  • Варна
  • Мнения: 170
На кърма сме, но не искаше да суче...

# 292
  • Варна
  • Мнения: 170

https://www.facebook.com/plamena.moneva Ще се радвам много да добавите и мен.. Simple Smile

Момичета преди време бях направила група с цел да си пиша с други майки, но така си остана празна. Ако искате мога да ви добавя и постепенно да се увеличава...

# 293
  • Мнения: 0
katerinaatan ще се радвам Simple Smile

# 294
  • Мнения: 19
И аз и аз Simple Smile

# 295
  • София
  • Мнения: 154
Аз ви добавих имената в групата във фейса. Остава админите да довършат започнатото.

# 296
  • Варна
  • Мнения: 170
Благодаря  vanessка Simple Smile

# 297
  • Варна
  • Мнения: 170
Да попитам правили ли сте фотокнига за мъниците?Ако може препоръки къде мога да си направя. В нета гледах интересни неща, но ми се иска да ми каже мнението някой, който е правил...

# 298
  • Мнения: 86
Аз не съм правила на дребен, но сме си правили за сватбата, супер стана. Мога да ти кажа къде и кой е фотографа, много е отдаден на работата си и има поглед.  Peace

# 299
  • Варна
  • Мнения: 170
Само, ако е от Варна... Не се обиждай, но не ми се пътува само за това  Embarassed Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт