Всичко живо да се пази, февруарчетата вече ходят. - Тема 3

  • 59 605
  • 502
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 152
Радвам се, че Саши е по-добре. Ние тези дни се радваме на слънцето и топлото време. Татито се падна да почива 3 дни подред и сме навън. Всички сме доволни. От днес започнахме по упорито да се учим на кукуто.  Да видим докъде ще я докараме.

След малко пак духваме навън  Hug

# 391
  • Мнения: 2 466
Уви,днес вече се наложи да прибегна до антибиотик.Много ми е криво,досега не е пил но след като три дни вдига температура нямаше как.

# 392
  • Мнения: 9
Дейзи, жалко че и на вас ви се  е наложило да пиете АБ! Дано скоро се оправя малкия.
На термометрите и аз им нямам никаква вяра. Имам два и меря все с двата  Crossing Arms Не е ли то живачен  Naughty обаче няма откъде да намеря.
Блазе ви за времето. Ние сега сме само вкъщи и като тръгне каката на градина, ще треперя да не се разболеят пак. Тук ми е много странно как си изкарват бебетата на минусуви температури и то без шалове  Shocked Или моите диванета са много болнави или тук са много калени.
Лек ден! И всички да оздравяват бързо  Hug

# 393
  • София
  • Мнения: 152
Ох, лошо Sad И аз нямам вяра на електронните термометри. Купувам спиртен, защото живачните ги спряха от производство.

# 394
  • Мнения: 86
Хей, бързо всички болни да се оправят!  newsm17
Ама то с това пролетно време.....ама добрата новина е че го дават да застудява, дъжд, сняг, студ!  Mr. Green Ох нямам търпение да се запролети! Ама сега и грипа "пускат" то не е една бела... При нас нищо ново, освен че главата ми ще се пръсне от мисли как да организирам РД на Тео, меню и т.н. и по-важното да успея да приготвя всичко май-май самичка...а и торта ме чака! Само да сме здрави!  Hug

# 395
  • Стара Загора
  • Мнения: 81
И мен са ме обзели мисли по рождения ден на малкия, нищо че има още месец. Малките подробности ги уточних - покани, книга за пожелания, украса, торта. Сега остава да реша къде ще го празнуваме.

# 396
  • Мнения: 14
Здравейте Simple Smile Много ми е едно хубаво, весело и спокойно тези дни!
От Нова година до рождения ден на Вал ме беше обзело едно еднообразие и скука, а така мразя да ми е скучно.. Отделно и се притеснявах за операциите на майка ми, свекърва ми и за чисто новите яки глоби на мъжа ми в чужбина, но от 2 седмици насам покрай рождения ден на дребното всичко ми мина. Явно ми е липсвал контакт с приятелите и близките... Нямам търпение да се стопли времето и пак да почнем с целодневните разходки и мотания с мамите и количките. Ще си наваксам за цяла зима, дето съм излизала най- много по за 1 час на седмица, ако някоя баба се навие да гледа малката. Сега ме е ударила музата да рисувам, във фейсбук групата пък ме заразиха с ентусиазъм за правене и украсяване на торти и почвам да се оборудвам Grinning
Отделно днес на гости ми бяха колегите от оркестъра, с който съм работила най- дълго и си припомнихме толкова хубави моменти! Имам няколко покани да пея на баловеееее! Умирам от кеф, и още като си дойде мъжът ми, само да е за повечко време отиваме при колегите да се напея и да тропнем едно хорце Simple Smile)))))))



deyzi , oздравяхте ли?

Много ме е яд за тия шибани грипове... сума ти хора болни..
Миналата година още на 20 дни се разболя малката и от тогава до юли месец боледуваше нон стоп.  Тогава пи Биогая и Био баланс 100 пъти, сега много я пазя, но то и с пазене пак няма гаранция. А за термометрите - и аз нямам вяра на тия електронните, живачните си бяха най- хубави, но и най- опасни. Аз като малка съм чупила сума ти термометри, даже майка ми ме  ехванала да си играя с живака, късмет, че нищо не ми е станало.

# 397
  • Мнения: 2 466
Здравейте!
Алекса,благодаря,добре е Саши.Рожденият ден мина.Тежи 10 720,78см,след боледуването му се отвори такъв апетит,че направо се налага да го ограничавам,сутрин и вечер все още е на кърма,през останалото време все гризе нещо,иска от нашата храна,аз му готвя,прояде доста неща,не отказва нищо.Не иска на гърне,пищи и не знам кога ще го ползваме.Не спи добре нощем.Редуцира си дневният сън и от две дремки ги направи една по около две-три часа следобяд.Обожава да се къпе.Трудно го преобличам и сменям памперс-мъкаааа.Ходи доста стабилно,дори потичква много смешно.Знае значението на доста думи но "мама" не казва,тати и бати са на почит.Добро,спокойно,лесно за гледане дете.Ами това е за него,а аз на моменти изперквам,все искам да е почистено,сготвено,да имам време за разходка,разговори,време за себе си и за мъжете вкъщи и като не се намести всичко това в графика и бълвам змии и гущери но засега ме търпят вкъщи.Ами рапорт даден. Crazy

# 398
  • Мнения: 208
Ех този Саши. Трябваше да се разболее, че да прояде. Ама нищо, важен е резултатът.

# 399
  • Мнения: 2 472
Момичета, понеже е февруари месец (и аз бях в този тим преди година), искам да пожелая ня всички ви хубави и весели рожденни дни, с много радост, щастие и детска глъчка! Наслаждавайте се на малките си съкровища!  bouquet

# 400
  • Мнения: 2 466
Момичета, понеже е февруари месец (и аз бях в този тим преди година), искам да пожелая ня всички ви хубави и весели рожденни дни, с много радост, щастие и детска глъчка! Наслаждавайте се на малките си съкровища!  bouquet
Помня те разбира се,както и загубата ти. HugИ аз ти желая всичко най-хубаво-здраве,късмет и сбъднати мечти!   bouquet
Ех този Саши. Трябваше да се разболее, че да прояде. Ама нищо, важен е резултатът.


На периоди е,като го мъчат зъби не яде,после пък настава едно апетитие. Laughing
Вчера му биха ваксината за 12-тия месец и заспа преди 18ч и така до след 7ч а сега е 17.15ч а той спи от 13.30ч.Нищо чудно,че нощем не спи спокойно. Rolling Eyes

# 401
  • Мнения: 208
Момичета, понеже е февруари месец (и аз бях в този тим преди година), искам да пожелая ня всички ви хубави и весели рожденни дни, с много радост, щастие и детска глъчка! Наслаждавайте се на малките си съкровища!  bouquet

 smile3525

# 402
  • Мнения: 98
Момичета, понеже е февруари месец (и аз бях в този тим преди година), искам да пожелая ня всички ви хубави и весели рожденни дни, с много радост, щастие и детска глъчка! Наслаждавайте се на малките си съкровища!  bouquet
Hug   bouquet благодарим  Heart Eyes

# 403
  • Мнения: 678
Момичета, понеже е февруари месец (и аз бях в този тим преди година), искам да пожелая ня всички ви хубави и весели рожденни дни, с много радост, щастие и детска глъчка! Наслаждавайте се на малките си съкровища!  bouquet
Благодаря ти!Дано Господ ви дари с още едно слънчице....


Самуил е бясссссс.Вече бяга..Аз го гоня..вънка е мъка,не иска в количката.Яде добре....Гледа ме се у дома и така....

# 404
  • Мнения: 25
Момичета, понеже е февруари месец (и аз бях в този тим преди година), искам да пожелая ня всички ви хубави и весели рожденни дни, с много радост, щастие и детска глъчка! Наслаждавайте се на малките си съкровища!  bouquet

 Hug  bouquet

Ние сме всеки ден навън, много му харесва на площадката, сега се е влюбил в пързалката, не мога да го отлепя от там. Чак аз се спусках с него онзи ден, добре че беше по голяма, та ми се събра дупето.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт