София-Х.Димитър,Ст.Караджа,Суха река и Левски Г - 3

  • 79 603
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 337
А къде се подават документите за кухнята и какви трябва да бъдат??? Някъде прочетох, че искали някакви бурканчета??? Вярно ли е това?

# 46
  • София
  • Мнения: 1 677
Вие по-скоро настоявайте да ви правят изследвания и антибиограми, защото почти никой за съжаление не прави, а това е смисъла, да знаеш какво лекуваш, на какво е резистентно и т.н. Взима се секрет, прави се посявка, изолират се бактериите, прави се антибиограма, да... преди да са излезнали резултатите може да се пробва с друг антибиотик, но иначе...
Когато е нужен антибиотик и е доказано, че ще помогне трябва да се даде, но да се изписва за щяло и нещяло... това вече е голяма грешка.

# 47
  • София
  • Мнения: 11 116
Това е и така, и не е ...
На посявките им е нужно време м/у 3 и 5 дни,
така че ако е нужен АБ няма много време за чакане.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 677
Да, да, разбира се, за това написах, че през това време може да се даде някакъв широкоспектърен антибиотик, но по мои наблюдения на пръсти се броят лекарите, които правят посявки...
То на сляпо и ние можем сами да си го изпишем....

# 49
  • София
  • Мнения: 676
А къде се подават документите за кухнята и какви трябва да бъдат??? Някъде прочетох, че искали някакви бурканчета??? Вярно ли е това?
Домукенти се подават при директората на 74-ОДЗ. Заявлението се взима от директорка. На мен ми искаха копие от акт за раждане на детето, но на някои чак при записването.
Ето координати: http://kg.sofia.bg/isodz/dz/42
Необходими бурканчета: 6 бр. без етикет и 10 капачки с винт.
 
Мисля, че има детска кухня и в 3-ОДЗ. Координатите му: http://kg.sofia.bg/isodz/dz/102

# 50
  • Мнения: 5 468
Хайде привет и от мен! От септември месец ще ме правят Левскарка и реших да се присъединя към вашата групичка. Купуваме си къща в Левски. Хммм... Кварталът ми е пълна мъгла и нищо не знам в него.
Най-големият ми проблем е да преместя дъщеря ми, която е за втори клас в 143 ОУ, но ми казват, че нямало никакви места там за второкласници  Crossing Arms... И ми предстои тези дни да ида да се моля на директорката да я вземе. Иначе - лошо. Да я влача оттам до Банишора всеки ден, ще е голям проблем наистина. Дайте съвет... Има ли майки с деца, учащи в това училище? Дали ще имам шанс да ми вземат детето?? Там учи и дъщерята на мъжът, с който ще живеем заедно, но те не са сестри по закон, за да ползвам това като коз  newsm78.

# 51
  • София
  • Мнения: 11 116
Ню, добре дошла!
Къде в Левски е къщата ? Когато се местехме насам търсихме, но не намерихме къща и сега сме в панелка в Левски-Г. Майка ми живее в къща в Левски, където съм прекарала голяма част от живота си и аз. Каквото те интересува - питай!
Детето ми учи в 143-то, но ще е 5-ти клас. Чувам, че са ограничили приема от миналата година. Даже от нашите паралелки ще съкратят едната и от 5 ще станат 4 5-ти класове. Според мен отиди на място и говори с директорката, разбрана е! Ако все пак не се получи опитайте с 130 ОУ, близо е до къщите и не е лошо, поне това съм чувала.
Успех ти пожелавам!

# 52
  • Мнения: 5 468
Привет, жгмъц и благодаря за топлото посрещане  Simple Smile!
Къщата е на ул. Баба Тонка. Ремонт голям ни чака.... Ще ходим да се молим утре или най-късно в петък на директорката, дано, дано я вземат, че мечтата е, да ходят заедно с детето на мъжа ми, с които ще живеем заедно. Тя е там в 7 клас, но нямат кръвна връзка, за да се възползвам от този закон...
Сега ще проверя 130 училище. Мерси за информацията.

# 53
  • София
  • Мнения: 11 116
Стискам палци всичко да се нареди!  Naughty
Пиши след срещата.

# 54
  • Мнения: 5 468
Стискам палци всичко да се нареди!  Naughty
Пиши след срещата.


 Peace Като го видях това 130 у-ще на картата, че то е почти до къщата ни. Дъщеря ми ще може и сама да се прибира, лелеее.... размечтах се сега... Само че не намирам техен сайт да разгледам училището.

# 55
  • София
  • Мнения: 11 116
Имаха сайт: http://ww35.130coy.com/
но изглежда не е платен за жалост ...

# 56
  • Мнения: 165
Момичета, знаете ли какви спортни занимания се предлагат на Герена за 4-5 годишни деца. Освен художествена гимнастика има ли нещо друго? Водили ли сте там децата си, доволни ли сте???

# 57
  • София
  • Мнения: 11 116
Има/ше карате, провежда се в залата по борба.
Може би ... Последно преди 2 години водих Искрен.
Има и зала по баскетбол, но не знам дали става за толкова малки деца ....

# 58
  • София
  • Мнения: 1 324
Момичета, знаете ли какви спортни занимания се предлагат на Герена за 4-5 годишни деца.
Айкидо, клуб Имеон. Дъщеря ми като мъничка тренираше, много й харесваше.
сенсей Пламен Дончев, 4ти дан
0888 400 944
стадион Герена
(Спортен комплекс "Герена" зала по бойно - приложни спортове)
График на тренировките (деца):
Понеделник -   19:00 - 20:15
Сряда -            19:00 - 20:15
Петък -            19:00 - 20:15

Разнася се слух, че 24 СОУ го затваряли, местели децата по другите училища в района, а то щяло да става спортно училище. Знаете ли нещо по въпроса?

# 59
  • sf
  • Мнения: 10 143
Разнася се слух, че 24 СОУ го затваряли, местели децата по другите училища в района, а то щяло да става спортно училище. Знаете ли нещо по въпроса?
Не съм чула,но едно съседче учи там е ще попитам. За това училище само лоши неща съм чувала  Rolling Eyes
Инак в района има вече едно спортно, пък не стига ли  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт