Oтслабване с Фибракс

  • 12 597
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 346
pmpv, извинявай за намесата, но ми се струва, че си губиш времето с този Фибракс Embarassed Това, доколкото разбирам, са фибри, от които най-много да започнеш да ходиш малко по-редовно до тоалетната, но и това няма да е вечно, а само докато организмът се адаптира. И в никакъв случай не може да доведе до сваляне на много килограми, уви. По-горе Witchy ти е дала съвет, който и аз ще подкрепя - опитай ВМ-НВХ (виж темите във форума). Това предполага да наблегнеш на месца, яйца, мазнинки (под формата на масло, зехтин, ядки, кокос), а да намалиш колкото е възможно повече въглехидратите (тоест ограничаваш или дори изхвърляш от менюто си сладкишите, тестеното, картофите, ориза). Като източник на въглехидрати ползваш предимно зеленчуци, по-малко плодове. Мисля, че по този начин ще имаш наистина успех и няма да си губиш времето, а ще се храниш и вкусно Wink

# 16
  • Мнения: 48
Апетитът се намали след третия ден. Посещенията в тоалетната зачестиха за моя радост (винаги съм имала проблеми с WC-то). Обаче главата ме наболява. Може и да е от притесненията покрай бебето, не знам.Може и да е от Фибракса.

# 17
  • Мнения: X
и аз се чудя дали да не ги пия , то е ясно , че само с тях няма да стане , но поне няма да навредят Simple Smile

# 18
  • Мнения: 48
Днес не пия Фибракс. Не ми се и появи главоболието. Утре сутринта почвам пак и ако ме заболи главата пак , значи е от хапченцата.

# 19
  • Мнения: 6 346
Сената, която се съдържа във фибракс, е силно разхлабително, което при продължителна употреба може да доведе до пристрастяване, а това ще означава, че ходенето до вецето става невъзможно без все по-високи дози от нея Embarassed Така че не мислете, че не може да навреди.

# 20
  • Мнения: 1 432
Да, аз без сена не мога. Всяка божа вечер от 13г насам я пия.........

# 21
  • Мнения: X
Аз сена не съм пила никога , но съм наясно с действието и, но мисля , че  не би навредило човек да си вземе нещо като фибрах  , когато е в началото на диета Simple Smile Въпреки , че много хора ще кажат , това не помагата и т.н. , колкото за подкрепа , защото в началото на диета е много трудно (особено ако е за първи път като при мен) . Аз от една седмица съм на диетата на Дюкан и определено сената ще ми е от полза  ooooh! Но има истина в това , че при продължителна употреба може да навредчт дори и билките  Naughtyс нищо не трябва да се злоупотребява!

# 22
  • Мнения: 48
116.20 . За 15 дни 0,800 кг по-малко. Ако успея за 1 месец да сваля 2 килограма, мисля че ще е добре. Намалих дозата наполовина и вече не ме боли главата.

# 23
  • Мнения: X
116.20 . За 15 дни 0,800 кг по-малко. Ако успея за 1 месец да сваля 2 килограма, мисля че ще е добре. Намалих дозата наполовина и вече не ме боли главата.
               

браво , може да не е много , но е нещо  Hugуспех   bouquet

# 24
  • Мнения: X
има ли напредък с отслабването ?   bouquet

# 25
  • Мнения: 48
От три дена започнах да ходя на фитнес. Хапчетата не ми се виждат много надеждни. Продължавам да ги пия заради разхлабващият им ефект. За три дни на фитнеса свалих 2,5 кг. Инструкторът каза, че от началото е така. После на месец по 4 до 5 кг. Тренировката е 1 час. Съобразена е с болното ми коляно. Преди тренировката се тегля и след нея пак. Вчера свалих 1,4 кг. Аз съм доста дебеличка и затова по толкова много на тренировка свалям. Мисля, че само спорта може да ми помогне .Доста е трудничко, но няма друг начин.

# 26
  • Мнения: 1 432
Браво!   bouquet

# 27
  • Мнения: 1 280
Момичета , не забравяйте да почивате и от фибрите ! Те са полезни, но с мярка, и да не се пият постоянно.... ММ точно беше закъсал от дълго пиене на  фибри ! / защото негов приятел фибрите го спасиха да не го режат...и сега ,хайде и моя ще пие полезности...докато  не прерита от болки...та се спря! От тогава не ми е обяснявал колко са полезни...
 А пък тази сена значи.. и тук я бутат навсякъде де що пише лаксатив !  ooooh! От нея как ме е болял корема.... ooooh! от тогава не повторих.

Общи условия

Активация на акаунт