18 СОУ "Уилям Гладстоун" с френски език .

  • 7 733
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 886
 синът ми е там   добре че първокласничката не  я записах с японски   ............. учи в друго училище и съм по спокоина ако сега зависи от мен никога не бих записала и голямото си дете там

# 31
  • София
  • Мнения: 2 768
синът ми е там   добре че първокласничката не  я записах с японски   ............. учи в друго училище и съм по спокоина ако сега зависи от мен никога не бих записала и голямото си дете там
аз пък си спомням от твои постинги началото на м.юни, че искаше да я запишеш точно там, но поради факта, че промениха тихомълком условията за записване не успя  newsm78
да не би пък гроздето да е кисело  Thinking

# 32
  • Мнения: 390
синът ми е там   добре че първокласничката не  я записах с японски   ............. учи в друго училище и съм по спокоина ако сега зависи от мен никога не бих записала и голямото си дете там

А каква е причината за отрицателното ти мнение? Синът ти в кой клас е?

# 33
  • Мнения: 76
синът ми е там   добре че първокласничката не  я записах с японски   ............. учи в друго училище и съм по спокоина ако сега зависи от мен никога не бих записала и голямото си дете там

А каква е причината за отрицателното ти мнение? Синът ти в кой клас е?
И аз бих искала да разбера каква е причината за подобно мнение?
Възможно е гроздето да не е толкова кисело, а просто DIVA_ORHIDEQ  да е по-доволна от другото училище. Или да е недоволна от японския? Дано се включи с отговор на въпросите ни!

# 34
  • Мнения: 3 886
синът ми е там   добре че първокласничката не  я записах с японски   ............. учи в друго училище и съм по спокоина ако сега зависи от мен никога не бих записала и голямото си дете там
аз пък си спомням от твои постинги началото на м.юни, че искаше да я запишеш точно там, но поради факта, че промениха тихомълком условията за записване не успя  newsm78
да не би пък гроздето да е кисело  Thinking
така е да имах голямо  желание и   много  нерви изхабих покраи това  но в крайна сметка  в училището което останахме   се оказа много по добро  и като база и  всичко останало Peace  bouquet   явно така е трябвало да стане   и сега  не съжалявам   а и тази година   се преместиха  деца от японската паралелка в английската   по техните думи  японският бил труден и не за тях още  деца познавам  които заради  този език са  съжалявали ,   добре че не бутнах  детето си там най ве4е защото нямаше да се справи с езика иначе  учителите който   са поели 1 вите класове са невероятни  особено 3 от тях са ми  слабост  но самата организация не е  толкова добра колкото си мислят всички      ТОВА  че е  ЕЛИТНО  заблуждава много  bouquet

# 35
  • Мнения: 654
Ще помоля за отзиви от мамите, вече преминали първи клас с фрески. Причината- подадох заявление, с първо желание френски. Имате ли информация кои ще са преподавателите наесен? И как се справят децата с толкова труден език?

Общи условия

Активация на акаунт