Гримиране - техники, съвети, идеи и предизвикателства-9

  • 37 825
  • 743
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 13 627
Aз имам едно питане към МissNellie, а и към всички останали Simple Smile
Няма ли да е по-добре снимките да не са линкове, а направо да могат да се разглеждат подредени в един пост от МисНели)
Ако трябва ще са в един размер всичките! Става някакси по-красиво и е като албумче!

# 646
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
може би, за да не става огромен чаршаф  Rolling Eyes



Адри  Peace сигурна съм, че не ти е лесно  Peace  bouquet

# 647
  • София
  • Мнения: 6 219
Жаки, много време отнема подреждането на снимки, както ти предлагаш, ако става въпрос за оформяне на пост във форума. Аз също съм поела тема за правене - докато подредиш всички линкчета с чудеса става.твърде голяма играчка... освен това на някой съфорумки по - трудно им се зареждат страниците при наличието на много снимки на една страница.
Но можем да помислим за общ албум в пикаса например.

# 648
  • Мнения: 616
Жаки, защото става тежък пост и отнема повече работа, особено оразмеряването.  Ако всички участващи се съгласят да се ограничат до макс 3 снимки и си ги оразмерят, супер. Това важи и за общ албум в Пикаса, ако всеки прати по 10 тина снимки отече работата.  Вече имам няколко включвания с по доста снимки.

# 649
  • София
  • Мнения: 1 592
Може снимките да се изпращат на мейл и от там да се вадят и качват в албум в Пикаса например. Но тогава ще трябва да надписани самите те, за да не си играе този, който ги качва да надписва всяка една поотделно  Peace
Нека каже МисНели дали има възможност да се занимава с подобно нещо, защото си е доста работа. Мога да направя един и-мейл специално за да се пращат на него снимките - makeupchalenge@gmail.com например и един акаунт в Пикаса към същия мейл. Двете с нея да го следим и да качваме новите снимки в албума, а когато дойде крайния срок, МисНели да си пусне поста с линк към албума и подробности  Thinking

# 650
  • Мнения: 616
АКо се ограничи броя на снимките аз съм ок. Няма проблем да събера албум и да надпиша снимките, но ако всеки ми прати по 10тина, ще ми дойде повечко. Ако смятате че не е проблем да са ограничен брой снимки.

# 651
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
а ще има ли къде да се опишат продуктите?

# 652
  • Мнения: 616
Няколко дами вече си снимат направо продуктите. Има и опция за описание към снимките в Пикаса албумите долкото помня.

# 653
  • София
  • Мнения: 1 592
Тъй като вече за това предизвикателство има пратени снимки, нека въведем новата организация за следващото. Какво мислите?

# 654
  • Мнения: 13 627
Да, ако се разбереме да са само 3 снимки и в точно определен размер може и да стане.
Давам го само като идея, защото миналият път отварях линкове, после забравях какво съм гледала, пак отварях Crazy.... На мене лично би ми допаднало да мога да ги изгледам наведнъж, да видя гримовете един до друг. Но ако е много работа разбира се, че ще си останат линкове.
За следващият път може нещо да се измисли по въпроса. Разбира се ако всички са съгласни.

# 655
  • София
  • Мнения: 1 592
На мен също ще ми е по-прегледно и по-интересно ако всичко е на едно място  Peace

# 656
  • Мнения: 13 627
A само да обясните на незнаещите като мене Blush Този албум в Пикаса всеки ли може да го гледа? Тоест свободно ли е достъпен за всеки или е примерно само за "членове на темата" на кажеме? newsm78

# 657
  • Мнения: 616
Има опция да е достъпен само за хора с директен линк.

# 658
  • София
  • Мнения: 986
a.l.e.n.a предпочитам я пред ЕЛФ и Манхатън

момичета онзи ден бях в джъмбо и видях мигли Simple Smile дали стават за нещо ?

# 659
  • Мнения: 36 093
Добре, момичета, имате своята бързоизписваща се тема. Не обвинявайте Адри за каквото и да било, тя е модератор от две седмици и все още се притеснява, все още се опитва да 'подреди' нещата по най-добрия начин за всички потребители и освен това е пристрастна към конкретната тема. Нещата от 'другата страна на метлата' изглеждат не съвсем както за тези за потребителите без звездички. Ако по някакъв начин не се намеси администратор в темата /администраторите много добре знаят кои са 'горещите точки' във всеки форум/, пишете каквото желаете, свързано с грима - мнозинството от анкетата печели. Надявам се, че темата какво се дискутира тук ще приключи с този мой пост и няма да има следващи дест потребителя, които ще се изкажат 'за' или 'против'.
А за това как на Адри 'някой й дърпа конците' - и нас ни гледат, и на нас има кой да ни направи забележка, ако прецени, че не си вършим добре работата  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт