Акушер -гинеколози Варна -5

  • 161 721
  • 771
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 0
Призовавам всички бъдещи майки да не се доверяват на доктор Даниела Станева от Майчин дом, Варна.
Благодарение на нейната некомпетентност и най- вече - незаинтересованост се пролучиха големи усложнения за бебчо при раждането на сестра ми.
Раждането беше планирано естествено и предизвикано малко по-рано по молба доктор Станева, която бързаше да излезе отпуск. За времето от 3 часа контракции и напъни, доктор Станева е била там за 5 минути през които си е гледала телефона. След като 3 часа не е успяло да излезе бебчето са започнали да и скачат по корема и да го натискат, което също не е дало резултат и са решили да направят секцио.
Оказва се, че бебчо е бил застанал леко накриво и е нямало шанс да се роди естествено, но нали доктор Станева е била там за 5 мин, не е успяла да го прецени още в началото и да направи секцио.
От 3 часа напъни и натискане на корема, при което главичката на бебето е била застанала накриво и се е притискала в тазовите кости, бебчето се роди със силно деформиран череп /пинг-понг фрактура/ и с малък кръвоизлив под черепните кости. Преди да навърши 24 часа на бебо му правиха скенер на главата, закараха го в окръжна болница и му направиха операция на черепа, за да поправят деформацията. Бебчето стоя 5 дена в кувиоз и цялото набодено със системи в окръжна болница, докато майката беше в майчин дом след секцио. Веднага след раждането доктор Станева излезе в отпуск и сестра ми повече не я видя...Всеки ден акушерките са питали майката дали кърми... На всичкото отгоре, когато от окръжна болница пожелаха да изпишат бебчо и да го прехвърлят в Майчин дом при майката, от там отказаха да го приемат.... Пълно безобразие... Въпреки всичко, бебчо сега изглежда добре и вярваме и се надяваме, че няма да има проблеми в бъдеше, което е най-важното.
Пиша, за да не се повтаря този кошмар за други майки и близките им, т.к. при напълно здрави майка и бебе се получи сериозна травма по вина на доктор Станева, което си е престъпление.

# 751
  • Мнения: 69
Ужас... дано да не се повтаря и се радвам, че бебчето е добре.

# 752
  • Мнения: 5 658
 Rolling Eyes Аз не знам как бих се навила да ми  предизвикат раждането по причина "отпуска" Rolling Eyes . Директно бих отсвирила лекаря....
Аз искам да похваля д-р Ангелова от АГ-Варна, надявам се да ми се запазят хубавите впечатления .

# 753
  • Варна
  • Мнения: 25 316
Rolling Eyes Аз не знам как бих се навила да ми  предизвикат раждането по причина "отпуска" Rolling Eyes . Директно бих отсвирила лекаря....
Абсолютно!

# 754
  • Варна
  • Мнения: 210
Аз искам да похваля д-р Ангелова от АГ-Варна, надявам се да ми се запазят хубавите впечатления .
Ще се запазят,бъди сигурна,аз още пазя моите Simple Smile

# 755
  • Мнения: 0
SISITO_82Hug . Дано всичко вече е наред. За съжаление пациентът няма как да знае дали едно, или друго решение на лекаря е правилно. Остава да се надяваме, че сме попаднали на професионалист....

# 756
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 802
Аз затова съм на мнение,че най-сигурното място за раждане е Аг-то.Лекарите са на ниво и апаратурата.от това по-важно няма.Дано всичко с бебето да е добре.

# 757
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
Някой ще прави ли нова тема или да  се заема?

# 758
  • Мнения: 69
Дайте линк към новата тема като я направите Simple Smile

# 759
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
Нова тема

# 760
  • Мнения: 35
mojete li da mi preporychate nqkoi dobyr ginekolog da raboti po zdravna kasa

# 761
  • Мнения: 35
kolebaq se mejdu chopov i skorchev Tired

# 762
  • Мнения: 0
аз лично съм много недоволна от Шопов,с ченгел му вадя думите от устата,нищо не обяснява,изключително апатично се държи и преглежда за 2 минути.Когато му задам въпрос ми отговаря след дълги размисли с по 1 дума,не ти го препоръчвам.За Скочев съм чувала само добри отзиви.

# 763
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
аз лично съм много недоволна от Шопов,с ченгел му вадя думите от устата,нищо не обяснява,изключително апатично се държи и преглежда за 2 минути.Когато му задам въпрос ми отговаря след дълги размисли с по 1 дума,не ти го препоръчвам.За Скочев съм чувала само добри отзиви.
Момичета има нова тема- пишете в нея Hug

# 764
  • Мнения: 1
Момичета, знаете ли къде практикува д-р Валентин Германов?

Общи условия

Активация на акаунт