Акушер -гинеколози Варна -5

  • 161 821
  • 771
  •   1
Отговори
# 735
  • UK
  • Мнения: 5 999
СПЕШНО!!  Някой да ми препоръча АГ за утре ми трябва[/b],искам второ мнение за бебчо,че нямам време май,и не знам към кого да се насоча,моя не ми вдъхва никакво доверие,и не знам сега бебо голям ли ще есекцио ли да съм,нормално ли да чакам,днес ми каза че доста е слязъл бебчо,и за това искам утре да отида някъде за второ мнение!!

Мисля, че в четвъртък от 14.00 до 17.00 някъде приемаше д-р Иван Танев в АГ Варна. Без записване на час е, отиваш и чакаш Peace Никого не връща и вс приема. Незнам само да не  е в отпуска сега, в АГ на 1 етаж има дежурен кабинет Peace

# 736
  • Мнения: 72
СПЕШНО!!  Някой да ми препоръча АГ за утре ми трябва[/b],искам второ мнение за бебчо,че нямам време май,и не знам към кого да се насоча,моя не ми вдъхва никакво доверие,и не знам сега бебо голям ли ще есекцио ли да съм,нормално ли да чакам,днес ми каза че доста е слязъл бебчо,и за това искам утре да отида някъде за второ мнение!!

Мисля, че в четвъртък от 14.00 до 17.00 някъде приемаше д-р Иван Танев в АГ Варна. Без записване на час е, отиваш и чакаш Peace Никого не връща и вс приема. Незнам само да не  е в отпуска сега, в АГ на 1 етаж има дежурен кабинет Peace


благодаря за съдействието,но днес ходих при д-р Скочев,и съм доста по спокойна

# 737
# 738
  • Мнения: 0
Искам да ви споделя,какво ми се случи на мен миналата седмица.По принцип ходя на ЖК при доктор Шопов,но той е в отпуск.Понеже съм вече в 30 седмица,реших ,че е време да се ориентирам към лекар за раждането и се спрях на др.Танев.Първо доктора беше учуден,че отивам точно на празника на Варна на преглед ....!!!! с думите аз днес много,много не преглеждам...!Второ ми отказа да ме поеме понеже той с естествени раждания не се занимавал!Препоръча ми др.Николов.Чудя се толкова ли е лошо и вече учудващо някой да иска да ражда естествено,моля да споделите при кого мога да родя естествено в АГ ?

# 739
  • Варна
  • Мнения: 633
д-р Шопов в отпуска ли е ? Confused

# 740
  • Мнения: 69
nattti 84 и аз съм чувала, че д-р Танев поема предимно секцио. Аз родих секцио при д-р Николов и съм много доволна. Секциото беше по мое желани, а Николов не ми е споменавал такова нещо и даже ми беше дал телефон, ако почна да раждам да звъня. Знам и от други родили при него, че е вдигал телефона и е отивал на естествено раждане в 2 през ноща. Много е любезен и обяснява всичко. Трябва обаче да отидеш поне на един преглед при него, за да се запознае с теб и да се уговорите. Той е и шеф на родилното отделение. Успешно раждане ти пожелавам.

# 741
  • Мнения: 72
д-р Георгиев,д-р Александров за АГ-то съм чувала само суперлативи,но ти си преценяваш.Малко странно стана това време,вместо да те укоражават да раждаме нормално, те ни подтикват към секцио,аз също се двоумях заради мнението на моя АГ,но след второ мнение мисля на по добър специалист, съм решила нормално Peace

# 742
  • UK
  • Мнения: 5 999
Искам да ви споделя,какво ми се случи на мен миналата седмица.По принцип ходя на ЖК при доктор Шопов,но той е в отпуск.Понеже съм вече в 30 седмица,реших ,че е време да се ориентирам към лекар за раждането и се спрях на др.Танев.Първо доктора беше учуден,че отивам точно на празника на Варна на преглед ....!!!! с думите аз днес много,много не преглеждам...!Второ ми отказа да ме поеме понеже той с естествени раждания не се занимавал!Препоръча ми др.Николов.Чудя се толкова ли е лошо и вече учудващо някой да иска да ражда естествено,моля да споделите при кого мога да родя естествено в АГ ?

На мен, не ми изглежда странно, просто д-р Танев изражда предимно секцио Peace
Отделно си има и приемни дни в АГ може би, деня на Варна, да не  е бил сред тях  Crazy
Има и един Георгиев в АГ, за който съм чела, че ако няма показания за секцио предприема естествено раждане. Добри отзиви има и за този д-р Николов Peace

За д-р Шопов знам, че преглежда и в клиниката на д-р Уалид (блока на т. нар. Китайска стена) може би там, да не е в отпуск Crazy

# 743
  • Мнения: 0
nikita_ ,и аз мисля да отида утре при д-р Николов на преглед и евентуално да се уговоря с него,разбрах че преглежда петък от 14 ч. Надявам се да се харесаме и да се съгласи,че времето напредва Simple Smile и да д-р Шопов е отпуска вече 20 дни,но другата седмица се връща.

# 744
  • Мнения: 69
nattti 84 стига да не е отпуска и той и да е там няма да ти откаже. Малко по тих е, но каквото попиташ обяснява, дава снимки от ехографа, шегува се понякога Simple Smile Освен това ми отказа и пари (бяха ми казали да дам на доктор, вместо да платя на касата, за да не ме претупат). Но човека ми отказа категорично, а раждането мина поне за мен перфектно. Сестрите бяха много любезни и акушерката която ми донесе да видя бебето и после ми показа как да я кърмя. Всички бяха много внимателни, даже накрая накупих на целия екип бонбони, кола и кафе, а на Двамата доктори и по едно уски (в екипа на д-р Николов има още един д-р, мисля, че се казваше Цветков). Много доволна останах и ако някой ден имам 2-ро дете задължително ще съм пак при д-р Николов и неговия екип Simple Smile

# 745
  • Мнения: 1 080
Можете ли да ми препоръчате гинеколог-онколог?

# 746
  • Варна
  • Мнения: 1 897
Можете ли да ми препоръчате гинеколог-онколог?
Явор Корновски! Peace Peace Peace

# 747
  • гр. Варна
  • Мнения: 39
Здравейте, и аз като много други майчета дълго се чудих при кого да отида и накрая избрах - преди около два месеца родих (секцио) при д-р Маджаров в АГ. и наистина съм много много доволна  Simple Smile   bouquet

# 748
  • Мнения: 0
Днес се срещнах с д-р Николов ,харесах го и той ме прие и се съгласи да ме поеме,голям шегаджия и веселяк. Само около 10 пъти ми каза ,че съм много дебела,но това ще го преживея  Joy

# 749
  • Мнения: 69
Радвам се, че ти е харесал Simple Smile Пожелавам ти лек завършек на бременността, успешно раждане и едно здраво и сладко бебче Simple Smile И да се похвалиш като се приберете в къщи Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт