Парфюмни размисли и страсти - 159

  • 39 792
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 17 546
Два от най-емблематичните с цветовете на своите флакони парфюми - Samsara и Addict, за мен са зелени аромати.
Днес съм на работа с втория! Crazy Чу-до! Grinning

# 46
  • Мнения: 7 424
Селма, аз с тази отрова даже и за кулинарно предаване не бих кандидатствала, че в такава пекарна, кракът ми не би стъпил  Whistling Joy
.............
     Joy Joy Joy
     Сигурно зависи и от това как ти самият ще допълниш парфюма (или обратното).  Simple Smile
     Люта чушка не допълва вкуса на еклера,но пък върви с бобена манджа. А ванилията не хармонира със сьомга.....

    На мен много ми пасват "отровите".Дали ги допълвам  Mr. Green или неутрализирам,не знам ....  Laughing
     
     

# 47
  • София
  • Мнения: 1 510
Bubanka, взех го от Париж и искрено съжалявам, че не взех 90 мл, защото там е доста по-изгодно от България. Нашият мистър Съркъл е сложил с 50 лв отгоре от официалната цена.  Специално съм гледала картата и адреса на магазина там, защото беше любов от първо помирисване. Пожелавам ти и ти скоро да го имаш, защото си е разкош.  Heart Eyes
Парфюмът обаче  е най-евтиният им и ми е чудно как ли пък миришат другите аромати.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 210
Селма, люта чушка си върви с шоколад, а сьомга и ванилия...хм Thinking бих пробвала, честно казано.
Така че зависи доколко си "извратен" и склонен на експерименти във вкусово отношение.

# 49
  • Мнения: 36 195
Bubanka, взех го от Париж и искрено съжалявам, че не взех 90 мл, защото там е доста по-изгодно от България. Нашият мистър Съркъл е сложил с 50 лв отгоре от официалната цена.  Специално съм гледала картата и адреса на магазина там, защото беше любов от първо помирисване. Пожелавам ти и ти скоро да го имаш, защото си е разкош.  Heart Eyes
Парфюмът обаче  е най-евтиният им и ми е чудно как ли пък миришат другите аромати.

чакам го мистър С. да се обади кога ще докарат 50 мл., защото 100 /или 90?/ мл. ми се струват много като за парфюм, който не е от обичайните ми
нямам опит с другите или каквото съм мирисала, не ми е допаднало или отвратило до степен да го запомня

# 50
  • София
  • Мнения: 1 510
И аз така си мислех, че е много, ама сега ми малее Mr. Green Сподели после на каква цена го предлага, защото като ми свърши този ще се наложи да го купувам оттук.

# 51
  • Мнения: 7 424
Селма, люта чушка си върви с шоколад, а сьомга и ванилия...хм Thinking бих пробвала, честно казано.
Така че зависи доколко си "извратен" и склонен на експерименти във вкусово отношение.
  о,да......има си всякакви интересни комбинации....  Peace
  Сьомга с ванилия не ме привлича,но съм яла сладкиш с кайма,който възприех като възхитителен.Един сладкарски крем става в пъти по-вкусен,ако му се добави ....щипка сол (не всякакъв,де  Wink )
  Обърнах се към тези сравнения по повод на това,че Ковачева не приема съчетанието Ковачева +"отровата"   Simple Smile Явно просто не си вървят заедно.  Simple Smile Peace

 

# 52
  • Мнения: 36 195
И аз така си мислех, че е много, ама сега ми малее Mr. Green Сподели после на каква цена го предлага, защото като ми свърши този ще се наложи да го купувам оттук.

180 лв. е 50 мл., 300 лв. е голямата бутилка - по спомени

# 53
  • Мнения: 31 417
Асоциирам аромати с цветове.

# 54
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 517
Момичета, дайте мнение за Truth Calvin Klein for women, моля.  Praynig Пуснах търсачката, но не намерих нищо конкретно. Hug

# 55
  • Мнения: 8 476
Момичета, дайте мнение за Truth Calvin Klein for women, моля.  Praynig Пуснах търсачката, но не намерих нищо конкретно. Hug
Много бели цветя на едно място ,много нещо На мен лично ми става лошо от него. Има си и почитатели, разбира се. Погледнах пирамидата, от лилията ще да е този аромат на разложено ,който усещам. Има ли лилия бягам далече. Joy

# 56
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 517
Момичета, дайте мнение за Truth Calvin Klein for women, моля.  Praynig Пуснах търсачката, но не намерих нищо конкретно. Hug
Много бели цветя на едно място ,много нещо На мен лично ми става лошо от него. Има си и почитатели, разбира се

Благодаря.   bouquetА траен ли е или не? Hug
По-точно лек, летен или по-тежък есенно-зимен парфюм е? Hug

# 57
  • Мнения: 8 476
Нека за трайност каже някой почитател. Няколко пъти съм го тествала и всеки път тестът завършваше с измиване на ръката.  bouquet
Иначе аз лично го определям като пролетно -есенен.

# 58
  • Мнения: 2 447
Момичета, дайте мнение за Truth Calvin Klein for women, моля.  Praynig Пуснах търсачката, но не намерих нищо конкретно. Hug
Странен. Нищо ориенталско няма в него. Цветен както е казала Емиа, но зелено-цветно бих го определила, при това по не особено приятен начин. Зеленината му е ретро. За трайността- като всяко нещо, което не харесваме, винаги е ужасно трайно Grinning

# 59
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 517
Момичета, дайте мнение за Truth Calvin Klein for women, моля.  Praynig Пуснах търсачката, но не намерих нищо конкретно. Hug
Странен. Нищо ориенталско няма в него. Цветен както е казала Емиа, но зелено-цветно бих го определила, при това по не особено приятен начин. Зеленината му е ретро. За трайността- като всяко нещо, което не харесваме, винаги е ужасно трайно Grinning

Права си! И при мен най-неприятното е най-трайно. Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт