Да се справим заедно!

  • 536
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!
Преди всичко, отдавна ви чета, но предвид, че вие сте добре запознати по въпросите за отслабването, никога не съм намирала нещо особено, с което да съм ви полезна, за да започна да пиша. До днес.  Simple Smile Мотивация за тази тема ми дадоха две неща:
1- последната неуспешно спазена диета;
2- тема, на която попаднах, която беше за групово отслабване;

Провокирана от пълната липса на подкрепа при последно спазваната ми диета, ми дойде идеята да ви предложа да направим (както приятелят ми го определи- секта  Joy), в която да се събираме поне веднъж седмично (идеята ми е да започнем от следващата неделя), на която да коментираме режимите, които спазваме, трудностите, които срещаме по време на спазването им, спортовете, с които допринасяме за минусите  smile3511 Grinning, успехи, неуспехи и най-вече да си оказваме подкрепа, за да не попаднем отново в положението, в което се оказах последния път- като отшелник над купичка мляко, отчаяно гледаща сочно парче пица Laughing. Може да си направим и групови тренировки. Като цяла, всичко което би ни мотивирало и би ни било полезно. За мен е чисто нахалство да взимаш от хората пари, за да им оказваш морална подкрепа и да им казваш неща, които те знаят, но просто им е трудно да приложат, затова реших, че можем да сме си взаимно полезни и без да даваме излишни средства (след даването на които, аз лично се чувствам като кръгла наивничка и идиотка), да постигаме резултати и да се чувстваме по-щастливи и самоуверени. Също така, за мен е важен личният контакт, той би ни мотивирал и би ни дал стимул. Едно е да драскаш редове във форум, друго е да се срещаш с хората, да знаеш, че те са в твоето положение и освен, да получаваш, да даваш подкрепа.
Чакам отзивите ви. Дано ви е харесала идеята ми. Simple Smile)

ПС: Давам старт на темата. От понеделник съм на режима на Д-р.Байкова. Утре сутринта ще ви напиша точни мерки и килограми и (дано Blush), ако намеря съмишленички, ще си разказваме в неделя как се справяме.  smile3534

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 14 081
Здравейте!
Вече има две оформени групи в подфорума. Едната е "Дневникът", другата "Рицарките". Там се споделя всекидневно, но който няма време може да го прави и седмично. Можете да ги прегледате и да се присъедините към някоя от тях.
Успех в начинанието!

Общи условия

Активация на акаунт