Мнение за д-р явор владимиров

  • 44 458
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 37
Ако говорим за градене на репутация чрез медии и реклама, мисля, че д-р Стаменов е ненадминат в това отношение.

# 16
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Ако говорим за градене на репутация чрез медии и реклама, мисля, че д-р Стаменов е ненадминат в това отношение.

По този въпрос напълно подкрепям  Ice_embies    202uu  202uu newsm10 и съм съгласна и гласувам и с двете ръце  Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 6 280
Ако говорим за градене на репутация чрез медии и реклама, мисля, че д-р Стаменов е ненадминат в това отношение.
та какво му е лошото на това  newsm78

# 18
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Няма лошо Пепи, просто аз лично изказах мнение с този си пост, че Стаменов е на екран доста често. Кво гради и кво цели с това си е негова работа.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
И до сега от всички ви тук които казвате че сте доволни от др владимиров пишите само за неуспешни опити , и в същото време колко сте доволни и колко се надявате!!!! За мен др владимиров е човек който гради своята репутация единствено чрез медиите и добре направената реклама!!И не е нужно да загубя време и  пари , за да се усетя че д-ра не е човека на който мога да се доверя , след като още в началото ми пусна изследвания които вече съм правила!

zlate81,за да не бъдеш голословна би ли посочила за кои хормони става въпрос и на кой ден от цикъла си ги пускала newsm78

# 20
  • Мнения: 382
zlate81, запозната съм с това коя е лабораторията, защото виждам какво пише на листа ми с изследвания всеки път, когато пусна някакво изследване в клиниката Peace Преди беше Кандиларов, сега е Цибалаб. Не виждам как ще печели д-р Владимиров от изследвания като пробите се изпращат в Цибалаб , обработват се и получаваш резултата си в клиниката, а цените не се оскъпяват от това, че Цибалаб ти идват един вид на крак и ти взимат кръв в клиниката, вместо да обикаляш по техни офиси newsm78
Д-р Владимиров никога не ми е казал да си пускам което и да е изследване при тях в клиниката,аз лично го правя там за улеснение. Никога не ме е препращал към конкретна лаборатория. Колкото до PR и тн, няма какво да коментирам, затова си има хора, които се занимават точно с това. Аз лично познавам жени, които са забременели при д-р Владимиров. Това, че аз не съм успяла, не е мерило за успеваемостта на клиниката. Повечето жени, които пишат в "проблемно забременяване" на форума още не са успели и затова пишат тук, търсейки отговори, съвети , подкрепа и тн. Забелязала съм, че вече бременните жени или родилите нямат чак такъв интерес да висят във форума и да пишат точно в този раздел, защото вече си имат други интереси Peace На теб ти пожелавам успех, където и да се лекуваш  и все пак ти предлагам да ревизираш мнението си, защото е лекомислено да го изграждаш от едно посещение в клиниката и след 5 мин контакт с доктора Peace

# 21
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Zlate, предполагам, че да чуеш името си в едно изречение с "намаляващ" и "изчерпан яйчников резерв" е доста шокиращо. Естествено, много по-лесно е веднага да обявиш лошия вестоносец в каквито искаш земни грехове. Потрещи, пък се отпусни - на добро място си. Д-р Владимиров е помогнал на ужасно много хора с проблеми да се радват на свои деца. Червен килим обаче никой няма да ти опъне, отсега да ти кажа.

Също толкова се чака и в най-добрата репродуктивна клиника в Брюксел, само, че в сравнение с парите, които трябва да оставиш там за един опит, тези при Владимиров ще ти се видят песен. По принцип, организацията на труд в репродуктивните клиники е особена, тегава и се иска чакане.

А иначе и аз не съм слушала от него "песента за яйчниковия резерв".

# 22
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Ами като сте започнали нека и аз дам своето мнение за доктора, тъй като съм го посещавала няколко пъти. Избрах го именно поради многото добри мнения за него в този форум. Клиниката му е много хубава и перонала е любезен, това не го отричам. За чакането няма какво да казвам - безумно е да чакаш 3-4 часа за 5 минутен преглед. Предвид привидно по-восоките цени на услугите му, наистина мисля че услугите трябва да са по-добри от останалите. В самото начало му занесох изследвания правени преди 3 месеца в Цибалаб, и въпреки това той ме накара да си ги пусна отново в неговата клиника + тези за ЯР, въпреки че нямам индикации за това. Както и да е, казах си че така ш трябвало да постъпи доктора и продължих напред с него. Последва процедурата худротубация при др. Димитрова, която тя не можа да направи добре по някакви причина и написа че няма сигурни данни за преминаване на течност през едната тръба. Доктора след това ми каза че иска лапаро - ей така без да се усъмни и без да провери. Аз самата реших да поискам и второ мнение и направих ЦС, където се оказа че тръбите ми са проходими. Не съм се занимавала вече с д-р Владимиров а директно се насочих към друг специалист. Той може да е много добър и да помага на много хора, но мен щеше да ме прати на ненужна операция. Според мен от цялата тая лудница дето му е всеки ден пред кабинета, той няма как да обърне внимание на всички и да се концентрира във всеки случай. Това е и причината да изпуска детайли. Виждам че смени екипа си скоро, дано успее да привлече качествени специалисти и да създаде добър екип, тогава може и да върне доста изгубени пациенти. Желая му успех, защото е от добрите лекари, които в БГ са малко.

# 23
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Също толкова се чака и в най-добрата репродуктивна клиника в Брюксел, само, че в сравнение с парите, които трябва да оставиш там за един опит, тези при Владимиров ще ти се видят песен. По принцип, организацията на труд в репродуктивните клиники е особена, тегава и се иска чакане.

Според мен сравнението не е на точно , в Брюксел мила може би парите за клиниката да са много но стандартът на живот е по различен от нашия. Ние тук работим за не повече от 1000лв., като средната заплата за страната не е по висока от 650лв, е как да си позволя 10000-15 000лв за процедура newsm78 newsm78 newsm78 лудост е това ..... За чакането също ще се изкажа не в добрия смисъл и при Владимиров и при Стаменов чакането е .......нямам думи. За Стаменов съм го изживяла, за Владимиров съм чувала

п.п. Не съм пациентка на тези две клиники.

# 24
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Също толкова се чака и в най-добрата репродуктивна клиника в Брюксел, само, че в сравнение с парите, които трябва да оставиш там за един опит, тези при Владимиров ще ти се видят песен. По принцип, организацията на труд в репродуктивните клиники е особена, тегава и се иска чакане.

Според мен сравнението не е на точно , в Брюксел мила може би парите за клиниката да са много но стандартът на живот е по различен от нашия. Ние тук работим за не повече от 1000лв., като средната заплата за страната не е по висока от 650лв, е как да си позволя 10000-15 000лв за процедура newsm78 newsm78 newsm78 лудост е това ..... За чакането също ще се изкажа не в добрия смисъл и при Владимиров и при Стаменов чакането е .......нямам думи. За Стаменов съм го изживяла, за Владимиров съм чувала

п.п. Не съм пациентка на тези две клиники.

Mierin, процентално е точно същото. И те, като нас, имат фонд, иначе никой не би могъл да си позволи услугите на тези клиники.

Bella, прощавай, не се заяждам наистина  Peace и от сърце ти желая успех в начинанието, но какви според теб са индикациите за изследвания на ЯР? Във всяка нормална клиника, това е изследването, което ти правят още на входа, прави се не просто, защото оттам може да изскочи проблем, то като цяло е инструктивно за подхода на терапията. Ако беше толкова просто, всеки щеше да се лекува сам, а не да чака за лекари, инвестирали десетилетия в обучението си.

# 25
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Bella, прощавай, не се заяждам наистина  Peace и от сърце ти желая успех в начинанието, но какви според теб са индикациите за изследвания на ЯР? Във всяка нормална клиника, това е изследването, което ти правят още на входа, прави се не просто, защото оттам може да изскочи проблем, то като цяло е инструктивно за подхода на терапията. Ако беше толкова просто, всеки щеше да се лекува сам, а не да чака за лекари, инвестирали десетилетия в обучението си.

Да, и аз точно това си помислих, даже се радвам че ми го изследва, поне да си знам че нямам проблем с това. Под индикации имах предвид че бях тогава на 27 години и хормоните ми бяха перфектни с доказана овулация всеки месец. Аз винаги се доверявам на лекаря си, точно защото считам че той е компетентния. Това за изследванията даже не се бях и замисляла докато не прочетох че тук хората се оплакват. Но пропуска с хидротубацията искренно ми се отрази зле, най-вече на психиката. Няколко месеца живях с мисълта че имам проблем с тръбите и съответно си представях най-лошите сценарии  Crazy Както и да е, тук сме за да си помагаме, на всички момичета желая в най-скоро време да сбъднат мечтата си, без значение при кой лекар са. Ако може и без лекарска намеса ще е най-добре  Mr. Green

# 26
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Разбирам те добре! Това, което ме тормози в отношението на всички добри лекари е че, заради натовареността им, ти струпват изследвания, които са индикатор за ужасни здравословни драми, без да ти обясняват защо ги искат, а ти четеш в интернет и откачаш при сценарии на най-лошия случай. Гадост! Реално обаче, сега златен стандарт вече е лапароскопията. Ако някакво изследване на тръбите даде съмнителен резултат, директно заминаваш... А пък, за съжаление, възрастта никак не е гаранция за добър яйчников резерв. Преждевременното изчерпване гази здраво млади момичета в двайсетте си години, много се радвам, че това не е твоят случай!

Успех, стискам палци, млада си, щом си намерила и лекар, с когото сте се сработили, въпрос на време са нещата  Hug  

# 27
  • Мнения: 382
]Bell@, и аз нямам за цел да се заяждам, но на 27 години и моите хормони бях перфектни имах си овулация, еднаква дължина на МЦ всеки месец, всичко уж наред, но като проверихме ЯР се оказа, че и въпреки "крехката" ми възраст нещата не са розови  yes.  И добре че док си пада по изследване на ЯР , иначе на много други места щяха да проспят "отличното" качество на моите яйцеклетки Peace  
А колкото до д-р Димитрова и аз имам какво да кажа за нея и компетентността й, но при положение, че вече не работи в  клиниката, няма смисъл да я коментирам като част от екипа на д-р Владимиров Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 1 423
Отидох при д-р Владимиров и на 22 години с абсолютно доказана, видима и ясна поликистоза, ФСХ 4,  назначи изследвания на резерва. Резерв да искаш при ПКЯ, вярно много калпав,ама много, това е ясно на всеки гинеколог и където ходих след това на консултация много се забавляваха с тези изследвания, че са ми пуснати. Д-р Димитрова ми направи хидротубация и на пропускащи тръби колабирах от болка. След това на друго място ми правиха същото и нямаше усещането, че се разкъсвам от вътре. При абсолютно перфектна спермограма получихме някакви изследвания на стойност около 700 лв, имаше SDI, нещо за съвместимост имаше...Просто реших, че това място е странно и не стъпих повече.
Забременях след ин-витро и имах хиперстимулация от Гонал 75 е (доза за пиленца), това във връзка с резерва. Не плюя по доктора, защото просто усетих, че не е моето място и не ходих, но това са абсолютните факти, които наподобяват и разказите на други потребителки.

# 29
  • Мнения: 26
Момичета, когато отидох за първи път при доктора, той ми назначи обичайните хормонални изследвания, но му казах, че съм си изследвала хормоните на щитовидната жлеза три месеца по-рано. Той само ги погледна и каза, че няма смисъл да ги пускам отново.  Simple Smile Това беше преди около година и половина. Бях на 30 г. Тогава ми изследва и яйчниковия резерв и всичко беше в норма. Тази година, преди да пристъпим към ин-витро процедура, той отново ми назначи хормонални изследвания, защото предишните бяха остарели. Аз пак имах изследвания на някои хормони от два месеца по-рано и той отново не поиска да ги повторя. Затова, считам, че ако е поискал zlate81 да повтори изследванията, вероятно те не са били правени на точния ден от цикъла, както предположи и Gugito. А по отношение на яйчниковия резерв - сега съм на 31 г. и резултатите са силно влошени, с пъти по-лоши и това не беше нужно да ми го казва докторът, аз сама си ги видях и резбрах какво означават, а после докторът потвърди. Така че възрастта не е показателна и понякога за много кратко време може нещата да се преобърнат.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт