Бъдещият татко все по-силно се гордее, че есен вече бебче ще люлее! Септември`12

  • 23 900
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Анхела, браво на теб че си се справила сама, ето за това говорех вчера Wink чакаме снимки

# 16
  • Мнения: 2 802

обаче си замина момчето, и кошарата остана  ooooh!

е сглобих си я САМА  Party вече съм майстор  Grinning отне ми 4-5 часа...


 Crazy верно ли ... браво на теб  Hug Не, че и аз не си сглабям много неща сама, но кошарата не бих се наела, че тежат плоскостите ... поне на нашата  Laughing Сега мъжо трябва да те черпи  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 24
Хохо 16 годишен  Heart Eyes Joy Joy Joy.
Пак да цитирам Georgia - "ако можеха всичко да правят щяха да са жени"Simple Smile)))
Чудесно,че си я сглобила,аз също бих се наела с тази нелека задача Hug

# 18
  • Мнения: 24
Отивам на разходка аз,че мозъчето ми е препържено..като ония дето ги сервират в порцеланови чинии с листо зелена салатка отдолу...оо зелена салатка Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 478
Айде и аз да се запиша Simple Smile Браво на Фейт както винаги Simple Smile
Аз вече започнах да немога да си намеря място от нетърпение, по последни данни след 2 3 седмици ще си видя мъжа най накрая, че имам чувството че е било преди цяла вечност като го изпратих  Sad

# 20
  • Варна
  • Мнения: 773
Анхела , браво на теб  Simple Smile
И аз чакам моя мъж другата седмица уж  Heart Eyes
Аз още не мога да си харесам кошара /сгъваема/. Нали се отказах от тази дето бях избрала, та сега търся подходяща  Tired

# 21
# 22
  • Мнения: 2 802
Айде и аз да се запиша Simple Smile Браво на Фейт както винаги Simple Smile
Аз вече започнах да немога да си намеря място от нетърпение, по последни данни след 2 3 седмици ще си видя мъжа най накрая, че имам чувството че е било преди цяла вечност като го изпратих  Sad

Ох лелеее ... още малко значи и ще се видите  Hug
Сега си запълвай времето с разни неща, че да минава по-бързо  Heart Eyes

Barbera има много сгъваеми кошари  Crazy зависи вече какво точно търсите. Защо не отскочите по магазините, че така на снимка в интернет е друго да ги гледаш  Heart Eyes

# 23
  • Варна
  • Мнения: 773
Ще обиколя, да. Все трябва да купя накаква. Държа да е с повивалник и да не е паянтова

ro6li4ka от колко време го няма твоя мъж

# 24
  • Мнения: 510
F.a.t.e., благодаря за хубавата темичка.
Тоолкова ми е топло, че не ми се пише чак  Tired

# 25
  • Русе
  • Мнения: 35
Здравейте, и аз се записвам в новата тема, ако позволите Simple Smile
Исках да попитам за магнезия и контракциите.В петък бях на лекар и ми предписа Магнерот 3x2 за една седмица, защото му казах, че доста честичко ми се стяга корема.Прегледа ме и видя малкък отвор на шийката, но каза, че не било обезпокоително.Държеше да пия магнезия и да му се обадя след 1 седмица.
Дали е възможно да се елиминира дефицитът на магнезий за толкова кратко време ? И дали наистина при дълъг прием може да се преноси детето ?

Четох, че подготвителните контракции започвали 29-30 г.с.

# 26
  • Мнения: 844
И аз да се разпиша  Wink
9 тия месец започва от 36г.с по схемата от 1 стр.. (във връзка с питането от старата тема)
Аз си поръчах стерилизатор от Айко за 79лв AVENT  (електронен , бяха ми дали същия като се роди Марио ,ама беше на заем) Намален е с цели 60лв  Mr. Green Някой ако се интересува да погледне .

# 27
  • Мнения: 147
...Имам едно питане:от време на време имам една пареща болка от дясната страна,4 пръста под гърдата,като кръг,изгаря ме направо,изтръпва ми това място,после си минава и така по няколко пъти дневно,питах доктора,каза че е нормално...

Нормално е. там са ти черния дроб и жлъчката, които биват или притиснати от матката или бебето ги рита. Имам от тези болки от близо 2 месеца, отначало бяха леки, но неприятни и ги получавах само в колата. Сега вече са много силни и се получават по всяко време. Чакам още някоя и друга седмица да почне да ми се смъква корема, та да спре и притискането.

А по повод спането на бебето, то заспива когато сме прави и ходим или вършим нещо заради поклащането. На същия принцип се приспиват с люшкане след раждането.


Най-сетне вчера вечерта басейна беше готов. Такава радост отдавна не съм имала. Сега спрях да се плацикам, че заваля, а се очакват и гръмотевици, но разкарат ли се облаците се връщам обратно. Обаче така съм се нахипопотамила вече, че хубавия ми бременски бански едвам ме побра... и сутринта си влязох с моя - половинки /е, горнището е само за парлама, ама пак става/.


F.a.t.e., bouquet

*Georgia*, и аз спя като теб. А понеже пия много вода и нощем ставам няколко пъти, мъжа ми казва, че изобщо не се будя. То и аз не помня, де.

# 28
  • Мнения: 4
да, мъжо трябва да ме черпи  Hug утре сигурно ще снимам  Heart Eyes

при нас е такъв студ 16 градуса, цял ден вали и пуснах парното на 3-степен даже  Grinning

наредих и кошарата - чак сега стигнах до някои изводи  ooooh! горен плик изобщо не трябва на 1-во време, само долен чаршаф и калъфка (ако има възглавница изобщо  Heart Eyes)

видях, че имам шалте с вата, олекотена завивка, трикотажна пелена и чувалче, обаче ми се струва недостатъчно  Crazy

нямам памучно пухкаво одеало, а ще ми трябва...  Grinning

# 29
  • Мнения: 175
Еха имаме си нова тема  Heart Eyes Благодаря Фейтче  Hug

Общи условия

Активация на акаунт