Бъдещият татко все по-силно се гордее, че есен вече бебче ще люлее! Септември`12

  • 23 898
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 147
...Ние днес направихме разместване и сглобихме кошарката ,даже и песа я изпробва.

И аз такава реакция очаквам Wink

иначе ние всеки месец слушаме сърце с доплер.


толкова мъка беше докато го изчистим, че си мислех, че все пак ще ходя да се къпя в реката и това лято... То май пак ще ходя, заради кучката, нея я е страх от басейна Laughing

# 46
  • Мнения: 1 639
Оцеляхме днес  Laughing, да се надяваме другата седмица да е чувствително по-прохладно.  Crazy
Във вторник сме на преглед, мисля да заведа и дъщеря ни  Heart Eyes.

# 47
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 23
meri-geri Simple Smile пращам инфо за лекцията, в сряда от 11 ч., магазин Лабиринт http://www.ma-mabg.com/zapisvane.php
Балдахина заедно с всичко останало взех от един магазин вносител на Пиеро, гръцки легла и текстил. Те затвориха магазина си и затова се наложи да вземем всичко много рано още преди месеци, направиха ни страхотна отстъпка, казаха че непродадената стока ще е в магазин от А до Я за вашето бебе в Люлин и може би ги има балдахините, но не знам какво точно, не съм ходила много отдавна, може да погледнеш, магазина не е много голям, но имат много стока. Ако отидеш дай инфо дали има нещо интересно, че мен ми е далечко и все ме мързи да ида до там а гледах в сайта им и те имаха промоции доста.
Гледам стерилизатори вече ми писна дайте някакви жокери, за микровълнова категорично не искам, не обичам да топля дори за мен там, а за бебка съвсем не...Тези на Авент са малко по-скъпи от останалите, казаха ми че какъвто и да взема уж щели да са ок за каквито и шишета взема, за сега искам на Нук стъклено да взема, но май само 1 или 2, не искам да се затрупвам с неща, които не знам дали ще ползвам.
Анхела браво и ти като мен се справяш с мъжките неща Laughing, снимай леглото да видим звездичките Wink.

# 48
  • Мнения: 437
paca73  и аз като Августа - същата болка я имам и док каза, че е някой орган, който се притиска от матката - в началото по-малко болеше, но сега като се разхождам или стоя повече права, започва една болка  ooooh! Само като легна ми минава.
За кошарките се сещам за една случка  Blush и ние бяхме нещо такова:
http://vbox7.com/play:332674bd10 - тук от 13 минута  Joy hahaha

# 49
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Честита нова ни темичка,момичета.Фейт,наистина е страхотна.
Аз утре ще се обадя на доки да видим как ще са изследванията.
Утре мисля и по магазините малко да поогледам и тук какво има.

# 50
  • Мнения: 0
Ето ни и нас:) Heart Eyes
Така и не стигнахме до рождения ден  в този мор.Просто реших,че не мога да си го причиня отново:)
Но за сметка на това,след като рожденичката си изпрати гостите дойде в нас и продължихме тук на хлад;)Та си спретнахме женско парти  cheers,много приятно си изкарахме с гостенката ми и рожденичката.
Днес не съм спала след обяд и се надявам да мога да подремна тази нощ.
А от утре се моля за хлад,за да можем да излезем малко навън.
Ние не сме сглобявали кошарката(нашата е от сгъваемите).Но мисля това да стане,когато аз съм вече в болницата.Ние ще гледаме бебчо в спалнята с нас,просто защото имаме само още една стая- бокс с трапезария.Махам нощните шкафчета и слагаме легълцето.След годинката,живот и здраве,си разменяме апартаментите с родителите ми(през 2 етажа сме:)) и ще му направим и детска стая на малчо Heart Eyes
За магнезия аз си го пия от април 3 х 2,а от миналата седмица и
 прахчетата диаспорал х 1.Мисля,че док.ще ги намали и спре постпенно до 9м.
Пожелавам ви прохладна и спокойна нощ Praynig  sleepuu

# 51
  • Мнения: 844
Анхелче , аз плик използвам само зимата. Имам купена олекотена завивка (на тач , бяла ) Тя пасва точно на пликовете на дребния. А излъгах - използвам плик и за завиване когато е по-хладно лятото /есента . Иначе използвам за завиване одеалце или пелена , според времето. Възглавница не се използва до след година т.е. може и до 3 да спи без възглавница (МАрио вече спи с възглавница , но той си я иска , ето такава - http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=7262&cat=30
Забравих - Фейтче , страхотна темичка , както винаги  Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 23
...Имам едно питане:от време на време имам една пареща болка от дясната страна,4 пръста под гърдата,като кръг,изгаря ме направо,изтръпва ми това място,после си минава и така по няколко пъти дневно,питах доктора,каза че е нормално...

Нормално е. там са ти черния дроб и жлъчката, които биват или притиснати от матката или бебето ги рита. Имам от тези болки от близо 2 месеца, отначало бяха леки, но неприятни и ги получавах само в колата. Сега вече са много силни и се получават по всяко време. Чакам още някоя и друга седмица да почне да ми се смъква корема, та да спре и притискането.

А по повод спането на бебето, то заспива когато сме прави и ходим или вършим нещо заради поклащането. На същия принцип се приспиват с люшкане след раждането.



paca73 спокойно всичко е наред. Както и другите ти казаха бебето ти притиска там някои органи и вероятно от това се получава. И аз имах подобен проблем в седмия месец, само че при мен болката беше ниско долу вдясно и даже се чудех дали не е апандисит нещо. Болеше ме при ставане /сутрин/ и докато вървя понякога. Оказа се, че имам нисък хемоглобин и личния ми изписа някакъв сироп богат на желязо /каква е връзката между болката и хемоглобина за мен все още си остава мистерия/. Така че всичко ще е наред  Hug

А ако това за спането на бебето от поста на Августа е вярно... значи моята кукличка няма да мога да приспивам на ръце, понеже при нас в повечето случаи се случва аз докато вървя и тя да ми рита отвътре коремчето. Или както казах днес и на майка ми... "докато аз вървя, тя си се кандилка вътре"..  Joy

# 53
  • Мнения: 124
Доброооо утро на всичкииии Simple Smile Тази нощ беше ад МНОГО ТОПЛООООО Sad
МАМИТЕ ОТ НАДЕЖДА ИСКАТЕ ЛИ ДА СЕ ВИДИМ ТАЗИ СЕДМИЦА?

# 54
  • Мнения: 526
Добро утро! Днес май ще е по-хладничко.
Да ви се оплача, снощи така съм се въртяла, че милото съм го избутала на ъгъла на спалнята  ooooh! но той търпи мъжката Hug Какво да направя, място не мога да си намеря-не ми е удобно нито наляво и надясно, а само по гръб. Но така пък ми изтръпва корема. Абе бременна работа  Laughing Laughing Laughing Laughing
Днес ще ходим по магазините и ще харчим пари  smile3521 за бебка.
Добре дошли на новите, пак бързо пишете  Laughing
Раса 73, това, което усещаш е нормално. Аз имам чувството, че ребрата ми ще литнат  Laughing
Хайде, прохлада и късмет днес!

# 55
  • Мнения: 2 802
Жегаааааа ....  Mr. Green

Много телеграфно влизам ... и излизам  Mr. Green ... по задачки, докато "УЖ"  още не е тооолкова топло. Снощи въпреки климатика пак ставах три пъти и много се въртях - май започва вече да ми тежи  ooooh!

Хубав ден ..  и до после  Hug

# 56
  • Мнения: 437
Аз съм За Надежденска среща - може в Северния, че поне парк си имаме  smile3521

# 57
  • Мнения: 39
Снощи въпреки климатика пак ставах три пъти и много се въртях


Това е мечта за мен.Само 3 пъти.Аз за час ставам толкова,направо вече ще се побъркам  Embarassed

А сега добро утро и от мен.И ние днес ще сме по задачки,че вече мъжо от утре  е на работа.
Иначе за доплера-абсурд е моя гинеколког да има такова нещо.Задължително ли е да се следят тоновете?

# 58
  • Мнения: 10
Добро утро,
и аз не можах да спя от жега, място не мога да си намеря удобно, едва се обръщам и потна - ужас
май и аз съм вече в 8 месец

# 59
  • Мнения: 1 445
Леле,колко много сте писали....Аз уикенда съм не много активна и в Понеделник виждам зор докато ви изчета:)
Фейт,   bouquet
@1eks@ ,добре дошла Hug!
Искрено се надявам нещата да минат багополучно за мамчетата,които са в болница,стискам палци Praynig
Маймунке,аз имам същото легло,но с друго мече и в два цвята Simple Smile.Още ми се струва рано да го сглобяваме,но обещавам,че и аз ще кача снимка...Твоето е страхотно Simple Smile
Аз да си призная май не се пазя много в жегите. Разбира се,не седя на слънце между 12 и 15 часа,но все съм навън и нещо правя-я кучето  разхождам,я себе си....Като ви слушам вас,май трябва да се кротна вече newsm78.
Хубав ден желая на всички,в София има лек ветрец и се диша Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт