Бъдещият татко все по-силно се гордее, че есен вече бебче ще люлее! Септември`12

  • 23 902
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 24
Добро утро момичета.Някоя се оплака ,че и е било топло през нощта-е и при мен същата работа,въпреки че доста беше захладило.Сега е добре и се надявам да не е горещо днес,както обещаха.
Исках да питам момичетата ходили във 2ра градска-проверяваха ли ви по имена ?Защото ние с  Mince като ходихме в Майчин Дом никой не е проверявал,доста мами не бяха дошли та се чудя дали да не си пробвам късмета на 25-ти без да съм записана за тогава.Малко съм нетърпелива:).Сега чакам да дойде утре,да звънна на онази докторка,при която ще ходя на лекар и да видим за кога ще ми запише час.Нямам търпение да видя бебчо:)
Пък днес с мъжа правим годинка:).Смеят ни се -аа ама ти си била вече бременна като сте се взели  hahaha hahaha hahaha,нее просто бързо и сполучливо се развиха нещата,ето ви почерпка:)

# 61
  • Мнения: 42
Здравейте  Hug
Фейтче, благодарско за темата, чудничка както винаги   bouquet
Маймунке, благодаря за инфото ще ти пиша по-късно какво съм изпъдрила  Peace
Миленче не са ни проверявали по имена, но не бяхме и много хора, мисля 7 момичета бяхме  Peace
Хубав и по-прохладен ден ви пожелавам  Hug

# 62
  • Мнения: 24
Ми ще взема да изнахалствам тогава Laughing.Коя мама щеше да ходи на 25ти?

# 63
  • Мнения: 1 445
Milena_87 ,честит празник!Обичайте се,уважавайте се и се радвайте на сладко и здраво бебче Септември!

# 64
  • Варна
  • Мнения: 64
Леле пак сте изписали темата докато се събудя. Момичета вие мерите ли си мерките? Аз се меря на всеки 2 седмици (кг, ханш, корем, бедро и гърди). Обаче тука от един месец всичко ми е същото. Тези две седмици мерките са ми като предните две. Дали е нормално. Корема ми е 91см, а акушерката ми каза, че бил малко малък, но можело и да е от това, че съм висока и с финни кости  Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 124
Milena_87 ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!!!
АЗ ЩЕ ХОДЯ ТОГАВА И ОЩЕ НЯКОЯ МАМА БЕШЕ МОЖЕБИ АРИЕЛ,НО НЕ СЪМ СИГУРНА Simple Smile

# 66
  • Мнения: 10
Добро утро!
Теди-91 см тумбак.....моя какво да кажа като е едва 70  Rolling Eyes
Гледам всички се оплаквате,че не можете да спите...Аз си спя като пич и въобще не ми дреме.Не съм ставала нито веднъж нощем за wc-то.Жега ми е през деня,ама то и в не бременно състояние пак си е жега.Добре ,че са измислили климатиците!
Ще ви снимам кошарата ни и ще я кача по-късно.
Желая ви по-прохладен ден,макар,че във Варна май няма да е днес  Crossing Arms

# 67
  • Мнения: 124
Ариел и съм ЗА северния парк Simple Smile

# 68
  • Мнения: 24
Aми добрее,като наближи 25ти може да спретнем някоя срещичка;)

# 69
  • Варна
  • Мнения: 773
Фейт, нямаме тук Вис Виталис до колкото знам.

diva_free доста добре изглежда кошарата. Ще пообиколя да видя къде ги продават.

maimunkata1 съседката ми има стерилизатор на Нук и е доволна. Аз смятам да си взема на Авент.

# 70
  • Мнения: 42
Миленче, пропуснах да ви честитя годишнината  Hug много да се обичате и слушате   bouquet
Ариел беше другата мама за 25.
Маймунке записах се за лекцията, трябва да се разберем нещо, какво ще кажеш  Hug

# 71
  • Мнения: 2 096
Запис преди да съм ви изтървала..

# 72
  • Мнения: 47
Привет и от мен Sunglasses През уикенда бяхме на планина малко да се избавим от жегата - беше супер  Party
Фейтче, благодаря за темичката   bouquet
Миленка, честита Ви годишнина - да сте живи и здрави и много щастливи  Two Hearts
Сутринта ходих да си пусна изследвания на своя глава - кръв и урина, че краката много ми се подуват и се уплаших чак, ще си ги видя следобяд  Praynig
Аз се връщам да си дочета старата тема, до после  Hug

# 73
  • Мнения: 10
Качих ви доста обстойно снимана кошарката.Снимките са от телефон за това не са перфектно качество,но пак са сполучливи  Stop

# 74
  • Варна
  • Мнения: 773
Канела точно от тази кошара се отказах. Повивалникът  е много дълбок, като корито и бебето ще си удря краката в рамката.

Общи условия

Активация на акаунт