Бъдещият татко все по-силно се гордее, че есен вече бебче ще люлее! Септември`12

  • 23 916
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 437
Milena_87 Честита годишнина!
и аз съм се записала за 25 с още една приятелка.

# 76
  • Мнения: 10
Аз честно казано повивалник не исках и нямам намерение да ползвам.Мъжа ми държеше изглеждала му  по-завършена.И с малкия не съм ползвала.Имам си прекрасен скрин и от горе ще сменям памперси.

# 77
  • Мнения: X
И аз бих се включила, обаче аз все още съм на работа Sad и мога само вечерите след 19:30 или през уикендите.

# 78
  • Мнения: 478
Миленка Честита годишнина,бъдете здрави,щастливи и много радости да ви носи бебчо!!!

# 79
  • Мнения: 184
Добро утро прекрасни мами  Heart Eyes
Миленка, честита ви годишнина. Да се обичате и слушкате както до сега. Прекрасна двойка сте, а скоро и тройка (звучи многозначително  hahaha )
http://www.detski-magazin.com/kosharki/1510-happy-baby-2-.html
Барбера, това е нашата кошарка. Аз имах същите изисквания като теб, но държах и цената да е ниска. За такава със същите функции 100 лева отгоре не ми се даваха...
Канелка, много ти е хубава и твоята, а и количката и тя е готина.
Гледам и тумбачета сте качили, ама да знаете-бия ви по всички мерки  Blush
Ние вчера с мъжо се разшетахме, после ми влезе друг бръмбар в главата и разместихме спалнята. След това реших, че ще боядисам кътчето за бебока, а 2 часа по-късно реших, че искам и рисунки. Мъжа снощи до 21.30 рисува по стената и след това ходихме да се почерпим по случай ползотворния ден  Wink Днес с каката оцветяваме, ама още не сме готови. Като приключим и аз ще ви кача снимчици.
Хайде стига съм писала, че се поулях.
Прохладен ден на всички  Heart Eyes (аз отивам да пръскам пари)
П.П Хоп и аз в 8-ми месец

# 80
  • Мнения: 4
здравейте  Hug

Fate - струват ми се огромни горните пликове, но може и зимата да слагам одеалцето вътре  Grinning

възглавничка - имам на Чико 0+ обаче пак ми се струва висока и ще я ползвам по-нататък  Heart Eyes

времето - днес имаме слънце, обаче съм си долнище на анцунг  Mr. Green дано и при вас скоро се захлади

Даная - по едно и също време сме сглабяли кошари  Heart Eyes

Миленка - честита годишнина  Heart Eyes много да се обичате и подкрепяте  Grinning

коремчо - моят е 88см

ето 1 снимчица - в албумчето сега ще кача повече
Скрит текст:

# 81
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен
Миленка, честита годишнина, все повече щастливи мигове заедно ви пожелавам  Hug
Стефис, чакаме снимки, че ми стана много интересно какво сте направили
Канелка, честити покупки, много са хубави, а маймунката е трепач  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 4
скринът ми е идеален за повивалник - ще го ползвам на дългата страна  Heart Eyes търся си перде, което да сложа зад кошарката - имам даже едно конкретно предвид, ще видим... а до леглото - мерих 1 метър свободно пространство - там искам да сложа удобно кресло, стол, фотьойл или нещо подобно, където да сядам в по-легнала позиция за кърмене  Hug

# 83
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Здравейте и от мен  Simple Smile Сега се връщам от преглед.Малката принцеска е вече 1200 гр.Всичко и е наред.От 2 седмици пия желязо и хемоглобина ми се е вдигнал от 96 на 106,но въпреки това гинеколожката ме праща на хематолог  newsm78. Докато предишната докторка беше прекалено нехайна,то тази ми се струва излишно грижовна.
Вече си имам сглобена кошарка.Ще я снимам да я видите.Нищо не съм прала още,мисля към средата на септември.Аз даже и дрешки още нямам,само комплект за изписване.Вчера гледах в Aiko тензухени пелени.Ами да ви кажа аз такова нещо няма да взимам.Ще си потърся тънки памучни пеленки,които да постилам където има нужда-количка,повивалник и т.н.
Връщам се да ви чета  Hug

# 84
# 85
  • варна
  • Мнения: 37
ние пък нищо още не сме взимали, мислем да изчакаме докато родя

# 86
  • Варна
  • Мнения: 773
Е, аз ще ползвам повивалник , защото нямам намерение да купувам никакви скринове. За това тази не ми върши работа. Не искам и да е много евтина, да не вземе да се счупи.
Харесах на няколко хубави марки , но те нямат пък никакви повивалници. Не ми се иска да купувам от тези твърдите и да го премятам на ляво надясно.

# 87
  • Мнения: 7
Привет и от мен, мами  Hug
Желая ви хубав и прохладен ден!

Миленка, честита годишнина! Бъдете много щастливи и се обичайте   bouquet

Фейт,   bouquet и за теб!

Роси_пм, може ли да ми кажеш дали има цена за доставка при поръчка от Айко. И аз харесах стерилизатора, но не знам колко ще ми вземат за доставка. А и не видях какви са начините за плащане  Sad

# 88
  • Варна
  • Мнения: 773
belli едната от предните ми кошари беше на чиполино. Едната рамка доста бързо взе да се чупи и се сгъваше така цялата кошара, което пък си е доста опасно за бебето. Бертонито пък една марка......

# 89
  • Мнения: 135
Добро утро   Hug
Свършили  сте старата и почти сте преполовили новата тема, имам да ви чета цял ден ... smile3521

Момичета събота и неделя ми минаха меко казано в чистене - мих прозорци,щори и прах пердета  clean prostor сега трябва да преместим кошарата и скафа и да почна да препирам дрешки и хавлийки .

Честита годишнина на Миленка -обичайте се и се уважавайте . 1dating
Наистина е прохладен деня  Grinning,излезнахме с малкия в 7,30 и той дори ми вика вземи яке -страхотно се разходихме и утре пак че да си взема болничния преди 45-дневния болничен.

Общи условия

Активация на акаунт