Опасни Улици /Arka Sokaklar/ ~ Тема 12 ~

  • 41 198
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 766
Ани не знам дали ти и другите знаете, но преди Опасни улици - Гамзе и Уур са участвали заедно и в друг сериал. Там той е с тази визия. Ето няколко прекрасни снимки на двамата от там ...  newsm44 smile3525 txtloves newsm76 Two Hearts

Скрит текст:
Вече приключих предишната тема - така, че спокойно можем да пишем в тази ...  Heart Eyes





# 16
  • Мнения: 11 766
В крайна сметка гласувах ...  Hug

Всички сезони ми харесват. 6-ти е най-тежък за мен, иначе е интересен, но не колкото другите ...  Wink

Най-любими са ми 4-ти и 5-ти сезон заради всички невероятните моменти с Берк и Чаала / Синан и Елиф. Още щом ги видях те ми станаха супер любима двойка - обожавам ги. Любими са ми също и 1-ви, 2-ри и 3-ти сезон заради другата ми любима двойка Гамзе и Уур / Зейнеп и Мурат и всички прекрасни моменти с тях ...  newsm44 smile3525 txtloves

Без съмнение първите 5-сезона на сериала са уникални - не спирам да се забавлявам и да се наслаждавам на невероятната игра на Гамзе, Уур, Берк и Чаала ...  newsm17

Толкова много обичам тези две двойки - Синан и Елиф и Зейнеп и Мурат. Те ни показаха какво значи истинска любов. Освен това всяка серия с тях е истинско удоволствие и забавление - когато се обичат, когато се карат, когато спорят. Всякак са уникални ...   mrstraetz newsm76 Two Hearts hug Flushed Heart Eyes Flushed

Тези 5 сезона мога да гледам със захлас без да ми омръзне. Забавлявам се до скъсване с Магарерата, Суат, Хюсню, Назике, Али и останалите. Месут също не спира да ме радва с уникалния си начин на разпит, с шегите си и с всичко останало ...  smile3501

Сериала като цяло е невероятен. Затова гласувах за всички сезони, както и за 4-ти сезон, когато се появиха любимците ми Берк и Чаала и започна тяхната безкрайна и истинска любов.  lovekiss

5-ти сезон също е уникален и в него са едни от най-най-най незабравимите и любими мои моменти със Синан и Елиф. Но нямаше как да гласувам и за него. Всъщност се колебаех между 4 и 5 ...   Hands Clap ppp Kissing Heart

За да съм честна бих гласувала и за 1-ви, 2-ри, 3-ти, 4-ти и 5-ти сезон, защото всички са ми любими. Но няма как - затова е супер, че има опцията ВСИЧКИ ...  newsm10

# 17
  • Мнения: 11 766
Пожелавам ви лека нощ и приятни сънища с една уникална снимка на Берк и Чаала ... txtloves newsm76 Two Hearts Two Hearts hug Flushed lovekiss

# 18
  • Мнения: 0
Джули /ако позволиш така да се обръщам към теб/ - не зная от къде си намерила снимката на Уур - в колажа с всички актьори, но без брадата, мустаци и дългата коса  не можах да го позная...Този човек създава у мен усещането, че се е родил с брада и дълга коса  Joy Joy Joy Joy Joy Не мога да го възприема с друга визия....
Разбира се, обръщайте се към мен както ви е удобно. Hug А за снимката - гледах да е нещо синьо, за да е в тон с темата и това беше единствената, която ми хареса. Peace
 Joy Joy Joy
А какво ще кажеш за Уур на тези снимки? hahaha

Тук е със сестра си. Peace

# 19
  • Мнения: 0
Днес - 16.07.2012 Pinar Aydin, изпълняваща ролята на първата Пънар, има рожден ден. Пожелавам и много здраве, щастие и късмет. nbirthday

# 20
  • Мнения: 11 766
Честит рожден ден и от мен на Пънар Айдън - пожелавам й много здраве, щастие, любов и успехи в живота. Нека да продължава да ни радва и като певица и като актриса ...  smile3525 newsm76 Two Hearts Two Hearts bdbaloni

# 21
  • Мнения: 11 766
Приятели снощи в предаването на Fox TV - Super Kolup даваха репортаж за Гамзе и Уур и сина им Муратхан. Папараците са снимали Гамзе и малкия Муратхан на плажа. После говориха нещо за нея и Уур. И даваха кадри от сватбата им и от други събития, на които са били заедно - много са сладки ...  newsm44 smile3525 txtloves newsm76  Two Hearts hug   grinning039

Малкия е голям бонбон - определено прилича и на двамата ... Heart Eyes Two Hearts  smile3539

Ето репортажа със страхотно качество благодарение на krasimirem - хиляди благодарности ...    Hands Clap ppp Oha!







http://tranzit.dir.bg/load.php?id=wRkTzg8q4hu4NbQH1281436

Последна редакция: пн, 16 юли 2012, 16:36 от Roxis

# 22
  • Мнения: 11 766
Ето едни невероятни произведения на феновете с двете ни любими двойки Берк и Чаала и Гамзе и Уур. Сложили са снимките им в тениски - много са готини, затова реших да ги пусна и тук ... newsm44 smile3525 txtloves newsm76 Two Hearts Two Hearts hug

     

     

     

# 23
  • Мнения: 11 766
Ето и един уникален подпис на Синан и Елиф - какви влюбени погледи само. Обожавам ги ...  txtloves newsm76 Two Hearts Two Hearts  loveuuu Flushed Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 0
Това с тениските и много яко. Искам и аз една такава с Берк. Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 0
Това Пънар Айдън и Гамзе ли са? newsm78

# 26
  • Мнения: 11 766
Това с тениските и много яко. Искам и аз една такава с Берк. Heart Eyes


И аз искам тениска с Берк да си го нося навсякъде - направо съм луда по него. А също и една с Берк и Чаала ...  txtloves newsm76 Two Hearts

Въобще бих взела по една от всички тениски ...  Mr. Green

Колкото до снимката - мисля, че са Гамзе и Пънар ...  Hug

# 27
  • Мнения: 11 766
Ето и една снимка на Мурат, Зейнеп и Хюсню - много са готини ...  newsm44 smile3525 txtloves newsm76 Two Hearts

# 28
  • Мнения: 0
Това Пънар Айдън и Гамзе ли са? newsm78


Дамм тя е Гамзе и Пънар са играли в някакъв друг филм. Peace

# 29
  • Мнения: 11 766
Една прекрасна снимка зад кадър на Шефкет и Зафер ...  smile3525


Общи условия

Активация на акаунт