Опасни Улици /Arka Sokaklar/ ~ Тема 12 ~

  • 41 231
  • 724
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 36 790
Отново съм аз. Привет julk  wavey

Роси изгледах отново клиповете. Сигурна съм, че на Берк са му харесали. първо, защото е минало време от снимките и новите проекти изместват старите преживявания, а с тези клипове си е спомнил тези моменти и предполагам, че се е забавлявал. А клиповете са наситени със сцени от тяхната екранна любов....

Много се радвам за теб  Hug Отново поздрави приятелката си за прекрасните клипове  smile3525  love001

# 76
  • Мнения: 11 766
Много ти благодаря Джули ...  smile3525

Ето и от мен една снимка на Берк и Чаала от любимото ми интервю с тях - прекрасни са ... txtloves newsm76 Two Hearts Two Hearts hug Heart Eyes Flushed

# 77
  • Мнения: 36 790

Нищо не разбирам от кучета, не зная какви породи са, но повече ми харесва кучето на Чаала....

Скрит текст:
Гледах едно филмче за котки. Ние имаме котка. Та във филмчето двама младежи се влюбиха и решиха да живеят заедно. Но и двамата имаха котки, които много обичаха. Но котките не се харесаха. Момичето и момчето не искаха да се разделят, но и беше невъзможно да останат да живеят заедно, защото любимците не се обичаха. Намериха решение. Наеха специалист-възпитател. Като имаш предвид, че котките не се подават на дресировка, този човек постигна невероятен резултат. И всички заедно - двамата влюбени и котките, които проявяваха търпимост една към друга заживяха заедно.
Извинявам се за отклонението  Praynig

# 78
  • Мнения: 11 766
Отново съм аз. Привет julk  wavey

Роси изгледах отново клиповете. Сигурна съм, че на Берк са му харесали. първо, защото е минало време от снимките и новите проекти изместват старите преживявания, а с тези клипове си е спомнил тези моменти и предполагам, че се е забавлявал. А клиповете са наситени със сцени от тяхната екранна любов....

Много се радвам за теб  Hug Отново поздрави приятелката си за прекрасните клипове  smile3525  love001

Благодаря ти Ани - непременно ще я поздравя.  Hug Hug Hug

Без съмнение клиповете са невероятни.  newsm44 smile3525 newsm76

А и щом Берк ми отговори значи много са му харесали. Припомнил си е моментите с Чаала. Със сигурност двамата много са се забавлявали заедно - личи си от километри. Затова и правят толкова силна двойка - имат невероятна химия.  txtloves  Two Hearts Two Hearts hug  mrstraetz

100 % е имало нещо между тях в живота, не случайно се писа толкова. А и като ги гледам по снимките - определено е така. Много ми се иска и сега да ги видя заедно. И те да се оженят като Гамзе и Уур. Много си подхождат - ако не друго поне може да помечтаем ...  oops Heart Eyes Flushed

Чувствам се невероятно щастлива и доволна от факта, че Берк е гледал тези клипове и им се е насладил максимално. Това е много важно ...  ppp  Hands Clap Flushed

# 79
  • Мнения: 11 766

Нищо не разбирам от кучета, не зная какви породи са, но повече ми харесва кучето на Чаала....

Скрит текст:
Гледах едно филмче за котки. Ние имаме котка. Та във филмчето двама младежи се влюбиха и решиха да живеят заедно. Но и двамата имаха котки, които много обичаха. Но котките не се харесаха. Момичето и момчето не искаха да се разделят, но и беше невъзможно да останат да живеят заедно, защото любимците не се обичаха. Намериха решение. Наеха специалист-възпитател. Като имаш предвид, че котките не се подават на дресировка, този човек постигна невероятен резултат. И всички заедно - двамата влюбени и котките, които проявяваха търпимост една към друга заживяха заедно.
Извинявам се за отклонението  Praynig

Кучето от снимката с Берк, която си дала е Гарип от сериала - то е немска овчарка.  newsm10

Иначе незнам какви са породите на кучетата на Берк и Чаала. И аз не разбирам много ...  newsm78

Наистина това на Чаала изглежда доста миличко и много ми харесва. Но и на Берк е готино - щом е негово. Не е лошо да ги разхождат заедно от време на време ...  smile3525  newsm76 txtloves

Скрит текст:
Историята е страхотна - радвам се, че я сподели с нас ...  Hug



# 80
  • Мнения: 11 766
Берк преди малко пусна нова снимка зад кадър от новия му проект - тук е заедно с Илкер. Много са готини и как хубаво са се усмихнали - особено Берк. Сладур от класа ... newsm44 smile3525 txtloves newsm76 Two Hearts Two Hearts hug

# 81
  • Мнения: 0
Нови снимки и на Зейнеп Бешерлер. Peace


# 82
  • Мнения: 0
И няколко зад кадър. Hug




# 83
  • Мнения: 11 766
Джули благодаря ти за прекрасните снимки на Зейнеп Бешерлер.   bouquet  bouquet  bouquet

На първите май е на нещо като бал или сватба. Доста са официални всички и тя е супер ...  newsm78

Много ми хареса снимката й с малката Ширин ...  smile3525

# 84
  • Мнения: 0
Здравейте! Нов съм тук, голям фен на Опасни Улици, любимият ми герой от сериала  за съжаление го няма.. става дума за Енгин(Ilker Inanoglu) Sad. До колкото разбрах причината е наркотиците Thinking, ако може някой да ме информира малко повече относно това и дали ще се върне изобщо? Благодаря!  Hug

# 85
  • Мнения: 11 766
Здравейте! Нов съм тук, голям фен на Опасни Улици, любимият ми герой от сериала  за съжаление го няма.. става дума за Енгин(Ilker Inanoglu) Sad. До колкото разбрах причината е наркотиците Thinking, ако може някой да ме информира малко повече относно това и дали ще се върне изобщо? Благодаря!  Hug

Добре дошъл !!!  Hug  Hug Hug

Незнам дали си следил епизодите от 6-ти сезон по Канал Д. Илкер Инанолу / Енгин се завръща за около 5 епизода в началото на 6-ти сезон, а после отново напуска сериала.  newsm10

Причината вероятно е скандала с наркотиците. В крайна сметка явно са го оправдали и сега всичко около него е наред. Надявам се да не е бил виновен и да не се забърква повече в подобни неща. Дано си е взел поука ...  newsm12

В момента Илкер започна снимки на нов сериал, така че за сега няма да се връща в Опасни улици ...  thumbsup

Но в бъдеще нищо не се знае - той винаги може да се върне. Все пак е син на собственика на компанията производител на сериала ...    bouquet

# 86
  • Мнения: 0
От сета на новия сериал на Шевкет.

# 87
  • Мнения: 3 917
От сета на новия сериал на Шевкет.


аз съм малко назад с инфото ,но то няма ли да участва в новия сезон ?

# 88
  • Мнения: 0
аз съм малко назад с инфото ,но то няма ли да участва в новия сезон ?
Ще участва, но явно е искал да се занимава и с нещо през лятото. Peace

# 89
  • Мнения: 11 766
Джули, благодаря ти за снимките на Шефкет ...   bouquet  bouquet  bouquet

Без съмнение е много деен - дори през лятото работи.   Heart Eyes

Dandel - добре дошъл/а ...  Hug

Общи условия

Активация на акаунт