ФУТБОЛНИ ФЕНОВЕ ..::20::..

  • 22 689
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 059
therese, мен пък ме е срам от теб, че се сънародници  Sick

Мен ми е кофти за Лудогорец, макар че след това в Бургас, до никакъв футбол не ми е. Страхотно играха лудогорци, невероятен мал шанс, но мисля, че реванша ще има добра развръзка.

Довечера викаме за останалите български отбори  Peace

# 16
  • Мнения: 3 826
therese, мен пък ме е срам от теб, че се сънародници  Sick
Мен ми е кофти за Лудогорец,

щом ти е кофти , значи имаш стокхолмски синдром , булята успех на твоя отбор не е пожелавала и няма да пожелае , даже помним как злорадства и как казваше , че не ни понася , но за нея бан няма ; )
явно си забравила как Разград  станаха шампиони , а сега Домус-свиня реве с/у съдиите в единствения мач , в който не може да ги хване - безценно

===============
 ето ти една статия от класика Кольо :

Няма скрито-покрито
Чет, 2012-07-19 00:55

Бременност и кашлица не могат да се скрият. Евроидиотщина и ведомствена импотентност също. Загреб е хубав град, Разград, предполагам, също не е лош, веднъж за малко да попадна там след грешен десен завой преди Търговище. Сигурно има хубави джамии за разглеждане. И шивачки, или те май бяха от Поповица?

Къде са сега миньорчетата с дествените мустачки, да им зашие Вуйчовото четири парцала и да стане голмайстор на Шампионската лига? Ако в евромачовете важаха делиорманските схеми, рекордите на титана Ваньо Шишков щяха да са сериозно застрашени. А то какво стана - някакъв отбор идва в гнездото на сюнетираните орли и им играе докрай, вместо като Монтана след пхървия гол да пусне още три за норматив.

Къде е Георги Кабаков да изпадне в климактеричен пристъп след някое настъпване по палците и да размята червените картони? Защо Шуменския Деко изглежда с нормалния си ръст на градинска украса, когато не е яхнал съдийските рамене?

Най-глупавото е, че тимът от смесените райони игра прилично. Ама накрая не можа да си скрие бременността, пардон провинциално-аграрните си корени. Нищо, на „Максимир" ще е съвсем отчайващо, рутинно 2-3 на нула за домакините без напъни. Загреб не е Перник. Или „Борисовата градина", за съжаление.

Още един роден гранд си показа кашлицата тези дни. Не искам да казвам рогата, защото търся метафора, а при тях това костно образувание си е чист буквализъм. Става въпрос за подуянци, които върнаха срещу базар „Поли" славния социалистически апаратчик, индоктринирания до заекване бай Вуцан, за да им помага с управленския си опит.

Едва ли има нужда Илиян Илиев да получава уроци по пакетно придвижване, вероятно авторът на едно от най-красивите попадение на СП през 1966 г. се завръща на „Герена" за да подготвя почвата за славния милиционерски юбилей след година и половина.

Няма да употребявам думата, която започва с „д" и завършва на „иректива", защото GSM-медиите до такава степен я преекспонираха в последно време с жалките си като опит на Гошо Вратарчето да хване удар на Рудолф от 35 метра иронийки, че вероятно е втръснала на самия си създател.

Това обаче не променя факта, че тя съществува. Като кашлица. Като бременност. Очакваме в най-скоро време под знамената да бъде привикана цялата „синя" гвардия. Обецата с кръстчето ще доведе Нешко Милованович за тържествата по случай стогодишнината. Стефан Стайков ще прекара през митницата цигари за Иво Тонев. Нивалина вече е осигурен. А кой ще донесе титлата? За това няма нужда да се притеснявате. За това грижа има държавата.

Кольо

# 17
  • Мнения: 5 059
Нищо не съм забравила. Не очаквам от никого да казва това, което не мисли, затова и не очаквам някой само заради мен да каже "аз пък довечера подкрепям ЦСКА". Не затова пиша, че подкрепям Лудогорец в европейските мачове. Не мога да отговарям за чуждите симпатии и антипатии, възпитание или навици.

За добро или зло Лудогорец представят България в ШЛ тази година. Доброто представяне на отборите автоматично рефлектира върху останалите отбори, които ще участват в европейските турнири. Затова тази вечер ще играем срещу Мура, а не срещу победителя между Мура и някой друг отбор. А впрочем Лудогорец играха много добре вчера. Трябва да сме слепци, за да не го виждаме. Първо сме българи, а след това цскари, левскари, лудогорци или каквито и да е.

А как Разград стана шампион видяхме- за съжаление съвсем заслужено си ни победиха. Време е да видим фактите и да говорим обективно.

# 18
  • Мнения: 11 607
Ох.........Локо-то как вдига добре адреналина..........Давай, Локо!!!!!

# 19
  • Мнения: 3 826


Агитката на Левски за пореден път хвърли в потрес всички цивилизовани почитатели на футбола в Европа, като издигна плакат в подкрепа на авторите на етническото прочистване в Босна Ратко Младич и Аркан по време на мача си от Лига Европа с ФК Сараево. Mr. Green Mr. Green Laughing

# 20
  • Мнения: 3 826
Затова тази вечер ще играем срещу Мура, а не срещу победителя между Мура и някой друг отбор.

когато имахме добър коефициент и бяхме поставени 1-во не взеха съвсем незаслужено лиценза , после говедорес и литекса се договориха титла за купа ,
после два пъти литекса шампион и така коеф, ни падна ,
литекс вече затъна , но се появи нов голям мошеник , който ще продължи да скапва футбола ни по точно същия начин като гришата ...

# 21
  • Мнения: 89
Затова тази вечер ще играем срещу Мура, а не срещу победителя между Мура и някой друг отбор.

когато имахме добър коефициент и бяхме поставени 1-во не взеха съвсем незаслужено лиценза , после говедорес и литекса се договориха титла за купа ,
после два пъти литекса шампион и така коеф, ни падна ,
литекс вече затъна , но се появи нов голям мошеник , който ще продължи да скапва футбола ни по точно същия начин като гришата ...

Има един пропуск само, че Литекс и ЦСКА въртяха едни пари за едни резИлтати купа-лига, че дори не го правеха и да не е толкова явно.
Както е казал Бай Ганьо (Алеко)-"Всички са маскари"

Да се похваля, че съм отново тук след 15 дневен бан:)

# 22
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 867
Бан ли? Че какво омаза? Joy

# 23
  • Мнения: 89
Все има какво Joy
Не бях с партията, която е на власт в една от темите и ме пратиха на Белене Joy

# 24
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 867
Нищо. Вече си гърмян заек, ще знаеш.  Laughing

# 25
  • Мнения: 89
Абе пресиленко за първи бан направо 15-тица, че и никой не писа да каже аджеба за колко е, ама пък установих, че имам два крачола за такива случаи Joy

Благодаря на Мама Цоцоланка, че попита и ме уведоми за колко е

# 26
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 867
... ама пък установих, че имам два крачола за такива случаи Joy


 Joy Joy Joy

# 27
  • София
  • Мнения: 5 334
Абе пресиленко за първи бан направо 15-тица, че и никой не писа да каже аджеба за колко е, ама пък установих, че имам два крачола за такива случаи Joy

Благодаря на Мама Цоцоланка, че попита и ме уведоми за колко е
Абе, пак, че е 15. Пу-пу! bowuu

# 28
  • София
  • Мнения: 25
От мен един гол запис  Embarassed
Нямам футболни вълнения сега. Чакам с нетърпение 1вия мач на Ман Ю, който ще е с Евърън. До тогава ще имам Олимпийски вълнения. Simple Smile

# 29

Общи условия

Активация на акаунт